Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 13:55, Ecko09 napisał:

Czyli kolejna gra, którą będę musiał kupić za granicą...to już sie zaczyna robić denerwujące.


Poczekajmy do premiery gry i dopiero wtedy jak nie bedzie kodu to bedziemy robili protesty przeciwko Cenedze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 15:18, NecroVisioneR napisał:

Ej a o co chodzi z tym kode na GFWL??Może ktoś mi wytłumaczyć?


No bo w Falloucie 3 PL Cenega całkiem wycięła Live z gry. Potem był Fuel, w którym nie wycięto Live, ale nie dano kodu do niego. Nowy Batman też będzie wykorzystwał Live i nie wiadomo czy w wersji PL będzie kod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w między czasie możemy ostrzyć widły i przygotowywać pochodnie!!;]

BTW; co takiego strasznego by się stało gdyby w tej grze nie było kody do GFWL? Tu jest tylko single a żeby zapisywać grę wystarczy grać offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 17:53, player000 napisał:

A będę DLC? Jeśli tak to faktycznie Live może się przydać, zwłaszcza jeśli DLC będzie
darmowe;)


Właśnie pierwsze DLC będzie darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kodu nie będzie, to zawsze można wykorzystać kod z innej gry, np. Gears of War(do kupienia za 30zł). Ten sposób był podawany na stronie CDA przy Fuelu, więc myślę, że jeśli kodu nie dadzą, to będzie go można uznać za legalny. Gorzej, gdyby kompletnie wycieli LIVE''a z gry(patrz: Fallout 3), wtedy trzeba by było kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:06, sinir napisał:

Nawet jak kodu nie będzie, to zawsze można wykorzystać kod z innej gry, np. Gears of
War(do kupienia za 30zł). Ten sposób był podawany na stronie CDA przy Fuelu, więc myślę,
że jeśli kodu nie dadzą, to będzie go można uznać za legalny. Gorzej, gdyby kompletnie
wycieli LIVE''a z gry(patrz: Fallout 3), wtedy trzeba by było kombinować.


Nazywajmy rzeczy po imieniu,trzebabyłoby nie kombinować a kręcić[piracić nawet]...Ale ufam Cenedze,myślę że wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste - serio. Klimacik jest niesamowity, samo miejsce akcji + gadanie Jokera - miazga! Bardzo fajne są walki z wrogami, a te zabijanie po cichu w szczególności. Grafika i animacje świetne, a dźwięk też bardzo dobry, pasuje do klimatu. Bardzo fajnym elementem są zagadki. Wchodząc do jakiegoś pomieszczenia pojawia się na ekranie tajemniczy cytat i musimy skumać ocb i znaleźć daną rzecz - bajer ^^ Co do "spolszczenia" na X360 - po polsku są jedynie osiągnięcia. Polecam tę gierkę każdemu, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pudełko- batbox, robi wrażenie. Gorzej z daniem głównym. Plastikowy batarang przymocowany na stałe do podstawki to jednak "delikatny" zawód, zwłaszcza za takie pieniądze. Dziennik z artami wygląda fajnie, chociaż wolałbym coś co bardziej przypomina solidny album.

Nie kupiłbym tej edycji po tym filmiku nawet, gdybym był absolutnym maniakiem Batmana:) No ale- i tak najważniejsza jest gra. Więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę wczoraj skończyłem. Strasznie zajebista! W niektórych momentach było ciężko z zabiciem po cichu paru typów, ale jakoś się udało po paru próbach :P To jest właśnie to, że nie mamy szans w normalnej walce z uzbrojonymi wrogami ^^ Fabuła znakomita, o klimacie już wspominałem, ale też znakomity xd Jednakże gra trochę za krótka. Z pewnością jest to najlepszy Batman jaki się ukazał kiedykolwiek.

9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 11:02, Harrolfo napisał:

A ile zajęło ci jej ukończenie? Na jakim poziomie trudności grałeś? Znalazłeś wszystko
(miałeś 100% i wszystkie achievementy)?

Nie wiem, ile mi zajęło. Myślę, że jakies 7-8h. Grałem na Normal. Skończyłem grę na 69% chyba, nie znalazłem wszystkiego, nie zrobiłem calaka. Żeby zrobić calaka, to trochę trza się namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 11:32, CBOOL22 napisał:

Czy po skończeniu gry możemy swobodnie chodzić po Arkham?

Masz na myśli demo czy pełną wersje?
W demie nie można i zapewne w pełnej wersji też nie będzie można, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować