Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2009 o 23:11, Mefisto napisał:

oo jak patch jest to trzeba Batka zainstalować... nareszcie, trzeba im kwiaty wysłać


To nie jest patch Cenegi (dystrybutor ten nadal nie udostepnil patcha), ale dziala z polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 20:52, Wojman napisał:

To nie jest patch Cenegi (dystrybutor ten nadal nie udostepnil patcha), ale dziala z
polska wersja.

aha, ale gra działa wyśmienicie z physx na high i nie ma żadnych problemów, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest od Eidos. Pewnie nawet Cenega nie wie ze już jest poprzez Game for windows live dostepny. To jest ten patch nad którym usilnie pracował zespół Eidos. Cenega może teraz tylko wydać plik instalacyjny, tak jak to było z patchami do GTA4. Natomiast to jest TEN patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 20:42, John_McClane napisał:

Czy dało by się zagrać z psyhixem jeśli mam kartę Radeon 4850? Średnio miałem chyba 70
klatek na full detalach w full hd więc może przynajmniej na poziomie "zwykłym"? Sprawdzał
już ktoś?

jak przepraszam chciałbyś grać z physixem na ati?? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 20:03, John_McClane napisał:

Wczoraj ściągnąłem ten patch


No tak ja też zauważyłem wczoraj że jest na stronie Cenegi. Na samym dole strony w patchach. Troche słabo go rozreklamowali jak na cała aferę wokół niego. Miało być podobno jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 20:41, Pernia napisał:

jak przepraszam chciałbyś grać z physixem na ati?? o_O


Obliczanie za pomocą procesora. Pytam się czy ta opcja "zwykłe" jest przeznaczona właśnie dla procesorów czy po prostu dla słabszych kart nividii?

PS: Zdanie zaczyna się z dużej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:09, John_McClane napisał:

Obliczanie za pomocą procesora. Pytam się czy ta opcja "zwykłe" jest przeznaczona właśnie
dla procesorów czy po prostu dla słabszych kart nividii?

Pierw sprawdź co to jest. Jest to technologia nvidii, więc jak do jasnej cholery ma być użyta w ATI?

Dnia 22.10.2009 o 21:09, John_McClane napisał:

PS: Zdanie zaczyna się z dużej litery.

Nie jestem na lekcji języka polskiego, nie pisałem rozprawki, recenzji ani nic. Tylko dziecko z przedszkola może nie wiedzieć że zdanie rozpoczyna się z dużej litery, więc takie uwagi sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie bez bledu ze strony Cenegi obyc sie nie moglo. Patch wbrew temu co jest napisane na stronie Cenegi nie zajmuje 400 mb tylko 266 mb. Zobaczymy czy pojawi sie obiecane info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 23:05, Pernia napisał:

Pierw sprawdź co to jest. Jest to technologia nvidii, więc jak do jasnej cholery ma być
użyta w ATI?


To że to technologia Nvidii znaczy tylko tyle, że obliczenia fizyki spadają na grafę, co nie przeszkadza żeby można było włączyć to na komputerach nie obsługujących tej technologii za pomocą karty graficznej (starsze modele GeForce''ów, Radeony), wtedy obliczenia fizyki spadają na procesor, co wiąże się ze znacznym spadkiem wydajności w miejscach gdzie obliczeń fizycznych jest dużo (ja odpaliłem PhysiXa w ME mam sprzęt na Radeonie i działało ale momentami gdy obliczeń fizyki było za dużo to ilość FPSów spadała do kilku i gra stawała się niegrywalna, bez tego miałem ok 30-45 fpsów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytanek w sprawie:
1.Mam taki kodzik na Instrukcji do gry a szumne hasło mówi coś o nagrodach w Kompanii Graczy. To znowu jakiś pic reklamowy czy od razu po zarejesrowaniu gry coś dostanę?
2. Czy tylko u mnie przedziały punktowe na znaczki Batmana w wyzwaniach są zafałszowane? Np w pierwszej misji mam podane 4000 na jeden batznaczek a wyskauje mi dopiero po osiągnięciu 6000pkt.
3. Ciekaw jestem co dodaje patch 1,1 oprócz obsługi hardwareowej PhysX''a na kartach nVidii- czy moze poprawia błędy z detekcjaferomonów Ivy lub zacinajace się akcje?. Mam Radka więc nie uśmiecha mi się instalowanie zbędnego śmiecia.
4. Nazwijcie mnie noobem ale za Chiny ludowe nie udało mi się znaleźć ustawień czułości myszy w grze? Gdzie tego szukać?
5. Czy was też nieludzko wnerwił ostatni etap misji w jaskini Croc''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:


2. Czy tylko u mnie przedziały punktowe na znaczki Batmana w wyzwaniach są zafałszowane?
Np w pierwszej misji mam podane 4000 na jeden batznaczek a wyskauje mi dopiero po osiągnięciu
6000pkt.


U mnie też tak jest. W jednym wyzwaniu jest napsiane, że złoty medal jest za 25000pkt, a ja zdobyłem ponad 26k i dostałem srebro. Okazało się, że od 30k jest złoto.

>

Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

5. Czy was też nieludzko wnerwił ostatni etap misji w jaskini Croc''a?


E tam, mi się podobał, Killer Croc to jedna z fajniejszych postaci z uniwersum Batmana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

1.Mam taki kodzik na Instrukcji do gry a szumne hasło mówi coś o nagrodach w Kompanii
Graczy. To znowu jakiś pic reklamowy czy od razu po zarejesrowaniu gry coś dostanę?


Wyglada, ze pic na wode. Akurat reklamy Kompani Graczy, a rzeczywistosc to dwie rozne sprawy.

Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

2. Czy tylko u mnie przedziały punktowe na znaczki Batmana w wyzwaniach są zafałszowane?


Odnosze wrazenie, ze z tymi walkami jest tak, ze im mniej bledow popelniasz tym szybciej sa przyznawane kolejne medale.

Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

3. Ciekaw jestem co dodaje patch 1,1 oprócz obsługi hardwareowej PhysX''a na kartach
nVidii


Zdaje sie, ze patch wprowadza tylko obsluge PhysX dla kart nVidii, ale nie mam 100% pewnosci.

Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

4. Nazwijcie mnie noobem ale za Chiny ludowe nie udało mi się znaleźć ustawień czułości
myszy w grze? Gdzie tego szukać?


Albo w ustawieniach gry podczas jej uruchamiania, albo w opcjach juz w samej grze jesli dobrze pamietam.

Dnia 23.10.2009 o 12:20, zadymek napisał:

5. Czy was też nieludzko wnerwił ostatni etap misji w jaskini Croc''a?


Akurat jaskinie Croca byly moim zdaniem bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 23:05, Pernia napisał:

Pierw sprawdź co to jest. Jest to technologia nvidii, więc jak do jasnej cholery ma być
użyta w ATI?


Wracając do poprzedniej twojego posta. Psyhix to jest silnik fizyczny a nie technologia. To co ty myślisz, że się nazywa psyhix to w rzeczywistości technologia CUDA. Skoro mogę włączyć opcję psyhixa znaczy, że będzie obliczać to procesor. Stąd moje pytanie czy opcja zwykły jest przeznaczona właśnie dla procesorów. W każdy razie resztę dopowiedział Nufiko.

A co do mojego pytania to już i tak nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie ;P. Jak zrobić achievement Solówa? ; P Domyślam się, że chodzi o walkę z kolesiem na jadzie, ale jak ma to wyglądać. W wyzwaniach też da się to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:54, d0t napisał:

A ja mam inne pytanie ;P. Jak zrobić achievement Solówa? ; P Domyślam się, że chodzi
o walkę z kolesiem na jadzie, ale jak ma to wyglądać. W wyzwaniach też da się to zrobić?


Musisz załatwić sobie dwóch kolesi na jadzie. Najlepiej w misjach chyba że jeszcze przechodzisz fabułę. I musisz jednego załatwić bez użycia niczego prócz pięści, czyli bez batarangów. Musisz drugiego bić tak żebys mógł na niego wskoczyć i bić pierwszego. Tylko zapamiętaj sobie kolor tego którego musisz a atakować bo można się pomylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:39, necron1501 napisał:

Co w ogóle on poprawia? Jakie są zmiany?

Dodaje tylko obsługę sprzętowego PhysX''a. To chyba tyle. Ja żadnych problemów z grą przed patchem nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 12:44, Wojman napisał:

Odnosze wrazenie, ze z tymi walkami jest tak, ze im mniej bledow popelniasz tym szybciej
sa przyznawane kolejne medale.

Tak, to jest związane z premiami punktowymi za bezbłędną grę itp, więc i tak wszystko rozbija się o zdobywane punkty...
W zasadzie nei jest to problem, już dość dobrze opanowałem walkę by przebić każdy limit, ale niesmak pozostaje....a tym czasem dowiaduję się, że najnowszy patch dodaje tylko obsługę PhysX przez GPU:/
I jeszcze odnośnie walki: zupełnie nie rozumiem dlaczego w wyzwaniach typu Stealth nie jest wyjaśnione czego dotyczą poszczególne kryteria przyznawania batznaczków. Co to? Bonusowe zagadki Ridlera:)

Dnia 23.10.2009 o 12:44, Wojman napisał:

Albo w ustawieniach gry podczas jej uruchamiania, albo w opcjach juz w samej grze jesli
dobrze pamietam.

W ustawieniach nie znalazłem nic poza klawiaturą, w grze ustawień sterowania nie można zmienić. Przegapiłem coś?

Dnia 23.10.2009 o 12:44, Wojman napisał:

Akurat jaskinie Croca byly moim zdaniem bardzo fajne.

Ale ta nagła zmiana kamery i tym samym sterowania. W jednej chwili Batman: Arkham Asylum zmienia się w Metal Gear Solid. Nie mówię, że pościg nie wyglądał filmowo i nie był emocjonujący...ale przez kilka pierwszych prób lądowałem w wodzie albo nawracałem na Croca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować