Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 15:43, NecroVisioneR napisał:

Ponadto czy ktos z was:

Spoiler

po ukonczeniu gry przeczekal napisy koncowe?Jest tam dosc ciekawy
filmik.



Nie, nikt tak nie zrobil. A na przyszlosc czytaj posty wczesniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:42, R3clus3 napisał:

Wie ktoś czy jest już w sprzedaży wersja PC Batmana, bo ni cholery nie widzę żeby była?


Jest w sprzedazy. Wiem, bo na moim biurku lezy egzemplarz tej gry, a co wiecej juz ja przeszedlem. :) Moze po prostu do Empikow jeszcze nie dotarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 17:07, Wojman napisał:

Acha czyli nie masz nic do powiedzenia w temacie i piszesz posty tylko po to, zeby cos
napisac. Zatem - ostrzezenie za spam.

Napisałeś 2 posty pod rząd i innym dajesz ostrzeżenie za spam? Nie dziwie się, że masz rzesze wrogów.

Jak zangielszczyć grę?
http://hotfile.com/dl/13123393/a703a98/Batman_AA_-_Zangielszczenie.zip.html

1. Wypakuj foldery "BmGame" i "Engine" do głównego folderu z grą.
2. Znajdź w pliku "UserEngine.ini" (znajdującym się w "Moje dokumenty\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config") linijkę "Language" i zmień jej wartość na "int".

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem. Możliwe, że jeszcze pisze "File is still being processed.", ale trudno. Będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się zaskoczyłem- grałem od południa, dość skrupulatnie zwiedzając lokacje i starajac się rozwiazać wszystkie zagadki. Wyłączając grę liczyłem że zobaczę około 35% ukończenia gry, a tam... 9% ! Fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 17:31, Grinczar napisał:

Napisałeś 2 posty pod rząd i innym dajesz ostrzeżenie za spam? Nie dziwie się, że masz
rzesze wrogów.


Wybacz, ale co nieco wiem o tym forum. A odpowiadanie roznym uzytkownikom na rozne posty nawet jesli nastepuja po sobie jest dozwolone. I tak tez bylo w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 17:33, Lord_Wojny napisał:

Bardzo miło się zaskoczyłem- grałem od południa, dość skrupulatnie zwiedzając lokacje
i starajac się rozwiazać wszystkie zagadki. Wyłączając grę liczyłem że zobaczę około
35% ukończenia gry, a tam... 9% ! Fantastycznie :)


No tak jest w Batmanie,ze trzeba naprawde sie napracowac na chociazby 80 %[zagadki,znajdzki,pokoje wyzwan,archiwa Arkham''a]-jest co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania z mojej strony dla Grinczar''a :) Wygląda na to, że wersja angielska działa (doszedłem narazie tylko do menu). Patch co prawda się nie ściągnął sam, jednak w podanym wcześniej poście jest link do forum Eidos''a, gdzie można pobrać patch 1.1 oddzielnie - na "zangielszczoną" wersje aplikuje się bez przeszkód :) raz jeszcze wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bugi w tym batmanie niekiedy mozemy zauwazyc ze mozliwe jest przyczepienie się do czegoś naciskając F chociaż kamere mamy skierowaną na ścianę tak więc kiedy nacisnełem f zostałem przeciągnięty po ziemi a następnie znalazłem się poza mapą spadając w przestrzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 23:31, Redjevel napisał:

Dziwne bugi w tym batmanie niekiedy mozemy zauwazyc ze mozliwe jest przyczepienie się
do czegoś naciskając F chociaż kamere mamy skierowaną na ścianę tak więc kiedy nacisnełem
f zostałem przeciągnięty po ziemi a następnie znalazłem się poza mapą spadając w przestrzen.


To jakiś wyjątkowy przypadek. Do tej pory nic takiego mi się nie zdarzyło ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 10:46, Laid_back napisał:

Naprawdę bardzo fajna gierka, nie mam żadnych problemów technicznych czy z physX i wygląda
naprawdę piknie :)


Rozumiem, ze nie grasz na wersji pl? Info z forum batka jest takie, ze patch (ktory mozna sciagnac osobno) nie pasuje do wersji cenegi (jak zwykle):

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=96347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na wersji pl, patcha nie instalowałem - zwiechy nie miałem, pajęczyny i inne efekty są, więc nie bawiłem się w żadne pokrętne zabawy ze wspomnianą łatką. Dopierio jak się patch pojawi poprzez LIVE, to zainstaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 11:53, Laid_back napisał:

Gram na wersji pl, patcha nie instalowałem - zwiechy nie miałem, pajęczyny i inne efekty
są, więc nie bawiłem się w żadne pokrętne zabawy ze wspomnianą łatką. Dopierio jak się
patch pojawi poprzez LIVE, to zainstaluję


Pytam sie o to bo napisales o PhysX, ktorego w wersji PL 1.0 nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:01, Pawlo09 napisał:

Znalazłem fajne stroje dla człowieka pająka:



Mój Boże, gdzie Ty tam widzisz człowieka-PAJĄKA?! :D


-> Co do PhysX, prawda. Pajęczyny i inne efekty to niestety nie physX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować