Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 19:22, Skie napisał:

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze jedno pytanie: czy dodatkowe skórki (dawało się je nainstalować
w demie) działają też z pełną wersją gry?


Z tego co wiem to dzialaja. Po za tym na oficjalnym forum gry mozna znalezc wiele nowych fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:22, Wojman napisał:

Wrescie udalo mi sie zdobyc Zloto Lowcy. Teraz czekaja mnie juz tylko te trudniejsze
pokoje wyzwan, w ktorych trzeba sie bic. I roznie mi tam idzie. Ale satysfakcja z gry
jest ogromna.

ja mam 23/24 medale, brakuje mi jednego w pokoju ''Zadyma w Lesie''. I chyba kończe na tym, bo za chiny ludowe tego nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:48, Pernia napisał:

> Wrescie udalo mi sie zdobyc Zloto Lowcy. Teraz czekaja mnie juz tylko te trudniejsze

> pokoje wyzwan, w ktorych trzeba sie bic. I roznie mi tam idzie. Ale satysfakcja
z gry
> jest ogromna.
ja mam 23/24 medale, brakuje mi jednego w pokoju ''Zadyma w Lesie''. I chyba kończe na
tym, bo za chiny ludowe tego nie zrobie.


Jestem pełen uznania. Ja zdobyłem może 3 medale xD (fakt, że rozegrałem może 2 misje i to po razie, tak więc nie mogłem zdobyć więcej, ale i tak uważam to za wyczyn). Jest gdzieś opis co trzeba zrobić, by zdobyć każdy z medali? Bo ich nazwy sugerują rozwiązanie, ale jednak przy jednym wydawało mi się, że wystarczy zabić wszystkich bez podnoszenia alarmu,gdyb tak zrobiłem nie dostałem tego medalu ;(. Może jeszcze kiedyś wrócę do Batmana w celu zdobycia 100%, ale wątpię, chociaż chętnie przeszedłbym go jeszcze raz, bo gra jest naprawdę full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misjach z biciem to wiadomo, tyle punków ile jest napisane. A w misjach skradankowych to po włączeniu misji dajesz tab i tam masz napisane co trzeba zrobić (nawet ze skrótami klawiszowymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:51, John_McClane napisał:

W misjach z biciem to wiadomo, tyle punków ile jest napisane. A w misjach skradankowych
to po włączeniu misji dajesz tab i tam masz napisane co trzeba zrobić (nawet ze skrótami
klawiszowymi)


Aha, dzięki. No właśnie w misjach "tłuczonych" mamy problem z kumplem, bo ja natłukłem za 11k punktów w pierwszej misji i miałem jeden medal (powinienem mieć 2), a kumpel natłukł 16k i miał dwa medale (a trzeci jest za 15k).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w MM za 8 dyszek. Te kontry Batmana są po prostu przeelo. I ten klimat, mua. Szkoda tylko, że Batman jest dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:54, Madoc napisał:

Kupiłem dzisiaj w MM za 8 dyszek. Te kontry Batmana są po prostu przeelo. I ten klimat,
mua. Szkoda tylko, że Batman jest dupkiem.


Jest, i to cholernym. No ale miał być. Nie przypominam sobie, żeby Batman kiedykolwiek był skromnisiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, pytanie - kojarzycie tę misję co trzeba uratować trzech lekarzy? No więc w przypadku jednego z nich jest pomieszczenie z trującym gazem, którego poziom obniża się, jeśli uruchomi się trzy wentylatory batrangiem. Mam problem z trzecim, w teorii powinno się wysadzić dach pomieszczenia i wtedy rzucić, ale - gaz opuścił się za wysoko przez co gdy staję na dachu postać zaczyna się dusić. Ja coś źle robię, że nie mogę stanąc na dachu, czy to jedno z ''genialnych'' zabezpieczeń pirackich <słyszałem o innych działających na podobnej zasadzie> które odpaliło się bez powodu?
Tak, dla wszystkich dowcipnisiów - mam oryginała, aktywny profil na windows live zarejestrowany na brytanię i tak dalej, mogę nawet fotkę pudełka, instrukcji i co tam chcecie wrzucić w razie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 13:25, Skwarek_pl napisał:

Spokojnie ;) a pana wiszącego nad tą "wysadzalną" powierzchnią masz? Słyszałeś jak pan
krzyczał, że boi się spaść? Wiesz co teraz zrobić? ;D

a, fakt ^^ zmyliło mnie to, że na chłopski rozum koleś zacząłby się dusić xD anyway thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2009 o 22:21, JayC napisał:

Jest, i to cholernym. No ale miał być. Nie przypominam sobie, żeby Batman kiedykolwiek
był skromnisiem.

Ale filmowy Batman jest jakiś taki bardziej ludzki, równy koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 16:43, Pernia napisał:

A jednak. Panie i panowie - 100% gry :D


No to jest jakis wyczyn, gratuluje. Mi jeszcze brakuje 007 procent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Batman:AA wymaga podczas gry płytki w napędzie? Kupiłem niedawno, ale jeszcze nie instalowałem, stąd moje pytanie. Bo jeśli będzie wołać o krążek, to kurcze... znów mam grać na witaminie no-dvd (ofkorz po ukończeniu gry, bo trzeba acziki pozaliczać), tak jak teraz pocinam w BioShocka? BSa kupiłem w 2007 roku, dbam o płytę, ale jednak obawiam się czy dotrwa do "apokaliptycznego" 2012. Może wyjdzie w końcu patch, tak jak do Mass Effect, który usunie zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misji mroczny rycerz (ekstremalny) jest zadanie z użyciem linki. Na czym ono polega. W opisie jest że trzeba z jakiegoś okna wystrzelić linkę żeby trafić wroga ale nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować