Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2009 o 21:50, Harrolfo napisał:

Na dole, jak użyjesz kratki do cichego ataku, to jest obok ściana - wysadź jak przybędzie
"odsiecz"


Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. W miejscu startu jest kratka. Po lewej jest duża ściana. Ale jest jedna, a mają być 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:11, John_McClane napisał:

Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. W miejscu startu jest kratka. Po lewej jest duża
ściana. Ale jest jedna, a mają być 3.


Bo na mapie sa trzy sciany, na ktore nalezy nalozyc wybuchowy zel. Pierwsza jest wlasnie jak sie zdejmie te kretke i pojdzie sie za sciana do samego konca. Druga znajduje sie w jednym z rogow mapy na suficie jednego z pomieszczen. Zas trzecia znajduje sie takze w rogu na przeciwko drugiej. A pozniej bedziesz musial pokombinowac, zeby przy kazdej scianie stanal przeciwnik. Co wcale nie jest trudne. Mysl po prostu jak Batman i korzystaj z gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Batmana. I kurde brakuje w 3 gryziszczęk w rezydencji Arkham. I ni cholery nie wiem gdzie są. Przeszukałem całą rezydencję i dach nawet i nie umiem je znaleźć. Jakbym je znalazł to bym miał wszystkie zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 14:41, Ziggy napisał:

Przeszedłem Batmana. I kurde brakuje w 3 gryziszczęk w rezydencji Arkham. I ni cholery
nie wiem gdzie są. Przeszukałem całą rezydencję i dach nawet i nie umiem je znaleźć.
Jakbym je znalazł to bym miał wszystkie zagadki.


Tez mialem z tym problem. :)

Spoiler

Pojdz do gabinetu naczelnika Sharpa czy jak mu tam. Tam spojrz na sufit. Okazuje sie, ze jest miejsce do ktorego mozna sie dostac za pomoca wyciagarki (tej pod klawiszem F) tam na gorze znajduja sie 3 szczeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ;/ czy jest jakas możliwosc zeby wybuchowy zel nie wybuchał automatycznie ?;/ Bo w jednym redeatorze musze za jednym razme iogluszyc 3 zbiorów a nie moge tego zrobic poniewaz zel za wcześnie wybucha ;/ pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 15:41, miodus napisał:

Mam problem ;/ czy jest jakas możliwosc zeby wybuchowy zel nie wybuchał automatycznie
?;/ Bo w jednym redeatorze musze za jednym razme iogluszyc 3 zbiorów a nie moge tego
zrobic poniewaz zel za wcześnie wybucha ;/ pomocy


Tak,o ile masz wykupiona zdolność "Detonowanie Selektywne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2009 o 15:08, Wojman napisał:

Tez mialem z tym problem. :)

Spoiler

Pojdz do gabinetu naczelnika Sharpa czy jak mu tam. Tam
spojrz na sufit. Okazuje sie, ze jest miejsce do ktorego mozna sie dostac za pomoca wyciagarki
(tej pod klawiszem F) tam na gorze znajduja sie 3 szczeki.


Kurde chłopie wielkie dzięki:) No ni cholery bym tego nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie misje predator, oczywiście z wszystkimi medalami. Te misje z biciem się są jednak według mnie przegięte. Jaki jest najlepszy sposób na nożowników i tych z pałkami elektrycznymi? Bo ja ich ogłuszam i nożownika biję a tego z elektryczną pałką przeskakuje żeby być za nim i dopiero uderzam. Jest jakiś lepszy sposób?

Gdzie są zapisywane save do tej gry bo muszę zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze się oddalić od niego i złapać go swoim batclavem czy czymś tam co go położy na ziemi, a potem martw się oto żeby tego znowu nie podniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 21:03, John_McClane napisał:

Bo ja ich ogłuszam i nożownika biję a tego z elektryczną pałką
przeskakuje żeby być za nim i dopiero uderzam. Jest jakiś lepszy sposób?


Uzyj Batrangow Luke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam takie pytanie odnośnie jednej z zagadek... Chodzi o Oddział intensywnej terapii - w pomieszczeniu (korytarzu) - tuż przed pomieszczeniem z szybem windy - dokłądnie w miejscu, gdzie Batman po raz kolejny zatruł się gazem i następnie gdzie był na wózku a Joker i pozostali stali obok (odwrotnie niż w otwierającej scenie). Obok jest wejscie do małego pomieszczenia a przejscie zagradza pole siłowe. Nad polem w głębi widać panel kontrolny. Ni jak nie wiem jak dostać się do tego pomieszczenia. Prawdopodobnie jest tam taśma z nagraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam możesz się dostać tylko za pomocą linki z hakiem którą dostaniesz w dalszej części gry i będzie pod numerem 5 w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 13:28, Ziggy napisał:

Tam możesz się dostać tylko za pomocą linki z hakiem którą dostaniesz w dalszej części
gry i będzie pod numerem 5 w ekwipunku.


Linkę z hakiem już mam, tylko nie wiem skąd miałbym ją wystrzelić - bo strzelając z niej normalnie na wprost - trafiam w pole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłeś może ulepszenie zwiększające zasięg deszyfratora? Mogę się mylić, ale wykupienie tego ulepszenia - jeżeli oczywiście jeszcze go nie posiadasz - może rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 13:54, Robhaal napisał:

Wykupiłeś może ulepszenie zwiększające zasięg deszyfratora? Mogę się mylić, ale wykupienie
tego ulepszenia - jeżeli oczywiście jeszcze go nie posiadasz - może rozwiązać problem.


Faktycznie, może w tym jest problem. Niestety nie mam tego ulepszenia.
Jak zdobędę to sprawdzę. Dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 13:40, rabecki napisał:

Linkę z hakiem już mam, tylko nie wiem skąd miałbym ją wystrzelić - bo strzelając z niej
normalnie na wprost - trafiam w pole...

Chodzi mi o taką linkę którą możesz uzywać do przeskakiwania ścian tzn. Batman zjeżdza na haku po tej lince. Sprawdź czy w ekwipunku ją masz. Ona powinna być pod numerem 5. Jeżeli masz to wystrzel ją na wprost albo kawałek obok tego panelu kontrolnego. Ja tak siętam dostałem i potem rozbroiłem panel za pomocą deszyfratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować