Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 18:52, Grinczar napisał:

> Szkoda tylko, że nie mogę się zalogować, aby ściągnąć sobie jakieś nowe wyzwania
;P.
> Games for Windows Live sprawiał problemy...
Zaloguj się do samego programu (START > Wszystkie programy > Microsoft Games for
Windows - LIVE) i stamtąd ściągnij DLC.


Już próbowałem. Sęk w tym, że wyskakuje komunikat przy logowaniu:

"Błąd logowania

Wystąpił problem z kontem, który musi zostać rozwiązany przed zalogowaniem.

Kod: 80154017"

Dodam, że wszystko jest jak najbardziej legalne i na stronie xbox.com udaje mi się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 19:38, Miniu napisał:

Rozumiem ze konto jest zalozone na kraj obslugiwany przez Live?

edit szybko sprawdzilem w google i prawdopodobnie nie jest . Zaloz nowe konto na tej
stronie http://www.xbox.com/en-GB/live/ i zostaw jako kraj UK .


Ok. Dzięki. Będę próbował.

Edit: niestety nie pomogło. Czy ma znaczenie to, że mam wersję PC? ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wersje PC i u mnie Live dziala bez problemow . Z tego co wyrzucilo google problem ten wyskakuje gdy ktos zalozyl konto na kraj gdzie Live nie jest obslugiwany . Zobacz moze jeszcze czy zmianna jezyka w Windowsie na angielki USA czy UK cos zmienni.
edit i loguj sie na konto z UK . Ktos napisal na forum Live ze zalozenie konta na USA i zmianna jezyka na USA wystarczylo wiec i tego mozesz sprubowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:52, Miniu napisał:

Tez mam wersje PC i u mnie Live dziala bez problemow . Z tego co wyrzucilo google problem
ten wyskakuje gdy ktos zalozyl konto na kraj gdzie Live nie jest obslugiwany . Zobacz
moze jeszcze czy zmianna jezyka w Windowsie na angielki USA czy UK cos zmienni.
edit i loguj sie na konto z UK . Ktos napisal na forum Live ze zalozenie konta na USA
i zmianna jezyka na USA wystarczylo wiec i tego mozesz sprubowac .


Chyba nie pozostaje mi nic innego. Też o tym czytałem, ale starałem się znaleźć inne rozwiązanie. W każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam " banalny " problem ... otóż w tym miejscu,nie potrafię zejść ...żaden klawisz nie działa ...noże ja coś robię,nie tak?

20090921001606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 00:18, sylwasss napisał:

Naciśnij lewy "ctrl"


Dzięki,ale dalej sobie nie pograłem,bo coś mi komp,nawala .... ciekawe,czy to jest wina grafiki? - drugi raz coś takiego,od soboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! Takby to pewnie powiedzial jeden z bylych premierow. Przed chwila ukonczylem gre Batman: Arkham Asylum na poziomie srednim. Moj wynik - 70%. Wiem jedno - to bylo dopiero pierwsze podejscie do tej gry i jestem przekonany, ze bede do niej wracal. Dawno, naprawde dawno nie bylem az tak zadowolony z gry. To trzeba przyznac - ta produkcja jest genialna i wg. mnie zasluguje na tytul gry roku. Chocby z tej przyczyny, ze nikt sie jej nie spodziewal, czaila sie gdzies w ciemnosciach i niczym Batman uderzyla z wielka sila. To sie czesto nie zdarza. Ide sie troche przespac, bo na 7:30 do pracy. Niemniej jednak weekend mialem bardzo udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 10:53, sawiol3 napisał:

Siemka wszystkim mam problem, chodzi o moment w którym ja jako batman muszę znowu uciekać
przed gościem który truje gazem.


Bardzo precyzyjnie zadane pytanie, szczegolnie jak sie nie mowi o kogo chodzi (w tym przypadku Strach Na Wroble) oraz biorac pod uwage fakt, ze w grze spotyka sie go kilka razy.

Dnia 20.09.2009 o 10:53, sawiol3 napisał:

Dochodzę do momentu z windą, gdy na nią wskakuję ona
opada i dalej nie wiem co zrobić, pomocy!


Pobiegaj troche naokolo niedaleko znajduje sie pomieszczenie, w ktorym odblokowuje sie te winde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 08:05, Pawlo09 napisał:

To w ile ty to ukończyłeś?


W weekend. :) Ale bedzie tak gdzies z 30 - 35 godzin, nie spieszylem sie bowiem i spokojnie zwiedzalem okolice szukajac roznych sekretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 08:43, Wojman napisał:

> To w ile ty to ukończyłeś?

W weekend. :) Ale bedzie tak gdzies z 30 - 35 godzin, nie spieszylem sie bowiem i spokojnie
zwiedzalem okolice szukajac roznych sekretow.


No to nieźle :]. Ja też jestem w trakcie gry. Mam zaledwie ok 35% i końca nie widać. Sam także chętnie chodzę po okolicy i szukam różnych skrytek ;]. Już w tym momencie wiem, że tytuł jest genialny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie czekam na listonosza. Nie poszedłem dzisiaj do szkoły bo jestem przeziębiony i mam czas na grę. Jak dzisiaj nie przyjdzie, to będę bardzo zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:27, d0t napisał:

> Tez mam wersje PC i u mnie Live dziala bez problemow . Z tego co wyrzucilo google
problem
> ten wyskakuje gdy ktos zalozyl konto na kraj gdzie Live nie jest obslugiwany . Zobacz

> moze jeszcze czy zmianna jezyka w Windowsie na angielki USA czy UK cos zmienni.

> edit i loguj sie na konto z UK . Ktos napisal na forum Live ze zalozenie konta na
USA
> i zmianna jezyka na USA wystarczylo wiec i tego mozesz sprubowac .
>

Chyba nie pozostaje mi nic innego. Też o tym czytałem, ale starałem się znaleźć inne
rozwiązanie. W każdym razie dzięki za pomoc.


Znalazłem rozwiązanie. Aby ominąć ten problem należy:
- mieć konto pocztowe na ZAGRANICZNEJ domenie
- założyć konto na zagranicznej stronie (np. UK)

Napisałem to tutaj. Może się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo patcha, ten zabieg z niemożliwością włączenia fizyki był specjalnie zamierzony (piraci), 15 września po zalogowaniu sie do G4wl pobierał sie patch umozliwiający właczenie fizyki - przeczytałem na oficjalnym forum B:AA. Tak było z premierą za oceanem. U nas premiera 18 a żaden patch się nie pobiera, ciekawe jak to Cenega rozwiąże. Bo jak narazie wszystkie poprawki do GTA4 przez g4wl ściągały sie w ten sposób bez problemu. U mnie w demku physX hulał aż miło, dlaczego w pełnej orignalnej wersji mam grać bez tej opcji. Czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować