Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Ahh znowu przechodzę grę bo tamten bug nie dał mi spokoju lecz teraz pojawił się on we wcześniejszym momencie i znowu nie da się dalej iść bo nie mogę wystrzelić tego do wentylacji... tak jak wcześniej .
Chyba odpuszczę sobie batmana bo wystarczająco mnie zdenerwował a miało mi się tak pięknie grac :(
Aha mam jeszcze pytanie co do wersji jaką macie?. może w nowszych nie ma tego buga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co twórcy powiadali to , tylko nielegalne wersje mają problem z linkami itp...polska wersja gry to 1.0 przynajmniej u mnie taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:01, Mefisto napisał:

z tego co twórcy powiadali to , tylko nielegalne wersje mają problem z linkami itp...polska
wersja gry to 1.0 przynajmniej u mnie taka jest


Trudno się przyznać,że w legalnej również. A padały też głosy,że w legalnej jest ich nawet więcej niż w pirackiej. Albo może częściej występują. Niemniej linka to problem nie tylko piratów ( którzy poradzili sobie z tym bardzo szybko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2009 o 16:04, dawidos160 napisał:

Trudno się przyznać,że w legalnej również. A padały też głosy,że w legalnej jest ich
nawet więcej niż w pirackiej. Albo może częściej występują. Niemniej linka to problem
nie tylko piratów ( którzy poradzili sobie z tym bardzo szybko )


hmmm mam oryginalną wersje co widać nawet w live(nick Redjevel) bo piraci chyba graja offline
tak ze jak poradzić sobie z tym bugiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:14, Redjevel napisał:

tak ze jak poradzić sobie z tym bugiem?


Mam być szczery ? Crackfix i tyle. Albo czekasz na patch. 1.1 wyszedł bodajże. W obu przypadkach trzeba zacząć grę od nowa.


Piraci nie mają żadnych problemów, bo w przeciwieństwie do legalnych graczy ich nie wspiera wydawca, a sami gracze,którzy wiedzą jak obchodzić zabezpieczenia :) Problemy z glide, grapple i save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:35, dawidos160 napisał:

> tak ze jak poradzić sobie z tym bugiem?

Mam być szczery ? Crackfix i tyle. Albo czekasz na patch. 1.1 wyszedł bodajże. W obu
przypadkach trzeba zacząć grę od nowa.


"Cry" jakby wyszedł 1.1 to bym miał bo jak wchodzę w live to aktualizacja powinna się pobrać...
a crackfix to pirackie złłoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:45, Redjevel napisał:

A kiedy wyszedł bo jak wchodzę to nic takiego mi się nie pokazuje...

Jeżeli masz Batmana na PC od cenegi to sobie nie pograsz na patchu 1.1. Chyba, że skorzystasz ze sposobu podanego już w tym temacie i "zangielszczysz" sobie swoją wersję. Ja tak zrobiłem i przechodze bez problemu Batmana z pełnym physx''em ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. Może ktoś dać swojego save''a po przejściu gry? Wystarczy plik .sgd z moich dokumentów z folderu Eidos. Próbowałem wszystkiego, ale moje z PC na laptopie nie działają. Znalazłem na necie jakieś, ale były to połowy gry i w dodatku z łatwego poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z przejściem gry. Otóż mam już chyba 60% gry i mam teraz cel "Stop Joker polluting Gotham river" i CHYBA mam znaleźć tajne laboratorium Jokera, jednak na mapie nie mam kompletnie nic zaznaczone, żadnych wskazówek kompletnie i nie wiem co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 19:46, Wukas napisał:

A ja mam problem z przejściem gry. Otóż mam już chyba 60% gry i mam teraz cel "Stop Joker
polluting Gotham river" i CHYBA mam znaleźć tajne laboratorium Jokera, jednak na mapie
nie mam kompletnie nic zaznaczone, żadnych wskazówek kompletnie i nie wiem co zrobić?


Idź za śladami Harley Quin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować