Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 18:04, Harrolfo napisał:

Na oficjalnym forum gry widziałem ale żadne linki nie działają.


Gra ma dwa lata więc to nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie i gram... I utknąłem ;O. Jestem w tym miejscu gdzie Joker przetrzymuje 2 zakładników, jakiegoś lekarza i policjanta. By ich uratować zrzuciłem na szklaną podłogę ten wielki żyrandol. Moim zadaniem jest znalezienie notatek dr. Young ale nie wiem gdzie iść. Ktoś kojarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:07, Eff3ctiv3 napisał:

Podążaj za odciskami. Idż w trybie detektywa.

Spoiler

Notatki są na półce z książkami.



Za jakimi odciskami ? Wszystkie półki sprawdziłem i nie ma. Został jeden pokój do którego się nie moge dostać ponieważ są zamknięte drzwi... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pokoju, gdzie byli 2 zakładnicy, przy wielkim pudle z "bombą" włącz Tryb Detektywa. Stojąc plecami do wejścia, idź w prawo aż na półce z książkami zobaczysz ślad do zeskanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:41, nolif3r napisał:

> Podążaj za odciskami. Idż w trybie detektywa.

Spoiler

Notatki są na półce z książkami.




Za jakimi odciskami ? Wszystkie półki sprawdziłem i nie ma. Został jeden pokój do którego
się nie moge dostać ponieważ są zamknięte drzwi... ;o


http://youtu.be/0M7W-AimRTk?t=2m47s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Arkham Asylum z PK i zarejestrowałem od razu po instalacji w GfWL. Teraz moje pytanie : Czy warto za każdym razem się logować? Jak próbuje się zalogować to wyskakuje mi okienko o dostępnej aktualizacji, a że łącze mam słabe (zwłaszcza pod koniec miesiąca) to wolałbym nic nie ściągać. W takim wypadku pozostaję offline. Czy tracę coś ważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby, możesz spokojnie logować się offline.Online służy raczej tylko do zdobywania jakichś osiągnięć. Ściągnij sobie z sieci patch 1.1 jeśli masz wersję 1.0.
Poprawia to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czy w Batman: Arkham Asylum (oczywiście oryginał, z PKK) jest możliwość sprawiania, żeby gra się uruchamiała bez płyty w napędzie? Jakiś obraz płyty może? Jeśli tak, to jak go stworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:44, Harrolfo napisał:

Cześć,
Czy w Batman: Arkham Asylum (oczywiście oryginał, z PKK) jest możliwość sprawiania, żeby
gra się uruchamiała bez płyty w napędzie? Jakiś obraz płyty może? Jeśli tak, to jak go
stworzyć?


Zapytaj googli o batman arkham asylum mini image da wyniki dla mini obrazów płyt (zajmuje zazwyczaj kilkadziesiąt - kilkaset kb i pozwala włączać grę bez płyty). Więcej niestety nie pomogę, bo wynikiem byłaby strona, której nasz regulamin nie do końca lubi, bo oprócz miniobrazów zawiera tyż cracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować