Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Cóż. Być może się pomyliłem, ale coś wielkiego wynużyło się z wody i zabrało tytan. Crock + tytan stanowi większe zagrożenie niż Bane + tytan. A Krwawy Marcys poważnie miałeś Stracha czy żartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie o trzech wersjach, o Banie, Crocku i Strachu, ale nie wiem, od czego to zależy, i jakie to będzie miało konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cóż, mam problem w Batmanie, otóż chodzi mi o tę misję, gdzie trzeba dojść do takiego kolesia za pomocą tych takich dymków (whiskey) dostępnych tylko w detective mode. Jak widać na screenie, widzę jednego z nich, ale gdzie są dalsze? Bo pokroczyłem tą drogą i nie wiem co teraz.

20091001213507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak przechodząc grę na najłatwiejszym miałem Croca, a na najtrudniejszym Stracha. Może się mylę, ale wydaje mi się, że to zależy od poziomu trudności.

P.S. Po prostu Marcys;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:36, KrwawyMarcys napisał:

A więc tak przechodząc grę na najłatwiejszym miałem Croca, a na najtrudniejszym Stracha.
Może się mylę, ale wydaje mi się, że to zależy od poziomu trudności.


Hmmm... ja jak przeszedłem na średnim to miałem Scarecrowa, więc to chyba czynnik losowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:36, KrwawyMarcys napisał:

A więc tak przechodząc grę na najłatwiejszym miałem Croca, a na najtrudniejszym Stracha.
Może się mylę, ale wydaje mi się, że to zależy od poziomu trudności.


Tez gre przeszedlem na srednim i mialem Bane`a. Podejrzewam, ze po prostu jest tu element losowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:35, Zabrajin napisał:

Witam. Cóż, mam problem w Batmanie, otóż chodzi mi o tę misję, gdzie trzeba dojść do
takiego kolesia za pomocą tych takich dymków (whiskey) dostępnych tylko w detective mode.
Jak widać na screenie, widzę jednego z nich, ale gdzie są dalsze? Bo pokroczyłem tą drogą
i nie wiem co teraz.


Teraz musisz wleźć na samą górę, używając gadżetów batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 13:09, Bambadil napisał:

Rozumiem, że wpisałeś kod na Crime Alley ? Jeśli tak to mógłbyś odpowiedzieć na tego
posta ? :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41445&pid=1055


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41445&pid=1046

:)

A jesli to nie pomoze to jak wroce do domu to zrobieie dokladna iinstrukcje wraz ze screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 13:13, Wojman napisał:


Niestety na koncie offline nic się nie dzieje, a jak już pisałem konto LIVE nie chce mi się włączyć i nawet nie wiem dokładnie dlaczego, bo mail jak i hasło wpisuję poprawne, a internet działa szybko i sprawnie ;(

Dnia 02.10.2009 o 13:13, Wojman napisał:

A jesli to nie pomoze to jak wroce do domu to zrobieie dokladna iinstrukcje wraz ze screenami.


Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy po zakończeniu wątku można nadal biegać po wyspie i szukać ukrytych tajemnic czy trzeba to zrobić przed zakończeniem gry. Chciałbym zrobić grę na 100% więc jest to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:05, Harrolfo napisał:

Może to zależy od poziomu trudności?


Raczej nie zależy od poziomu. Jeden z moich kumpli przechodził na łatwym, ja przechodziłem na średnim, obydwaj mieliśmy Bane''a. Wygląda na to, że to po prostu czynnik losowy, bo podczas gry żadnych wyborów się nie dokonywało. Ciekaw tylko jestem, jak to rozwiążą w sequelu, bo takowy będzie prawie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobujemy na razie w ten sposob:

Uruchom klienta Games For Windows - Live. Domyslny katalog to C:\Program Files\Microsoft Games for Windows - LIVE\Client. Wpisz swoj login i haslo. Wybierz zakladke "Rynek Usług" i poszukaj opcji "zrealizuj kod". Pojawi sie miejsce na wprowadzenie tego kodu. Dalej to juz powinno pojsc z gorki. :)

20091002174057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze to czynnik losowy. Wystarczy poczytac posty w tym watku by sie dowiedziec, ze jeden na tym samym poziomie trudnosci uzytkownik mial Stracha Na Wroble, inny Bane`a a jeszcze inny Killer Crocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować