Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Bane nie zabił Batman''a tylko

Spoiler

złamał mu kręgosłup. Potem Batman''em został Jean Paul, lecz to inna historia

więcej w Knightfall lub w biosach na Batcave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje w jakim komisie

Spoiler

Bane łamie kręgosłup dla Batmana

?
Coś tutaj Maciej2095 wspomniał, czy to chodzi o wspomniane przez niego Knightfall i Bathcave?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:15, kaczek93 napisał:

Ktoś się orientuje w jakim komisie

Spoiler

Bane łamie kręgosłup dla Batmana

?
Coś tutaj Maciej2095 wspomniał, czy to chodzi o wspomniane przez niego Knightfall i Bathcave?


Spoiler

To są oddzielne mini filmy,ale połączone z anime wątkami fabularnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:17, NecroVisioneR napisał:

> Ktoś się orientuje w jakim komisie

Spoiler

Bane łamie kręgosłup dla Batmana

?
> Coś tutaj Maciej2095 wspomniał, czy to chodzi o wspomniane przez niego Knightfall
i Bathcave?

Spoiler

To są oddzielne mini filmy,ale połączone z anime wątkami fabularnymi



A możesz podać tytuły tych filmów jeśli znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedzi na niektóre z tych pytań:
>Czy ta postrzępiona peleryna z czasem się łata?
Nie stwierdzono
>Czy po ukończeniu gry są odblokowywane jakieś stroje dla Nietoperza?
Na razie przeszedłem grę na easy i odblokowałem "Armored Batsuit" do założenia w challenge roomach
>Czy po ukończeniu gry i podczas chodzenia po Arkham, aby rozwiązywać zagadki są jeszcze jakieś zbiry do tłuczenia?
Są chyba tylko tzw. lunatics na zewnątrz
>Czy mogę skądś ściągnąć darmowy DLC z kolekcjonerki (po wpisaniu dołączonego kodu na jakiejś stronie www) na kompa, żeby nagrać na płytę i z niej przerzucić na memorkę konsoli?
No właśnie - można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:17, NecroVisioneR napisał:

> Ktoś się orientuje w jakim komisie

Spoiler

Bane łamie kręgosłup dla Batmana

?
> Coś tutaj Maciej2095 wspomniał, czy to chodzi o wspomniane przez niego Knightfall
i Bathcave?

Spoiler

To są oddzielne mini filmy,ale połączone z anime wątkami fabularnymi



Nie pomyliłeś to z filmem Batman Rycerz Gotham.
Knightfall to historia o tym jak

Spoiler

Bane przybywa do Gotham City by pokonać Batman''a. Zniszczył Arkham Asylum i uwolnił przestępców takich jak Joker czy Scarecrow. Potem pojawił się Batman i stoczyli walkę, którą nietoperek przegrał i Bane złamał mu kręgosłup. Bruce musiał się kurować i postanowił, że Jean Paul (pracownik firmy Wayne''a i jedna z osób, która znała tożsamość Batka) by został nowym Batman''em, który pokonał Bane''a. Lecz zamiast pomagać ludziom wolił karać przestępców np.: pozwolił studentowi spaść z dachu w czasie walki z Scarecrow''em, niszczył stosunki Batman''a z Gordonem itd. Potem Bruce wyzdrowiał i pokonał nowego Batmana.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 21:45, Harrolfo napisał:

Gram sobie w Gacka

Spoiler

akutalnie jestem przy ściganiu Harley

i mam takie pytanka:


Udało ci się już dojść do fragmentu w którym jesteśmy zatrzaśnięci przez Jokera, w takim pomieszczeniu pełnym wind? Nie mogę tego przejść, chociaż na maksa dopakowany mam pancerz Batmana. Walczę z tym wielkim, a tu fala za falą nadbiegają zwykli przestępcy Black Gate. Rozwalam pierwszą falę, rozwalam drugą falę, ale trzeciej już nie mogę przejść. Po prostu kończy mi się energia życiowa. Jakieś wskazówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 16:22, Harrolfo napisał:

Przeszedłem całą grę, ale nie kojarzę, o czym mówisz. Screen?

Przepraszam za niską jakość obrazków. Nie mam cyfrówki :)

Spoiler


Po stworzeniu lekarstwa w batcave znowu idzie się przez te ruiny w których nie można używać Batranga. Wtedy Batman widzi te zielone resztki z produkcji (nie pamiętam nazwy; to coś co robi ludzi silniejszymi) które Joker chce wypuścić do miasta. Wtedy za zadanie ma się rozwalenie trzech paneli kontrolnych,

po ich zniszczeniu Joker zamyka Batmana laserami (screen 1) w małym pomieszczeniu w którym jest kilka wind. Na początku wychodzi jeden mutant, potem z czasem z innych wind wychodzą kolejne armie wrogów.

Może nie pamiętasz, bo to zwykła walka jak wiele innych, a jak pisałeś wcześniej na razie grałeś na easy. Na hardzie jest to sala śmierci. Mutant + fale wrogów + mało miejsca. No cóż, próbuję dalej.

20090829162746

20090829162813

20090829162829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek ospojleruję:

Spoiler

No to tak, oddalasz się od mutanta i czekasz aż będzie się szykował do szarżowania - robi wtedy charakterystyczny gest ręką - wtedy quick throw batarang, robisz ruch evade (2x A i LS w bok). Tak kilka razy. po zdjęciu mutkowi prawie całej jednej trzeciej paska życia podchodzisz do niego, RT + Y. I tak do wyczerpania zbira. Tych pacjentów z Blackgate możesz zostawić na razie, podczas walki z tym największym w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie do tych którzy cieszą sie już grą: na ile starcza gra? ile jest poziomów trudności i które są dostępne na początku gry? I ostatnie : czy punkty doświadczenia i ulepszenia przechodzą do następnej gry np. na innym poziomie doświadczenia? Za odp. z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 12:32, Tieru napisał:

Witam . Mam pytanie do tych którzy cieszą sie już grą: na ile starcza gra?

Na poziomie easy na 2 dni

Dnia 30.08.2009 o 12:32, Tieru napisał:

ile jest poziomów trudności i które są dostępne na początku gry?

3 - easy, normal, hard.
>I ostatnie : czy punkty doświadczenia i ulepszenia przechodzą do następnej gry np. na innym poziomie doświadczenia?
Nie
>Za odp. z gory dziękuję
Nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Gacka. Co prawda będę musiał zabrać się kiedyś za grę po raz trzeci ponieważ wygląda na to, że w grze jest jeden (JEDEN!) missable achievement. Zwie się on Party Pooper i można go zrobić tylko w jednym miejscu pod koniec gry. Zanim gra do mnie doszła specjalnie wpisałem w przeglądarce jako adres www.xbox360achievements.org i spojrzałem na forum gry żeby się przekonać czy w grze nie ma osiągnięć które można przypadkowo ominąć. W pierwszym temacie z brzegu pisało, że wszystkie achievki można zrobić po skończeniu gry. Widać tamten Pan się pomylił...

Co do samej gry - jak pisałem wcześniej jest świetna. Warta moich pieniążków - widzę, że na PC będzie po ~70zł. Nic tylko brać! Teraz zbieram różnie znajdźki które rozrzucił Riddler po wyspie. Bardzo przyjemne zajęcie - do tego nad zagadkami trzeba nieraz usiąść i się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś pre-order Batmana z kodem zniżkowym z Kompanii? Jak ma się sprawa z wysyłką? Jej koszt trzeba pokryć, czy sprawa ma się tak jak w przypadku Fallouta, gdzie kosztowała 1gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować