Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 14:34, ViPKiNG napisał:

Dajcie znać czy patcha pobiera. W pracy siedzę wiec nie wyprobuje tego jeszcze.

Zmieniłem w pliku na "int" i po włączeniu gry miałem czarny ekran i nic więcej. Ino GfWL się zalogował i o żadnym patchu nie wspomniał.

EDIT: Zostałem wyprzedzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy i kiedy Cenega ma zamiar coś z tym zrobić :/

Następnym razem gry wydawane w polsce przez Cenegę będę raczej kupował w zagranicznych ofertach D2D i temu podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skwarek_pl nie instaluj tego, dotarłem na to forum też. Po instalcji, gra nie uruchamiała się, wyskakwiał błąd pliku wsadowego. Próbowałem jeszcze podmienić pliki z Binaries z tymi z dema, gra sie uruchomiła, włączyłem physX i był w samej grze, ale losowo wywalało mnie na pulpit. Tak więc ja przez weekend spróbowałem już prawie wszystkiego żeby te efekty fizyki włączyć. Na próżno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem gre z 75 %,do gry na pewno wróce,bo jest jeszcze pare znajdziek człowieka zagadki do odszukania,a i mam pytanie apropo zakończenia:

Spoiler

Gdy centrala mówi że Dwie-Twarze napadł na bank i gdy Batman rusza tam,nie kojarzy wam się to że tak samo gra sie zaczynała,z tą różnicą że zamiast Denta był Joker,a zamiast Banku ratusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:27, ViPKiNG napisał:

Skwarek_pl nie instaluj tego, dotarłem na to forum też. Po instalcji, gra nie uruchamiała
się, wyskakwiał błąd pliku wsadowego. Próbowałem jeszcze podmienić pliki z Binaries z
tymi z dema, gra sie uruchomiła, włączyłem physX i był w samej grze, ale losowo wywalało
mnie na pulpit. Tak więc ja przez weekend spróbowałem już prawie wszystkiego żeby te
efekty fizyki włączyć. Na próżno :/

Ehh... co za bieda ;/ W takim razie pozostaje czekać na jakąś reakcje cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:23, Skwarek_pl napisał:

Jest jeszcze nadzieja: http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=95819

Zabieram się do pobierania. Jak to nie zadziała to unleashne mój nerd rage na forum Eidosa
odnośnie tego, że polska wersja nie ma patcha.

Nie polecam tego robić, ściągałem tego patcha, instalowałem go - robi się kaszanka z polską wersją gry oraz spora niestabilność(wywaliło mi z tym patchem blue screena podczas gry). Lepiej już poczekać na patcha 1.2(nawet ten od cenegi, na gfwl), bo z 1.1 jest więcej problemów niż korzyści.

Z tą zmianą języka, to powiem wam, że to takie "proste" nie jest, jednak możliwe. Potrzebne będą 2 foldery "Int" z angielskiej wersji, z ...\Batman Arkham Asylum\Engine\Localization oraz ...\Batman Arkham Asylum\BmGame\Localization, ponieważ właśnie wasza zmiana nie skutkuje, gdyż w polskiej wersji są tylko i wyłącznie foldery "POL", a po zmianie w config na "int" to brakuje właśnie tych plików(taki sam czarny ekran będzie jak usuniemy pliki POL). xP

Co do wszelakich problemów z padami(lewa gałka w Y odwrócona, nie da się podłączyć pada itd.), tu jest rozwiązanie http://www.tocaedit.com/IB/index.php?automodule=downloads&showfile=4 (można plik xbox360cemu w notatniku otworzyć i ustawić sobie wszystko, na co sama gra nie pozwala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:42, R3clus3 napisał:

Wie ktoś czy jest już w sprzedaży wersja PC Batmana, bo ni cholery nie widzę żeby była?


Na 100% jest,gra została wydana w polsce 18[Piątek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:44, NecroVisioneR napisał:

> Wie ktoś czy jest już w sprzedaży wersja PC Batmana, bo ni cholery nie widzę żeby
była?

Na 100% jest,gra została wydana w polsce 18[Piątek]


chyba nie do końca, byłem w sobotę w empiku i nigdzie nie widziałem, na stronie dopiero przeczytałem, że gra w sprzedaży będzie dopiero od 25.09, oczywiście można też zamówić przez neta ale ja się wolę przejść do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:45, Skwarek_pl napisał:

Jest gdzieś możliwość pobrania tych folderów od angielskiej wersji językowej? Podejrzewam,
że nie ma żadnej "legalnej" możliwości :/

Za jakieś 2 godziny wrzucę zangielszczenie. Niestety, słaby "upload".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 16:19, Grinczar napisał:

> Jest gdzieś możliwość pobrania tych folderów od angielskiej wersji językowej? Podejrzewam,

> że nie ma żadnej "legalnej" możliwości :/
Za jakieś 2 godziny wrzucę zangielszczenie. Niestety, słaby "upload".

Byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zrobiona w 90% :] All zagadki, trofea i inne duperelki - teraz tylko challenge i bedzie 100% ;). A pozniej jedziemy od nowa na HARD :]

BTW: Dobrze ze mam Radeona to nic nie musze patchowac, ale jednak swoja droga - cenega zalicza kolejna wtope...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie-Q''nik w recenzji wspominał, że

Spoiler

przed trzecią halucynacją wywołaną przez Stracha na wróble (tej w której obraz się "sypie i leci "inne" intro") jest możliwość wciśnięcia jakiegoś przycisku, który (być może) coś zmienia-czy ktoś znalazł ten przycisk? I co daje jego wciśnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem już dzisiaj w Tesco ;] Widziałem żeby nie zamawiać z neta i poczekać, bo może będzie w sklepie. A teraz muszę czekać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować