Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 15:05, Kaucz napisał:

Pierwsza recka pisemna na świecie: Gra w PSX Extreme dostała

Spoiler

9

.
Guitarhero - nie zapeszaj - wyjdzie jeszcze w tym roku Uncharted 2 ;]

Wybacz, ale Uncharted jest dla mnie niczym, tzn może inaczej - nie rozumiem fenomenu tej gry :) Batman miażdży w tym roku, na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:06, Garett napisał:

edit: na GT dostal 9.0, ocene 9.6 wystawiaja ogladajacy filmikowi.. lol

I co w tym dziwnego? Gra jest dobra i zasługuje na takie oceny. Bo krótka? I dobrze, po co wydłużac na siłę rozgrywkę. Jest to gra, do której będzie się bardzo często wracac. Chociaż ja do dziś nie rozumiem jak taki Oblivion dostawał ok. 9/10... I zgadzam się z GuitarHero, jest to jedna z najlepszych gier w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:31, MaccCry napisał:

I co w tym dziwnego? Gra jest dobra i zasługuje na takie oceny. Bo krótka? I dobrze,
po co wydłużac na siłę rozgrywkę. Jest to gra, do której będzie się bardzo często wracac.


Faktycznie, nie ma sensu wydluzac _takiej_ gry. I tak, na pewno bedziesz wracal do niej wiele razy, bo przeciez przechodzenie kompletnie liniowej gry, w ktorej jestes prowadzony za raczke jest takie pasjonujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:39, Garett napisał:

Faktycznie, nie ma sensu wydluzac _takiej_ gry.

Nie ma sensu wydłużać żadnej gry

Dnia 22.08.2009 o 15:39, Garett napisał:

I tak, na pewno bedziesz wracal do niej wiele razy

Ja na pewno będę, chociażby żeby poprawić wyniki w challenge roomach
>bo przeciez przechodzenie kompletnie liniowej gry, w ktorej jestes prowadzony za raczke jest takie pasjonujace.
Może i jest liniowa, ale za to masz tam pełno gadżetów i każda rozgrywka może wyglądać inaczej. Przykładowo raz możesz bawić się w Sama Fishera, innym razem w Rambo, kolejnym w taki mix, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:25, GuitarHero napisał:

Wybacz, ale Uncharted jest dla mnie niczym, tzn może inaczej - nie rozumiem fenomenu
tej gry :) Batman miażdży w tym roku, na razie.

Jak to się mówi - Każdy ma inne priorytety - ale zapewniam cię na U2 już jest najpiękniejszą grą tego roku a o fabułe amrtwić sie nie trzeba - ja obstawiam że w tym roku królować będą i królują - Batman, U2, AC2 i COD:MW2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mi ciemnotę wciskasz. I po jakiego uja mi odpisujesz. Myślałem, że zrozumiesz mój ultra długi post, który miał na celu zaprzestac dyskusję z takim ignorantem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:57, MaccCry napisał:

Sam mi ciemnotę wciskasz. I po jakiego uja mi odpisujesz. Myślałem, że zrozumiesz mój
ultra długi post, który miał na celu zaprzestac dyskusję z takim ignorantem jak ty.


Jakbys nie zauwazyl to jest forum, bede opisywal komu bede chcial. A na pewno na takie farmazony jak gloszone przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś taki nerwowy? Dziewczyna nie dała Ci się grzmotnąć? Tak bardzo się wkurzasz, że ktoś ma inne zdanie? Ale niech Ci będzie, jako że jesteś kompletnym ignorantem, to przedstawię jak się sprawa ma. Są różni gracze: casuale i hardkorowcy, singlplejerowcy i multiplejerowcy, etc. Jedni lubią godzinami grac w nudnego (imho) Obliviona i robic questy, drudzy natomiast wolą raczej liniową rozgrywkę. Ja należę bardziej do tych drugich (choc od czasu do czasu zagrac w coś nieliowego, np. Gothic czy Fallout) i jako taki typ gracza (do tego hardokorowiec i singlepelejerowiec, choc dużo też gram w sieciowe shootery) bardzo sobie cenię gry typu Batman, jednak muszą byc dopracowane i miec to coś, co ma właśnie Arkham Asylum. Tak więc rozumiem, że należysz do tych drugich, ale uszanuj gust innych i nie pieprz głupty, że bardzo dobra gra nie zasługuje na bardzo dobre oceny, bo tobie się nie podoba (tupni jeszcze nogą). Bo pisząc, że takie gry i zachwalanie ich, są farmazonami, to obrażasz nie tylko mnie, tysiące innych graczy. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:57, MaccCry napisał:

Sam mi ciemnotę wciskasz. I po jakiego uja mi odpisujesz. Myślałem, że zrozumiesz mój
ultra długi post, który miał na celu zaprzestac dyskusję z takim ignorantem jak ty.


Piekne stwierdzenia u uzytkownika, ktory mial aspiracje, zeby zostac Moderatorem. Prosze was obu o spokoj albo posypia sie nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pss, wytłumaczyłem jak człowiekowi i dalej ma problem. I jak chcesz możesz wpaśc do mnie, to samo mogę Ci w twarz powiedziec, bo nie jestem z tych "odważnch tylko w necie". Zawsze mogłem coś gorszego napisac gdybym był takim "bohaterem".

Wojman=> Miałem, to dobre określenie. Po namyśle jednak stwierdzam, że nie miałbym nerwów na takich pacanów, więc w jakimś stopniu doceniam twoją pracę (ale tylko twoją, bo reszta to śmierdziuchy leniuchy) ;]

Wracając do tematu, o co dokładnie chodzi z tym Jokerem na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:49, Wojman napisał:

Prosze was obu o spokoj albo posypia sie nagrody.


Oczywiscie sie dostosuje i przepraszam za zamieszanie, jednak ja ani jego, ani jego najblizszych nie obrazalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:18, Harrolfo napisał:

> Wracając do tematu, o co dokładnie chodzi z tym Jokerem na PS3?
Jest to DLC dla PS3 do grania w challenge roomach, więcej jest o tym napisane chociażby
tutaj: http://www.gamingnexus.com/FullNews/The-Joker-PS3-exclusive-DLC-in-Arkham-Asylum/Item12290.aspx

Tam piszę że tylko w Challenge Mapach.
Kurczę a szkoda bo chciałbym grać nim w kampanii.

A to nowy Batman ma multiplayer? Bo szczerze nie wiem na czym by mógł polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:35, Slappy napisał:

Tam piszę że tylko w Challenge Mapach.
Kurczę a szkoda bo chciałbym grać nim w kampanii.

A to nowy Batman ma multiplayer? Bo szczerze nie wiem na czym by mógł polegać.


Nie ma multiplayera, ale jest tryb (nawet w demie - jako szara, niedostepna na razie opcja) challenge room, czy tam challenge room. Można tam grać Gackiem w 8 arenach walki i 8 arenach stealth na X360. Plus jeszcze mapy dla Jokera, ale to tylko na PS3, unfortunatelly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze jesli Cenega wytnie Live tak jak w Falloucie to nawet darmowych DLC nie bedzie jak sciagac?
Napisalem jakis czas temu email do nich w tej sprawie ale nie doczekalem sie odpowiedzi wiec pewnie nie bedzie kodu do Live i siedza przez to cicho .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 13:42, Miniu napisał:



Czyli kolejna gra, którą będę musiał kupić za granicą...to już sie zaczyna robić denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować