Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Czy miał ktoś może problem ze szczękami? Została mi jedna zagadka Riddlera i właśnie nie mogę znaleźć 3 szczęk w rezydencji. Jest jakaś szansa, że po prostu mi zniknęły w miarę postępów w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z save''ami? Przeniosłem Batmana na Laptopa (bo niedługo wyjeżdżam na studia) i chciałem zgrać swoje stany gry. Grę odpaliłem (nową grę rozpocząć też można) ale jak przekopiuję foldery z moich dokumentów PC na laptopa to albo nie odczytuje pliku z save''m, a kiedy podmienię sam plik Save0.sgd z "moje dokumenty/Eidos/Batman Arkham Asylum/SaveData/folder z numerkami*/" włączając grę jest napisane, że plik uszkodzony. Zależy mi na tym. Wie ktoś jak to rozwiązać?

*ten folder jest zmienny tzn. na PC ma inne numerki i na laptopie inne.

PS: Jest jakiś sposób wysłać save''y na serwer GfWL a potem pobrać je na laptopie?
PS2: Batman to b. dobrze zoptymalizowana gra. Na laptopie z T4200 (2x 2.0) GF 9600M GS i 3GB ramu grę odpalam w rozdz. 800x600, bez vsync i AA x2, reszta na TAK i poziom szczegółów bardzo wysoki. Całość chodzi płynnie na frapsie waha się między 38-43.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś odkrył 100% kronik Arkham? I czy ktoś mógłby mi zaspojlerować w co w tym chodzi. Bo tylko tego nie chce mi się szukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:27, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy ktoś odkrył 100% kronik Arkham? I czy ktoś mógłby mi zaspojlerować
w co w tym chodzi. Bo tylko tego nie chce mi się szukać. :)


Spoiler

Zapraszam do więzienia, do miejsca gdzie przetrzymywany był Sharpy. Resztę ogarniesz sam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:27, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy ktoś odkrył 100% kronik Arkham? I czy ktoś mógłby mi zaspojlerować
w co w tym chodzi. Bo tylko tego nie chce mi się szukać. :)


Tak ogólnie mówiąc:

Spoiler

Amadeusz Arkham opowiada o dość ciekawych przypadkach w swoim życiu,nie chce spoilerować,ale to naprawde warto samemu poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Jak już opuścimy te miejsce gdzie zaczyna się grę (no gdy pierwszy raz znajdujemy się na Wyspie) to da się do tego miejsca jakoś wrócić? Bo jest tam parę sekretów do odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:03, d0t napisał:

Czy miał ktoś może problem ze szczękami? Została mi jedna zagadka Riddlera i właśnie
nie mogę znaleźć 3 szczęk w rezydencji. Jest jakaś szansa, że po prostu mi zniknęły w
miarę postępów w grze?


Te 3 szczęki o których mówisz zostały również mi na sam koniec. Podpowiem:

Spoiler

warto rozejrzeć się w gabinecie naczelnika Sharpa. Zwłaszcza na górze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:54, Pawelec3 napisał:

Ej no pomocy dochodzę do tego momentu i nie wiem co zrobić gdy naciskam F to pojawia
się przekreślone kółko!


Ty nie masz naciskać F tylko isć w prawo,musisz uciekać przed wzrokiem Stracha na Wróble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 20:43, Bambadil napisał:

Pewnie, że się da ;) Później możesz zwiedzać całą wyspę :)


No fajnie, a jak można tam wrócić przed ukończeniem gry? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:08, Pawelec3 napisał:

może ktoś wie jak pomóc?

Daje sobie uciąć głowe że nei pamiętam tego momentu,a w to 2 dni temu wiec napewno nie zapomniałem,anyway,sprubuj zejść na duł i za pomocą haka ściągnąc tą platforme na doł[hak wybiera sienaciskająć "3"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:08, Pawelec3 napisał:

może ktoś wie jak pomóc?


Kiedy spadniesz na tej windzie, jedyne wejście to wciągnąć się na drugą. Mi przyszło to bez problemu.

@Ecko09: jak najbardziej da się tam wrócić. To bodajże północne wyjście z Arkham. Pierwsze co masz zrobić to dostać się do oddziału intensywnej terapii, a potem przejdź na sam koniec. Kombinuj, jak nie drzwiami, to okn... znaczy, kanałami. Jedno jest pewne: dojść się tam da. Ja doszedłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:15, Pawelec3 napisał:

Próbowałem i nic ....


Próbuj dalej. Stań na skraju i i wyceluj, nie ma innego sposobu na dostanie się tam. Poczekaj, aż winda spadnie, a kamera znów ustawi się tak, żeby przedstawiała całą sytuację (tj. bokiem), potem wciągnij się na górę. To naprawdę nie jest żadna filozofia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:20, Pawelec3 napisał:

Jak strzelam hakiem to idzie wprost na przeciw batman a nie w górę


Nie strzelaj HAKIEM, tylko wyciągarką (domyślnie F). Musisz namierzyć tamtą windę, powinno pojawić się takie niebieskie kółko z literką F (zresztą jak wszędzie gdzie da się wciągnąć). Tam po prostu nie da się dotrzeć w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować