Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Gdzie można sprawdzić, o co chodzi w poszczególnych wyzwaniach - ich nazwy są mało mówiące... (ale ja mam talent do nie zauwazania oczywistości ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:44, Skie napisał:

Gdzie można sprawdzić, o co chodzi w poszczególnych wyzwaniach - ich nazwy są mało mówiące...
(ale ja mam talent do nie zauwazania oczywistości ;) )


Combat - walka, predator - łowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2009 o 15:10, Harrolfo napisał:


Combat - walka, predator - łowca

tyle to ja wiem - chodzi mi o wyzwania w danej misji - tam, gdzie wystarczy zdobyc ileś tam punktów to ok, a co z resztą? (inaczej: opisy medali/nietoperków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:44, Skie napisał:

Gdzie można sprawdzić, o co chodzi w poszczególnych wyzwaniach - ich nazwy są mało mówiące...
(ale ja mam talent do nie zauwazania oczywistości ;) )


Wciskasz przycisk [Tab] na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zostało mi ostatnie trofeum. Jednak nie wiem jak się tam dostać mimo strony podanej przez Harrolfo.
Prosiłbym o wytłumaczenie i już więcej nie będę zaśmiecał forum :)

http://www.xfire.com/screenshots/marvrat/ss_file-cf392e4c35c54f576839ed11e813343306df9cad.jpg

PS: To ta za żelaznymi belkami, niedaleko innego trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe...też miałem z tym problem, a to jedna z łatwiejszych zagadek xD Idź po prostu do kryjówki i w pewnym momencie (jak będziesz musiał się wspiąć na skarpę gdzie będą drzwi) odwróć się i użyj pazurów na ściance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 16:41, Bambadil napisał:

Hehehehe...też miałem z tym problem, a to jedna z łatwiejszych zagadek xD Idź po prostu
do kryjówki i w pewnym momencie (jak będziesz musiał się wspiąć na skarpę gdzie będą
drzwi) odwróć się i użyj pazurów na ściance ;)


Faktycznie proste, a tyle się nad tym męczyłem :/

Teraz takie pytanie, czy ostatni szyfr (kroniki arkham) pojawi się po ukończeniu 100% gry? Bo mam wszystkie tajemnice zebrane (240/240), a nie mam jednej tajemnicy. Zostało mi jeszcze trochę misji do 100%.

PS: Czy żeby mieć 100% misji trzeba zdobyć wszystkie osiągnięcia (jak np. załatwienie kolesia poprzez podwieszenie pod gargulcem) czy wystarczy każdą ukończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:18, John_McClane napisał:

Teraz takie pytanie, czy ostatni szyfr (kroniki arkham) pojawi się po ukończeniu 100%
gry?


Nie. Udaj sie do wiezienia w miejscu gdzie zostawiles jego naczelnika.

Dnia 04.10.2009 o 17:18, John_McClane napisał:

Czy żeby mieć 100% misji trzeba zdobyć wszystkie osiągnięcia (jak np. załatwienie
kolesia poprzez podwieszenie pod gargulcem) czy wystarczy każdą ukończyć?


Zeby ukonczyc pokoje wyzwan musisz zdobyc wszystkie osiagniecia w wyzwaniach lowcy oraz wszystkie medale w tych misjach, w ktorych sie bijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:21, Wojman napisał:

Nie. Udaj sie do wiezienia w miejscu gdzie zostawiles jego naczelnika.


Masz na myśli miejsce

Spoiler

ze ścianą za którą pojawiają się różne osoby, najpierw naczelnik a potem gordon, tam gdzie dostajemy deszyfrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:24, John_McClane napisał:

Masz na myśli miejsce

Spoiler

ze ścianą za którą pojawiają się różne osoby, najpierw naczelnik
a potem gordon, tam gdzie dostajemy deszyfrator?



To jest blisko tego miejsca w tej takiej wiezy strazniczej. Przyjrzyj sie tam podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam. Ciekaw. Są jeszcze jakieś ukryte zagadki które nie są wymienione? Może jakieś ukryte życiorysy albo taśmy nagrań? Czy to tylko jedno takie było? Chcę wszystko zrobić na maks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:35, John_McClane napisał:

Ok mam. Ciekaw. Są jeszcze jakieś ukryte zagadki które nie są wymienione? Może jakieś
ukryte życiorysy albo taśmy nagrań? Czy to tylko jedno takie było? Chcę wszystko zrobić
na maks :)


Raczej nie ma. Cały świat gry przebyłem dwukrotnie i nic nie znalazłem, a wchodziłem dosłownie w każdy możliwy kąt. Oczywiście, są easter eggi itp., ale o ukrytych taśmach nic mi nie wiadomo. Wszystko, co dało się znaleźć, było zaznaczone na mapie, no, poza ostatnią kroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze jedno pytanie: czy dodatkowe skórki (dawało się je nainstalować w demie) działają też z pełną wersją gry? Mam ochotę przejśc jeszcze raz, ale chętnie bym teraz patrzył na nieco innego B-mana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrescie udalo mi sie zdobyc Zloto Lowcy. Teraz czekaja mnie juz tylko te trudniejsze pokoje wyzwan, w ktorych trzeba sie bic. I roznie mi tam idzie. Ale satysfakcja z gry jest ogromna.

20091004202225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować