Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Oto te zdjęcie gdzie jestem,.... wspinałem się po tych skałach i wleciałem nie tam gdzie trzeba, cofnąć się nie mogę ponieważ jest tam ten most i nic więcej oprócz miejsca gdzie wleciałem lecz tam nie mogę się dostać....grr

20090922184937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:50, Tieru napisał:

Czy jak zrobie nowe konto to czy gry( Gears of War i Batman ) będę mógł miec tak ja
na poprzednim koncie , tzn.ze beda wyswietlone ze je posiadam (oczywiście osiagnieć nie
bede miał to wynika samo z się).


Z tym chyba raczej nie ma problemu.

Dnia 22.09.2009 o 18:50, Tieru napisał:

I drugie pytanie: przy probie pobrania wyskoczyl mi komunikat ze połaczenie nie powiodlo
sie i ze jesli wybiore rozwiaz problem to odsyla mnie do stony http://www.microsoft.com/games/en-US/Support/Pages/troubleshootliveclient.aspx


Najlepiej postapic zgodnie ze wskazowkami z podanej strony i zainstalowac te poprawki. W pierwszej kolejnosci do Windowsa XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:52, Wojman napisał:

Czytaj to co sie do ciebie pisze. W tym miejscu nie ma zadnego buga i powinna sie zapisac.
A w razie problemow:

http://www.youtube.com/watch?v=vKmGM3NJOdI&feature=PlayList&p=19328094F9C5DC96&index=37


Aha tylko właśnie nie mogę się przyczepić do tego.. tak jak on to zrobił w 6 minucie... nie wiem dlaczego poprostu nie pokazuje się f...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bug ponieważ widziałem na filmiku ze on miał te roślinkę przed wejściem a ja jej nie mam... jak widzisz na zdjęciu tak samo na tym moście miał po bokach a ja mam pusto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie zakonczenia gry:

Spoiler

skoro Joker uzyl jadu na sobie i Batman go pokonal,to jakim cudem pan.J wrocil do swgo dawnego stanu?Gdzies tam pisalo ze po zazyciu jadu nie mozna wrocic do normalnego stanu?Niby nie wazne pytanie ale nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem 240/240 zagadek Nigmy, ale tak jakby brakuje mi 1 nagrania kronik Arkham. Jeśli muszę

Spoiler

przeskanować to pomieszczenie to mógłbyś zaznaczyć to miejsce na mapce ? ^^ Bo nie pamiętam gdzie kierownika uwięziłem ;p

20090922212928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 21:32, Bambadil napisał:

Odkryłem 240/240 zagadek Nigmy, ale tak jakby brakuje mi 1 nagrania kronik Arkham. Jeśli
muszę

Spoiler

przeskanować to pomieszczenie to mógłbyś zaznaczyć to miejsce na mapce ? ^^
Bo nie pamiętam gdzie kierownika uwięziłem ;p


Penitentiary .Budynek gdzie była Bluszcz ,idzesz na sam koniec ,tam gdzie za szybą jest kolo zmieniający wygląd .Po drodze wyskakiwali więźniowie z cel .W tym pomieszczeniu z ziomkiem zmieniającym kształty idziesz schodami na górę tej wierzyczki i skanujesz .Achievement unlocked .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już sporo osób ukończyło grę - niektórzy nawet z wynikiem 100% (tzn. wszystkie zagadki Nigmy itp.). Ja natomiast grę przechodzę pomału, gdyż ostatnio mam po prostu mniej czasu - przede wszystkim więcej szkolnych obowiązków na głowie niż w zeszłym roku.
Jestem świeżo po walce ze Strachem Na Wróble.

Spoiler

Muszę przyznać, że czegoś takiego się nie spodziewałem :D Walka przypominała mi po trochu walkę ze Zbawcą w DMC 4. Walka była genialnie zrealizowana. Najbardziej podobał mi się w niej moment, w którym Strach zaglądał za ruiny jednego z budynków - mało wtedy zawału nie dostałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, też mam wszystkie 240 zagadek i tą największą zagadkę Arkham. Zauważyłem, że po skończeniu gry można dać kontynuuj, aby pochodzić sobie po wyspie bo jest cała odblokowana

Spoiler

a przecież Batman odleciał bo Dwie Twarze napadł na bank

. Mam też pytanie czy mogę teraz jakoś naprawić kostium, albo założyć ten pancerz, który odblokowałem do trybu misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim mam problem, chodzi o moment w którym ja jako batman muszę znowu uciekać przed gościem który truje gazem. Dochodzę do momentu z windą, gdy na nią wskakuję ona opada i dalej nie wiem co zrobić, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 00:33, krzysiek-xxx napisał:

Mam też
pytanie czy mogę teraz jakoś naprawić kostium, albo założyć ten pancerz, który odblokowałem
do trybu misji?


Z tego nowego pancerza mozesz korzystac w pokojach wyzwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że w trybie misji mogę korzystać z tego pancerza to i ja wiem (o czym napisałem), ale chodziło o to czy w normalnej rozgrywce można go założyć. Teraz już nie mam wątpliwości, że nie i nasz Nietoperz będzie biegał jak obdartus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z misją gdzie muszę odnaleźć wejście do kryjówki Killer Crocka z oddziału intensywnej terapii. Powie mi ktoś gdzie szukać tego wejścia bo obszedłem ten budynek 100 razy i nic nie widzę. Zarwałem nockę wczoraj żeby to znaleźć :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 10:23, Mychaa napisał:

Mam mały problem z misją gdzie muszę odnaleźć wejście do kryjówki Killer Crocka z oddziału
intensywnej terapii. Powie mi ktoś gdzie szukać tego wejścia bo obszedłem ten budynek
100 razy i nic nie widzę. Zarwałem nockę wczoraj żeby to znaleźć :)...



Poradziłem sobie jednak i całkiem przypadkiem :). Jednak jak człowiek wyspany to się lepiej myśli.

miało być edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie otzrymałem swojej paczki. Dostałem maila, że zostanie dostarczona do piątku. Powiedzcie mi prosze, o której mniej więcej godzinie kurier zapukał do waszych drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować