Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w punktacji w misjach z biciem się? Jest niby 5 tysięcy na pierwszy medal, na drugi i trzeci są odpowiednio 15000 i 25000. Mam w jednej z misji 17 tys. i jeden medal. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Czy gdy gram na poziomie hard, to we wszystkich wyzwaniach i dodatkowych mapach też obowiązuje tryb hard? Pytam, bo nie wiem czy szukać różnych bajerów, gdy będę grał na hardzie xP. Serdecznie dziękuję za odpowiedź ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:25, Pernia napisał:

@d0t
Nie, wyzwania są takie same.


Ok. Dzięki. Ciekawe bo trochę takto mało równa ta rozgrywka w wyzwaniach ;P. Ciekawe czy listy z wynikami są oddzielne dla Harda i Normala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 11:55, donard napisał:

Witam. Zdobyłem wszystkie zagadki(240/240) ale brakuje mi 1 gadania ducha arkham(tego
pająka). Jak go zdobyć?


Musisz wysłuchać wszystkie pamiętniki ducha i wywnioskować z nich kto jest tym duchem, a następnie udać się w miejsce jego ostatniego pobytu.

Tym kimś jest:

Spoiler

Naczelnik więzienia i ostatni pamiętnik jest na podłodze w pomieszczeniu gdzie widziałeś go po raz ostatni (jak go ratowałeś przed Queen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 12:29, donard napisał:

ktore to pomieszczenie?

Spoiler

(tam gdzie jest zamknieta?)



Nie takie gdzie jest taka wieżyczka a za szybą siedzi gość co się zmienia w różne postaci, tam gdzie po raz pierwszy dostałeś deszyfrator czy jak to sie nazywa co łamie zamki elektroniczne do pól siłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Batman już ma postrzępioną pelerynę, szramy na klacie, przedramieniu i udach, rozwaloną maskę, zadrapanie na twarzy i upieprzone kolana. Ech, nie łatwo być superbohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piatek dzwonilem do Cenegi (bo na maile znow nie chce im sie odpowiadac...) w sprawie patcha 1.1. Zapytalem sie dlaczego pomimo zapowiedzi, ze do konca "tego" (czyli poprzedniego rygodnia, w ktorym ta zapowiedz sie pojawila) nie pojawil sie wspomniany patch. Pan z Centrum Obslugi Klienta powiedzial, ze to nie jest ich wina, a Cenega dostaje od swiatowego wydawcy firmy Eidos ciagle obietnice dotyczace terminu wydania patcha, a te terminy sa przekraczane. Zapytalem sie wiec jak to mozliwe, ze DLC jakos moglo sie ukazac o czasie, na dodatek w polskiej wersji jezykowej i do sciagniecia poprzez usluge Games For Windows. Pan odpowiedzial, ze patch po prostu cos zmienia w strukturze gry i dlatego nie mogl byc zaaplikowany.

Nie wiem jak wy, ale ja mam juz dosc dyskryminacji. Jestem gorszym graczem z tego powodu, ze mieszkam w Polsce, a nie w Wielkiej Brytani, USA czy we Wloszech? Wyglada na to, ze dla Eidos i Cenegi tak. Wobec tego proponuje przeprowadzic bojkot gier wydawanych przez Cenege oraz Eidos. Po prosty ich nie kupowac. Dodatkowo osobiscie bede codziennie meczyl mailowo i telefoniczne firme Cenega. Bede tez dreczyl mailowo firme Eidos, a jeli tak jak Cenega nie beda odpisywac na maile to zaczne ich meczyc telefonicznie. Czas pokazac tym firmom, ze gracze w Polsce nie sa gorsi i tez legalnie zaopatruja sie w gry i chca, zeby te gry dzialaly tak jak u innych graczy na calym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 20:45, Harrolfo napisał:

Nie kupować ich gier? To skąd je weźmiesz?


Po prostu nie musze miec ich gier w kolekcji. Mozna kupic wiele innych fajnych od roznych innych dystrybutorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 20:45, Harrolfo napisał:

Nie kupować ich gier? To skąd je weźmiesz?

Najlepiej sprowadzać zza granicy w wersji ENG.

Ja sobie tez już dawno powiedziałem że nigdy nie kupię gier które w Polsce są pod skrzydłami Cenegi. Zza granicy albo sobie je odpuszczę. Lub gdzieś z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co dzieje się w sprawie patcha jest naprawdę jednym wielkim cyrkiem. I to jest bardzo smutne.
Odnośnie bojkotu. Jestem za, lecz nie w przypadku gier wydawanych przez Cenegę czy Eidos, ale w przypadku gier, w których zaimplementowany jest Games For Windows LIVE. Ja będę nadal obstawał przy swoim, że jest to "coś" co tylko utrudnia graczom życie, nie jest to nikomu do szczęścia potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej wspomnieć o tym na forum Eidosa, prawda jest taka, że nie znamy sytuacji, być może to Cenega jest zbywana przez Eidos i ma związane ręcę (przez co obrywa od polskich graczy). Nie twierdze jednak, że nie ma w tym winy Cenegi... chyba nikt nie wydał oficjalnej informacji, że coś się znów spóźni, więc i Cenega troszeczke olała sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przed chwilą ukończona! Krótko: rewelacja, zdecydowanie najlepsza gra z jaką miałem styczność w tym roku, ciekawe czy Dragon Age i MW 2 zmienią moją opinię :-) Klimat wyciągnięty rodem z kartek komiksu, kapitalna warstwa audio-wideo, świetna konstrukcja poziomów, gdzie nie ma przez chwilę miejsca na nudę, to gdzieś się wspinamy,to kogoś pierzemy (na ogół 10 "ktosiów"), to się skradamy, to jakiś boss. Pomysłów twórcom z pewnością nie brakowało, a na osobne brawa zasługują efekty wywołane gazem Stracha, majstersztyk! Nie zgodziłbym się z zarzutem, że gra jest za łatwa. Owszem może etapy "skradankowe" tak, ale kilka bijatyk już sprawiło mi nie lada problem, zwłaszcza, gdy zaczęli się pojawiać wrogowie z paralizatorami (

Spoiler

najcięższa była chyba walka tuż przed pojmaniem Harley, ta z elektrycznymi podłogami

). Do czego zaś mogę się przyczepić? Przede wszystkim do tego, że grę zgodnie z najnowszymi trendami można ukończyć w jeden weekend. Poza tym nie do końca moim zdaniem wykorzystano potencjał jaki daje to uniwersum, zapowiedzi mówiły, że pojawi się multum wrogów Batmana, ale większość z nich widzimy tylko w postaci życiorysów, a w samej grze spotykamy garstkę : (
Spoiler

Stracha, Ivy, Bane''a, Croca, Zszasa, Harley no i Jokera

). Mimo to gra na pewno warta wydanej gotówki, niebawem z pewnością przejdę ją po raz drugi, ale na razie trzeba powałęsać się po Arkham i zebrać co zostało do zebrania, zależy mi zwłaszcza na wywiadach i trofeach postaci.

PS.
Spoiler

U mnie po napisach łapkę wynurzył Strach, ale słyszałem, że mogą być to również Bane i Croc. Od czegoś to zależy czy jest generowane losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oja, a u mnie Croc. Ciekawa sprawa.



Pytanie mam:
Spoiler

może mi ktoś przypomnieć, jak nazywała się i gdzie się znajduje ta lokacja z elektrycznymi podłogami, co zamykamy tam Harley?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:18, Madoc napisał:

Pytanie mam:

Spoiler

może mi ktoś przypomnieć, jak nazywała się i gdzie się znajduje ta lokacja z elektrycznymi
podłogami, co zamykamy tam Harley?



Spoiler

Chyba spalarnia, a gdzie się znajduje? Na pewno gdzieś na bloku więziennym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować