Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 17:23, mati285 napisał:

Spoiler

Chyba spalarnia, a gdzie się znajduje? Na pewno gdzieś na bloku więziennym :-)


Dzięki.
W ogóle to dość późno się zorientowałem, jak się rozwiązuje zagadki i teraz do mnie dotarło, że większość ciekawych czy dziwnych miejsc, w których się znalazłem, było pewnie rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:23, mati285 napisał:

> Pytanie mam:
>

Spoiler

może mi ktoś przypomnieć, jak nazywała się i gdzie się znajduje ta lokacja z
elektrycznymi
> podłogami, co zamykamy tam Harley?



Te podłogi są na końcu bloku więziennego, na prawo (patrząc na mapę). Potem pojawiają się w misji ''Podziw i zachwyt''

A co do różnych zakończeń - jak skończyłem grę na normalu to ręka była

Spoiler

Croca

, a jak na trudnym -
Spoiler

Bane''a

. Moze od tego zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:52, Skie napisał:

a jak na trudnym -

Spoiler

Bane''a

. Moze od tego zalezy?


Jak zwykle watka NIE chce sie poczytac bo po co? Dwa miliony razy byla mowa, ze jest to element losowy. Na tym samym poziomie trudnosci, u jednego gracza bedzie Bane, u innego Crock a u jeszcze innego Strach Na Wróble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i 1000 Gamerscora z Batmana. Ukończyłem grę na trudnym, podczas jednej nocy. Nie chciało mi się spać, to pograłem, a co mi tam. Szczerze to trochę się rozczarowałem, bo na początku przy komunikacie" jacy to oni będą silni " trochę się przestraszyłem, a tak naprawdę gra była dosyć prosta. Troszeczkę trzeba było uważać, i nic pozatym. Gra na łatwym to spacerek z podziwianiem tekstur - gra na trudnym to spacerek z patrzeniem na przeciwników. Podczas całej kampanii zdechłem może z 10 razy, najwięcej podczas tych poziomów ze Strachem na Wróble. Nie zmienia to jednak faktu, że Batman to mój faworyt do tytułu gry roku. No, ale jeszcze czas poczekać na Modern Warfare 2....

Edit:

Spoiler

O dziwo, ja dwa razy przeszedłem grę, i pod koniec miałem rękę Bane'a - w obydwu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, mam problem, nazwijmy to, techniczny- kojarzycie ten moment, w którym przydupasy jokera umieszczają ładunkki wybuchowe na gargulcach? Po oczyszczeniu pomieszczenia z niemilców i udaniu się w dalszą drogę do leża kiiller croca trafiamy do dwóch równoległych korytarzy, drzwi zza nami się zatrzaskują i.. batman kaszle, gra się wiesza a na ekranie wywala artefakty. Bug, wina sterów <mam GF8800GT i bodaj któreś 178 WHQL bo na nowszych nie działała ręczna kontrola obrotów wiatraka, a bez tego komp by się spalił bo automat jest zwalony, taka cecha charakterystyczna pierwszej partii tych kart.> czy jeszcze co innego? No i ofc jakieś propozycje co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

eżeli jest to ten moment, o którym myślę to nie martw się, tak naprawdę nic złego się nie dzieję :P Ja na początku też się przestraszyłem. Wystarczy, że poczekasz chwilę, a następnie wszystko wróci do normy, a ty możesz podziwiać... intro :P Sam się przekonasz, o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 12:45, Vantor_Zorin napisał:

Witam, opłaca się to kupić? Jak z długością? Jest jakiś free roaming?


Wystarczy poczytać od pierwszej strony tego wątku... Raczej ponad 95% osób, które to kupiło, jest jak najbardziej zadowolonych ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 12:45, Vantor_Zorin napisał:

Witam, opłaca się to kupić? Jak z długością? Jest jakiś free roaming?


14 godzi na przejście. Żeby zrobić 100% potrzebowałem 24 godziny, ale wartko bo ciekawe rzeczy można po skończeniu gry robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde musiałem zrobić formata. I zainstalowałem na nowo Batmana, weszłem do gry, zalogowałem się na konto LIVE i wkleiłem sejwy z ostatniego razu jak grałem i nie działają. Wie ktoś jak zrobić żeby te sejwy działały? Bo przechodziłem misje a nie chce mi się już 3 raz gry przechodzić żeby pograć sobie w misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Zostały mi jeszcze 4 osiągnięcia ale dwóch z nich nie wiem co robić.

Spoiler

Pierwsze to "Psuja. Czas rozwalić tą imprezę" podejrzewam, że chodzi o to kiedy ludzie jokera mają te takie śmieszne urodzinowe czapeczki i klaszczą, tuż przed końcem gry. I co trzeba ich wszystkich pobić?

Drugie to "Solówka- pokonaj bestię w walce wręcz" tu już nie mam nawet podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 17:29, John_McClane napisał:

>


Spoiler

Tak, musisz ich wszystkich załatwić.


Dnia 14.10.2009 o 17:29, John_McClane napisał:



Spoiler

Musisz rozwalić tych zmutowanych ludzi używając tylko pięści, żadnych batarangów ani nic. Można to zrobić w momencie, gdy walczysz z 2 takimi bestiami naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 17:34, Ecko09 napisał:

Spoiler

Musisz rozwalić tych zmutowanych ludzi używając tylko pięści, żadnych batarangów ani
nic. Można to zrobić w momencie, gdy walczysz z 2 takimi bestiami naraz.



A czy może to się odbyć w misjach czy musi być w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można przed chwilą zrobiłem w misji.

Jest takie osiągnięcie w którym trzeba zrobić doskonałe combo ze wszystkimi dostępnymi ruchami. Co się zalicza pod termin "ruchy". Takie rzeczy jak batarangi czy pazury też czy chodzi o wszystkie rzeczy takie jak rzut, szybki nokaut itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale np. nie da się użyć pazura tak żeby nie skończyło się combo więc już nie wiem. Nie chodzi tu czasami o to że trzeba skorzystać z tych kombinacji shift+LPM (rzut), Q rzut batarangu, shift+PPM nokaut, i zakończyć to wszystkim dobiciem leżącego po drodze robiąc jeszcze kontry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować