Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Nikt się nie podzieli save''m? Ja mogę w zamian dać mojego (nie wiem po co, ale mogę dać :P na PC mi działa bez zarzutu tylko na lapie nie) wszystkie zagadki znalezione i największa zagadka Arkham też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:47, krzysiek-xxx napisał:

Mam ogromną prośbę. Może ktoś dać swojego save''a po przejściu gry? Wystarczy plik .sgd
z moich dokumentów z folderu Eidos. Próbowałem wszystkiego, ale moje z PC na laptopie
nie działają. Znalazłem na necie jakieś, ale były to połowy gry i w dodatku z łatwego
poziomu trudności.


Mam całość ale na łatwym. Na średnim miałem buga w 52% i się wkurzyłem, zacząłem na łatwym przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:46, NecroVisioneR napisał:

A gdzie znalazłeś savy z gry?U mnie pisało że tylko są gdzieś niby na serverze Games
for Windows Live?

Moje Dokumenty\Eidos\Batman Arkham Asylum\SaveData\folder z numerkami
i tam jest plik Savex.sgd gdzie x to od 0 do 3 sloty w grze.

Swoją drogą to też bym wolał żeby save'y były Games for Windows Live i wtedy bym miał swoje od razu po zalogowaniu się, a tak to muszę zawracać głowę innym :/ czego strasznie nie lubię, sorry chłopaki ale nie chce mi się przechodzić wszystkiego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie: czy jak pobiore raz jakis element na swoim dawnym koncie to bede go mógł pobrać ponownie np. gdy usune gre i bede chciał jeszcze raz pobrac to bedzie można czy to jest jednorazowo?
I czy twe DLC da sie pobrac skadś indziej czy tylko z LIVE''a?
Ponownie z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad -1 za spam. Moze to ciebie nauczy, zeby nie pisac co chwile postow o praktycznie tej samej tresci. Bo mam naprawde dosc postow jednozdaniowych pisanych co chwile typu "jest przepasc", "ktos wie jak pomoc" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 19:50, Pawelec3 napisał:

Może ktoś wyśle save''a z 41% do 45% gry


Save z miejsca "41% do 45% gry" moze sie znajdowac w dowolnym momencie gry, nie wiadomo czy troche zagadek juz rozwiazales, bawiles sie pokojami wyzwan itd. Prosze wiec o konkretne info jakiego save potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Otóż zainstalowałem najnowszego Batmana, wszystko cacy. Jednak ktoś napisał do mnie przez XFire i chciałem odpisać. Gra się zminimalizowała i teraz... nie wiem jak sprawić, by znowu była na full screenie.Jest cały czas w okienku. Nie ma nigdzie tego w opcjach, a przez Menadżer nie da się nic zrobić. A pasek windowsa jednak psuje klimat... Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 22:26, Full_Wypas napisał:

A pasek windowsa jednak psuje
klimat... Pomocy.


Nacisnij przycisk Scroll Lock, powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 22:27, Wojman napisał:

Podesle ci pozniej tego save.

Wielkie dzięki. Tu masz mojego maila krzysiek_666@wp.pl chyba, że wolisz wrzucić na jakikolwiek serwer bo o mały plik ok. 80kb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprowadziłby mnie ktoś koledzy jak przejść do Bluszczu w tej misji,

Spoiler

gdzie już jest zmutowana i trzeba ją pokonać, bo rozwala wyspę? Te drzwi gdzie powinno się do niej przejść są pod osłoną tych szkodliwych substancji.



EDIT: Acha, jeszcze jedno: czy to DLC co wyszło parę dni temu jest darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:49, Carlossio napisał:

Naprowadziłby mnie ktoś koledzy jak przejść do Bluszczu w tej misji,

Spoiler

gdzie już jest
zmutowana i trzeba ją pokonać, bo rozwala wyspę? Te drzwi gdzie powinno się do niej przejść
są pod osłoną tych szkodliwych substancji.


Przy samych drzwiach jak się porozglądasz to jest wejście wentylacyjne ,zrobione przez gałąź .Przechodzisz nim pod krzakiem Bluszcza i jesteś w budynku .

Dnia 25.09.2009 o 23:49, Carlossio napisał:

EDIT: Acha, jeszcze jedno: czy to DLC co wyszło parę dni temu jest darmowe?

Tak ,jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:49, Carlossio napisał:

Naprowadziłby mnie ktoś koledzy jak przejść do Bluszczu w tej misji,

Spoiler

gdzie już jest
zmutowana i trzeba ją pokonać, bo rozwala wyspę?



Te roslinki da sie niszczyc. Podchodzisz do nich po cichutku i w wersji PC naciskasz spacje. W razie problemow:
http://www.youtube.com/watch?v=gKE_XteiZKU&feature=SeriesPlayList&p=19328094F9C5DC96&index=40

Dnia 25.09.2009 o 23:49, Carlossio napisał:

EDIT: Acha, jeszcze jedno: czy to DLC co wyszło parę dni temu jest darmowe?


Tak to DLC jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:55, Wojman napisał:

Te roslinki da sie niszczyc. Podchodzisz do nich po cichutku i w wersji PC naciskasz
spacje.


Rotfl. Drugi raz przeszedłem grę i nawet tego nie wiedziałem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawidzwy problem. Uratowałem już tych naukowców w tych klatkach, co trzeba było najpierw zabić operatora żeby ich nie zwalił na dół. Znalazłem wejście w skale do tajnego labo, w którym biłem się z 2 zmutowanymi osiłkami. Potem były 2 wykrzykniki na mapie w tym budynku i trzeba było tam iść żeby się te ścieki nie wlewały do rzeki. Tam byli goście i jak wszedłem to mnie zabili. Jak się odrodziłem to zniknęli! i było pusto, więc powłamywałem się do tych wszystkich skrzynek co tam były i wyszedłem na wyspę, ale cel pozostał! Stop Joker polluting Gotham river. I nie mogę wejść do ogrodu botanicznego, jak wchodze dzwiami to potem taka jakby niewidzialna ściana jest. Na wyspie nie ma już tych wielkich roślin, 59% gry. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować