Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2009 o 21:20, Pawelec3 napisał:

Jak strzelam hakiem to idzie wprost na przeciw batman a nie w górę


Odsuń sie,stań troche dalej,tak działa hak Batmana,jeżeli to nic ci nie da,to odpusć sobie tą gre,ewentualnie ściagnij poradnik,bo widze ze nie radzisz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi czytających podpisy na ekranach ładowania (np: kiedy wczytujemy grę). W jednym wyczytałem coś o specjalnej kamerze każdego gadżetu. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:55, JayC napisał:

Mam pytanie do ludzi czytających podpisy na ekranach ładowania (np: kiedy wczytujemy
grę). W jednym wyczytałem coś o specjalnej kamerze każdego gadżetu. O co chodzi?


Wybierz batarang (lub inny gadzet) i nacisnij R lub middle mouse :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 00:00, abbott123 napisał:

A powiecie mi może czym różni się wersja na konsole od tej pecetowej? Słyszałem że chodzi
o fizykę ciał. Czy coś jeszcze?

Na komputerach możesz odpalić PhysX .Na konsolach tego nie ma z wiadomych względów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:15, Pawelec3 napisał:

Próbowałem i nic ....


To sobie kup oryginalna wersje gry. W oryginalnej bez problemu da sie wcisnac F i podciagnac sie na te winde wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 00:05, jackass napisał:

Na komputerach możesz odpalić PhysX .Na konsolach tego nie ma z wiadomych względów .


Tzn. teoretycznie mozesz sobie odpalic PhysX, bo dla polskich graczy poki co tego patcha jak nie bylo tak nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jednej zagadki, zeby miec komplet ukonczonych. Problem w tym, ze za Chiny Ludowe nie moge jej znalezc. W podziemiach mam zebrane wszystkie, na wyspie takze oraz we wszystkich budynkach. Jakies pomysly gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 07:46, Wojman napisał:

Brakuje mi jednej zagadki, zeby miec komplet ukonczonych. Problem w tym, ze za Chiny
Ludowe nie moge jej znalezc. W podziemiach mam zebrane wszystkie, na wyspie takze oraz
we wszystkich budynkach. Jakies pomysly gdzie szukac?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41445&pid=776
http://www.gamesradar.com/f/batman-arkham-asylum-riddler-guide/a-2009082614217603032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:55, JayC napisał:

Mam pytanie do ludzi czytających podpisy na ekranach ładowania (np: kiedy wczytujemy
grę). W jednym wyczytałem coś o specjalnej kamerze każdego gadżetu. O co chodzi?


Musisz wykupić specjalne kierowanie Baterangu,tak jak to ma miejsce w Dark Sector.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze odkrylem te najwieksza zagadke Arkham. I caly czas jest jedna zagadka do odnalezienia. Chyba bede musial po prostu przejsc do wszystkich miejsc, w ktorych byly zagdaki i zobaczyc czy czegos nie pominalem. A nie powinienem, bo na zadnej z map nie mam juz juz znakow zapytania. Chyba, ze gdzies ominalem jakies gryziszczeki Jokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:38, Wojman napisał:

Problem w tym, ze odkrylem te najwieksza zagadke Arkham. I caly czas jest jedna zagadka
do odnalezienia. Chyba bede musial po prostu przejsc do wszystkich miejsc, w ktorych
byly zagdaki i zobaczyc czy czegos nie pominalem. A nie powinienem, bo na zadnej z map
nie mam juz juz znakow zapytania. Chyba, ze gdzies ominalem jakies gryziszczeki Jokera.

W menu po naciśnięciu START (nie wiem jak to na PC - ESC?) Pokazuje ,czy brakuje kroniki ,łamigłówki ,czy szczęki chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:22, krzysiek-xxx napisał:

Miał ktoś problem z save''ami? Przeniosłem Batmana na Laptopa (bo niedługo wyjeżdżam
na studia) i chciałem zgrać swoje stany gry. Grę odpaliłem (nową grę rozpocząć też można)
ale jak przekopiuję foldery z moich dokumentów PC na laptopa to albo nie odczytuje pliku
z save''m, a kiedy podmienię sam plik Save0.sgd z "moje dokumenty/Eidos/Batman Arkham
Asylum/SaveData/folder z numerkami*/" włączając grę jest napisane, że plik uszkodzony.
Zależy mi na tym. Wie ktoś jak to rozwiązać?


Ponawiam prośbę jeżeli ktoś doszedł do tego jak zrobić, aby zapisy działały. Ja się z tym męczę 2 dni i lipa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących gry:
1. Jak jest z save''ami? Można grę zapisać w dowolnym momencie czy są checkpointy?
2. Czy w grze występują apteczki czy trzeba chwilę odpocząć Batmanem żeby energia wróciła?
3. Słyszałem że już chyba jakiś dodatek (DLC) wyszedł do Batmana. Co on wprowadza?
Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odpowiem ;)

1. Gra sama zapisuje w odpowiednich momentach (autosave)
2. Nie ma apteczek, za zabicie wrogów zwracana jest jakaś wartość utraconej energi
3. Mapy do challenge room''a z tego co pamiętam (jeszcze go nie pobierałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 11:32, krzysiek-xxx napisał:

Ponawiam prośbę jeżeli ktoś doszedł do tego jak zrobić, aby zapisy działały. Ja się z
tym męczę 2 dni i lipa :/.


A nie jest tak, ze save`y sa przypisane do konta Games For Windows LIVE i sie sciagaja po zainstalowaniu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 11:39, Ziggy napisał:

1. Jak jest z save''ami? Można grę zapisać w dowolnym momencie czy są checkpointy?


Sa checkpointy. Na szczescie na tyle sensownie umieszczone, ze gra sie przyjemnie.

Dnia 25.09.2009 o 11:39, Ziggy napisał:

2. Czy w grze występują apteczki czy trzeba chwilę odpocząć Batmanem żeby energia wróciła?


Apteczki nie wystepuja. Energia sama tez sie nie odnawia. Energie sie otrzymuje za pokonanie wrogow, rozwiazanie zagadki etc.

Dnia 25.09.2009 o 11:39, Ziggy napisał:

3. Słyszałem że już chyba jakiś dodatek (DLC) wyszedł do Batmana. Co on wprowadza?


Tak wyszlo darmowe DLC. Wprowadza dwie mapy do trybu wyzwan w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi save''ami to niestety tak nie jest :/, dlatego myślałem, że jest jakiś sposób na wysłanie ich na serwer GfWL a potem pobranie z innego komputera. Jedynie achivy zostają, a to dziwne bo np. GTA IV przeniosłem save''y i działają. Wkleiłem jeden plik i nie ma problemu z wczytaniem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować