Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 13:07, NecroVisioneR napisał:

Ej no ale dubbing to dubbing-wiadomo że[niestety w tym przypadku] polski...

Dlaczego? Może być przecież angielski. Każda gra jest zdubbingowana, bo postacie z gier nie są prawdziwe i nie mówią własnymi głosami. Ktoś musi im tych głosów użyczać. Podobnie jak np. w kreskówkach. Cenega nie zdecyduje się na polski dubbing, bo wie, że byłoby to samobójstwo. Pozbawić Jokera głosu Hamilla? Nie ma co się bać. Moim zdaniem to będzie kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:11, mati285 napisał:

> Ej no ale dubbing to dubbing-wiadomo że[niestety w tym przypadku] polski...
Dlaczego? Może być przecież angielski. Każda gra jest zdubbingowana, bo postacie z gier
nie są prawdziwe i nie mówią własnymi głosami. Ktoś musi im tych głosów użyczać. Podobnie
jak np. w kreskówkach. Cenega nie zdecyduje się na polski dubbing, bo wie, że byłoby
to samobójstwo. Pozbawić Jokera głosu Hamilla? Nie ma co się bać. Moim zdaniem to będzie
kinówka.


Poszukam info.na ten temat...obyś miał rację,ale znając Cenege wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:37, NecroVisioneR napisał:

No i Batman zamóiony,a w poniedziałek zadzwonie do cenegi w sprawie wersji językowej
gry :)Ciekawe co mi powiedzą...

Nie dzwoń - nie warto. Jestem

Spoiler

jasnowidzem

i mówię (właściwie piszę) Ci, że gra będzie spolszczona kinowo.
Spoiler

A na poważnie info jest tu : http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2549 - (w tej niebieskiej tabelce i znaczek czerwony po prawej stronie tekstu xP)
Więc na pewno będzie kinówka. A co do tego rewelacyjnego dubbing''u: chodzi o to, że głosy podkładają aktorzy z ostatniego filmu (chyba z tego ostatniego) o batmanie


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:50, mcQba napisał:

Zazdroszczę posiadaczom PS3, którzy będą mieli Jokera jako exclusive :P


No nie da się ukryć że to sprawia że wersja na PS3 jest najlepsza...ale moze i na PC pojawi sie dodatek dodający Jokera

Growin-no rzeczywiście pisze że gra z polskimi napisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:48, Growin napisał:

A co do tego rewelacyjnego dubbing''u: chodzi o to, że
głosy podkładają aktorzy z ostatniego filmu (chyba z tego ostatniego) o batmanie

Z filmu byłoby ciężko, bo Ledger jak wiadomo nie żyje. Głosy podkładają aktorzy z animowanej serii o Nietoperku czyli Kevin Conroy (Batman) i Mark "Luke Skywalker" Hamill (Joker).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:07, mati285 napisał:

> A co do tego rewelacyjnego dubbing''u: chodzi o to, że
> głosy podkładają aktorzy z ostatniego filmu (chyba z tego ostatniego) o batmanie
Z filmu byłoby ciężko, bo Ledger jak wiadomo nie żyje. Głosy podkładają aktorzy z animowanej
serii o Nietoperku czyli Kevin Conroy (Batman) i Mark "Luke Skywalker" Hamill (Joker).




I dobrze bo przesadnie ochrypły głos Bale po prostu męczy...a tak wszystko będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista postaci, które ukażą się w grze.

1. Alfred Pennyworth
2. Amygdala
3. Bane
4. Batman
5. Blue Beetle
6. Catwoman
7. Komisarz James Gordon
8. Firefly
9. Harley Quinn
10. Hugo Strange
11. Hush
12. Joker
13. Killer Croc
14. Killer Moth
15. Maxie Zeus
16. Mr. Freeze
17. Mr. Zsasz
18. Oracle
19. Penguin
20. Poison Ivy
21. Ra’s al Ghul
22. Ratcatcher
23. Riddler
24. Scarecrow
25. Tweedledum i Tweedledee
26. Two-Face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po trailer''ach nie mogę się juz doczekać. Kilka osób z tej listy są według mnie niepotrzebne np.: Blue Beetle (dla mnie Batman działa i zawsze działał sam), Tweedledum i Tweedledee (to już sam nie wiem kto to jest), Killer Moth (chyba, że desgin będzia miał podobny do tego Teen Titans)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47335

Na jednym z blogów pojawiła się wiadomość, że Eidos pozwoli opublikować recki tej gry przed zniesieniem embargo tylko wtedy, gdy ocena gry będzie wyższa niż 90%.
Albo Eidos robi sobie jaja, albo ktoś naprawdę nielubi tej firmy i chce jej narobić koło d**y.
PS. Wg. mnie ta gra i tak otrzyma noty 90%. Przekupstwo tu jest niepotrzebne. Sami twórcy uważają, że ta gra jest wy****na w kosmos, więc czemu by się wydawca zdecydował na taki krok? Bez sensu. Wg. mnie koleś od bloga chce po prostu "zabłysnąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:36, Growin napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47335

Na jednym z blogów pojawiła się wiadomość, że Eidos pozwoli opublikować recki tej gry
przed zniesieniem embargo tylko wtedy, gdy ocena gry będzie wyższa niż 90%.
Albo Eidos robi sobie jaja, albo ktoś naprawdę nielubi tej firmy i chce jej narobić koło
d**y.
PS. Wg. mnie ta gra i tak otrzyma noty 90%. Przekupstwo tu jest niepotrzebne. Sami twórcy
uważają, że ta gra jest wy****na w kosmos, więc czemu by się wydawca zdecydował na taki
krok? Bez sensu. Wg. mnie koleś od bloga chce po prostu "zabłysnąć".

To oczywiste ze ta gra będzie dobra, ale widać że to tylko "sranie w banie" i tak nie będzie. No chyba ze Eidos robi sobie jaja i choćby przez to redaktorzy serwis o grach ocenia grę niżej (lub tu pomoże kaska firmy i przekupstwo jak to napisałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 20:02, Harrolfo napisał:

Wiadomo coś o dacie wydania dema?


Hm. Raczej nie spodziewałbym się, że wyjdzie demo tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować