Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Spoiler

To nie jest wina sterowników. To jest zamierzone przez twórców gry. Wystarczy chwilkę poczekać i powinno odpalić się demo - bardzo podobne do tego z początku gry. POzdrawiam



[Proszę oznaczać spoilerem ważne momenty gry - M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 21:15, John_McClane napisał:

No ale np. nie da się użyć pazura tak żeby nie skończyło się combo więc już nie wiem.
Nie chodzi tu czasami o to że trzeba skorzystać z tych kombinacji shift+LPM (rzut), Q
rzut batarangu, shift+PPM nokaut, i zakończyć to wszystkim dobiciem leżącego po drodze
robiąc jeszcze kontry?

da sie tak uzyc pazura - klik C. Musisz zrobić zwykłe uderzenie, kontre, uderzenie peleryna, batarang, pazur, nokaut, rzut, przeskok nad ( spacja ) i dobicie lezacego. Staraj sie robic duze komba i wtedy dobijac, bo przy combo x30 coś np za jedno dobicie lezacego masz 3k pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak patcha to niestety wtopa roku, rozumiem że w takich sprawach to najczęściej nie jest wina dystrybutora - ale w każdym razie w obecnym stanie, ta gra to niepełnowartościowy produkt... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą ręką o której się tutaj dużo mówi (np. Skie na poprzedniej stronie)? Przechodzę grę drugi raz ale nie przypominam sobie takiego momentu. Gdzie dokładnie jakaś ręka powinna być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:44, Laid_back napisał:

brak patcha to niestety wtopa roku, rozumiem że w takich sprawach to najczęściej nie
jest wina dystrybutora - ale w każdym razie w obecnym stanie, ta gra to niepełnowartościowy
produkt... :/


W tym przypadku mamy akurat do czynienia z bezczynnoscia dystrybutora (ktory nawet na maile nie odpowiada). Mamy tez olanie sprawy przed swiatowego wydawce firmy Eidos, a takze przez producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 17:32, John_McClane napisał:

O co chodzi z tą ręką o której się tutaj dużo mówi (np. Skie na poprzedniej stronie)?
Przechodzę grę drugi raz ale nie przypominam sobie takiego momentu. Gdzie dokładnie jakaś
ręka powinna być?

Spoiler

Pod koniec gry, jak przeczekasz napisy pojawi się krótki filmik. Będzie przedstawiał on beczkę (bodajże beczkę - nie jestem pewien) tytanu dryfującą na wodzie. W pewnym momencie z wody wynurzy się ręka. Będzie ona należała do Killer Crock''a, Bane''a lub Stracha Na Wróble - postać jest losowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem drugi raz grę. Mam 100% i wszystkie 47 osiągnięć :) Ale przy obu zakończeniach miałem

Spoiler

rękę killer crocka

i chciałbym zobaczyć inne. Macie może filmiki bo na YT nie znalazłem, a zapewne są. Chyba że gdzieś w plikach gry ukryte to też bym prosił o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem. Ale mam takie pytanie. Wam nie działa gra po zainstalowaniu patcha 1.1? Bo mi działa tylko się wywala jeśli w ustawieniach włączę psyhix ale dla mnie nie wielka strata bo mam radeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:10, John_McClane napisał:

Ok znalazłem. Ale mam takie pytanie. Wam nie działa gra po zainstalowaniu patcha 1.1?
Bo mi działa tylko się wywala jeśli w ustawieniach włączę psyhix ale dla mnie nie wielka
strata bo mam radeona.


... ten patch dodaje (tylko?) właśnie physx... pare stron wcześniej był podany link i opis, jak zrobić z wersji polskiej wersje angielską, dzięki czemu nie ma problemu z zainstalowaniem patcha i działaniem physyx''a. Natomiast Cenedze już podziękuje. Dwa razy ukończyłem grę przeroboiną na angielską z patchem a u nas łatki jak nie było tak nie ma.... wstyd śmiem twierdzić troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na mojego maila związanego z wydaniem łatki:

Bardzo prawdopodobne że patch ukaże się jeszcze w tym tygodniu. Proszę śledzić informacje na naszej stronie – www.cenega.pl


Deja vu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 16:15, LESZ3u napisał:

W odpowiedzi na mojego maila związanego z wydaniem łatki:


A wlasnie mi przypomniales, zeby zadzwonic do Cenegi. Jak rozmawialem z nimi tydzien temu w piatek to obiecali, ze na stronie pojawi sie jakies info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dało by się zagrać z psyhixem jeśli mam kartę Radeon 4850? Średnio miałem chyba 70 klatek na full detalach w full hd więc może przynajmniej na poziomie "zwykłym"? Sprawdzał już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować