Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

To, że Mark Hamill podkłada głos pod Jokera nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo, kto interesuje się chociaż troche Batmanem ;). Tak swoją drogą ominął mnie ten news z opóźnieniem premiery i jeszcze do wczoraj odliczałem dni do 28-go ;D... ehh poczekamy w takim razie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:28, Skwarek_pl napisał:

To, że Mark Hamill podkłada głos pod Jokera nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo,
kto interesuje się chociaż troche Batmanem ;). Tak swoją drogą ominął mnie ten news z
opóźnieniem premiery i jeszcze do wczoraj odliczałem dni do 28-go ;D... ehh poczekamy
w takim razie dłużej.

Mi chodziło raczej o to że mało osób (zwłaszcza tych młodszych) będzie wiedzieć kim jest ów Mark Hamill i czym zasłynął oprócz oddania głosu Jokerowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:52, KofeinowyPablo napisał:

Mi chodziło raczej o to że mało osób (zwłaszcza tych młodszych) będzie wiedzieć kim
jest ów Mark Hamill i czym zasłynął oprócz oddania głosu Jokerowi. :)


Coz jezeli nie beda wiedzieli to sie im najwyzej powie, zeby uzyli Mocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda :) Swoją drogą to dziwie się, że nie zasłyną niczym innym po roli w SW, bo jako Joker jest po prostu świetny, ale to już wątek na inny temat ;)

Obejrzałem zapowiedź z Jokerem i na dobrą sprawę, jakby rozwinąć nieco bardziej fabułę właśnie dla niego, to byłby to dobry materiał na dodatek - ta sama historia, tylko pokazana z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:10, Skwarek_pl napisał:

Prawda :) Swoją drogą to dziwie się, że nie zasłyną niczym innym po roli w SW, bo jako
Joker jest po prostu świetny, ale to już wątek na inny temat ;)

Obejrzałem zapowiedź z Jokerem i na dobrą sprawę, jakby rozwinąć nieco bardziej fabułę
właśnie dla niego, to byłby to dobry materiał na dodatek - ta sama historia, tylko pokazana
z innej strony.


Fajnie maja posiadacze PS 3 bo oni dostają scenariusz z Jokerem od razu,a my PC''towcy jakby co będziemy musilei czekać na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:22, NecroVisioneR napisał:

Fajnie maja posiadacze PS 3 bo oni dostają scenariusz z Jokerem od razu,a my PC''towcy
jakby co będziemy musilei czekać na dodatek.

Scenariusz z Jokerem? Z tego co słyszałem to Joker na PS3 ma być tylko w Challenge Roomie. Ale jeżeli jest tak jak mówisz to wielka szkoda, bo z chęcią bym Jokerem w kampanii pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie jednak zrezygnowac z Edycji Kolekcjonerskiej. Jest bardzo fajna, ale razem z przesylka kosztuje prawie 200 PLN. A jak znam zycie to za 4 - 5 miesiecy bede mogl w Media Markcie kupic za 100 PLN. Zamowilem jednak edycje premierowa w sklepie Cenegi. Za gre wraz z przesylka zaplacilem 69.99 PLN (tak, juz zaplacilem) i uwazam, ze to jest wiecej niz bardzo uczciwa cena za swietna nowa gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:19, Wojman napisał:

Zdecydowalem sie jednak zrezygnowac z Edycji Kolekcjonerskiej. Jest bardzo fajna, ale
razem z przesylka kosztuje prawie 200 PLN. A jak znam zycie to za 4 - 5 miesiecy bede
mogl w Media Markcie kupic za 100 PLN. Zamowilem jednak edycje premierowa w sklepie Cenegi.
Za gre wraz z przesylka zaplacilem 69.99 PLN (tak, juz zaplacilem) i uwazam, ze to jest
wiecej niz bardzo uczciwa cena za swietna nowa gre.



A mozesz zdradzić jakim cudem gra kosztuje dla ciebie tak mało?Masz jakiś kod promocyjny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:37, NecroVisioneR napisał:

A mozesz zdradzić jakim cudem gra kosztuje dla ciebie tak mało?Masz jakiś kod promocyjny
czy jak?


Tak, mam kod promocyjny. Cenega wysylala te kody na maila uzytkownikom Kompanii Graczy. Batmana w tej cenie mozna zamowic do konca sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:55, mikim napisał:

Zaraz, zaraz. Mówisz, że przesyłka jest wliczona w cenę? Jeśli tak to rozważę zakup.


Tak.Wychodzi na to, ze korzystajac z tego kodu z Kompani Graczy nie dosc, ze gra jest tansza to jeszcze przesylka jest wliczona w cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:58, NecroVisioneR napisał:

> Zbiera same 9. To będzie hit ;] Najlepsza gra singleplayer w tym roku.

Możesz dać jakiś link do tej recenzji 9-tkowych...?

na ignie sobie zobacz, gametrailers itp. geez... A dobra dam ci linki, bo pewnie ci się nie chce zobaczyć:

TeamXbox - 9.1 - http://reviews.teamxbox.com/xbox-360/1752/Batman-Arkham-Asylum/p1/
Eurogamer - 9 - http://www.eurogamer.net/articles/batman-arkham-asylum-review
IGN - 9.3 - http://xbox360.ign.com/articles/101/1016701p1.html
CVG UK - 9.2 - http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=221874
GameTrailers - 9.6 - http://www.gametrailers.com/video/review-batman-arkham/54790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w te 9ki. Niestety, gra ktora "peka" po 6h przy pierwszym przejsciu (tak wynika z recki bodajze na IGN) nie moze byc prawie idealna. Ale odkladajac na bok jej dlugosc, demo niczym nie zachwycilo. Owszem, grafika przyzwoita, jest batman i tyle. Wkurzaly mnie te zwolnienia podczas bijatyk, podswietlanie wszystkiego z czym mozna wejsc w interakcje (jak dla debila). No i pozostaje tez pytanie, czy cenega po raz kolejny chce wydac polprodukt bez klucza Live...

edit: na GT dostal 9.0, ocene 9.6 wystawiaja ogladajacy filmikowi.. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować