Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2009 o 22:15, Harrolfo napisał:

A że jest koniec lipca, to się pytam...


Koniec lipca to będzie w przyszłym tygodniu ;) I nastawiałbym się raczej, że datę wydania dema ogłoszą dokładnie w ostatnie dni lipca, jeśli nie będzie żadnych poślizgów. Może raczej poczekaj do 31-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie otóż pytania:
1. Czy edycja kolekcjonerska będzie dostępna w naszym kraju? (oprócz allegro, chodzi mi o normalne sklepy internetowe)
2. Czy kolekcjonerka będzie w wydaniu na PCta?
3. Jeśli będzie na PC to będzie wiadomo ile będzie kosztować? (jak sobie policzyłem to mi wyszła trochę niska i wątpię, ze taka będzie)
4. Jest znana premiera gry? Chociażby taka bardziej przybliżona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.07.2009 o 11:55, Markush napisał:

4. Jest znana premiera gry? Chociażby taka bardziej przybliżona?


Na GOLu podają 25 sierpnia na świecie. A w Polsce sierpień tylko ,choć premiera, znając życie, pewnie przesunie się na wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 11:55, Markush napisał:

A ja mam takie otóż pytania:
1. Czy edycja kolekcjonerska będzie dostępna w naszym kraju? (oprócz allegro, chodzi
mi o normalne sklepy internetowe)
2. Czy kolekcjonerka będzie w wydaniu na PCta?
3. Jeśli będzie na PC to będzie wiadomo ile będzie kosztować? (jak sobie policzyłem to
mi wyszła trochę niska i wątpię, ze taka będzie)


1. Tak
2. Tak
3. Myślę, że ok 120-190 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kiedy jest premiera Batmana. Chodzi mi o bardziej dokładną niż "być może sierpień 2009".
PS. Czy jest już wizualizacja EK na PC-ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:38, LittleBigLegend napisał:

Ocena wstępna w NEO+ to 9+ - połowa gry ograna. Więc można śmiało kupować - must have
;]


Ten który się nie sugeruje ocenami w swojej ulubionej gazecie, heh. Ale co do gry to chyba jest warta, ale 9+ to dla mnie trochę przesadzona ocena, z tego co widziałem po gameplayach. Ale trzeba będzie się samemu przekonać na ile ta gra zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 13:14, LittleBigLegend napisał:

Napisałem tylko ocenę. A na tytuł jestem od dawna napalony. A ty oceniasz grę widzę po
gamepalyach? Moze zasługuje na ocenę 10/10.


Oceniam wstępnie po gameplayach, lecz to tylko moje prywatne zdanie. Pełną ocenę będę mógł dać po zagraniu w grę. A na 10/10 na pewno nie zasługuje. Bo mało gier powinna dostawać taką ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 13:16, Kraju napisał:

A na 10/10 na pewno nie zasługuje. Bo mało gier powinna dostawać
taką ocenę.

Załamujesz mnie - nie widziałeś gry na oczy, nie było premiery a już oceniasz ją? Ja mam nadzieje że Batman będzie grą 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że gry które dostają ocenę 10/10 powinny się wyróżniać czymś. Czymś naprawdę świetnym, a raczej cała gra powinna być świetna i rewolucyjna. A z gameplayów raczej nie widać aby gra była naprawdę najwyższych lotów, co nie znaczy że nie zasługuje na 9/10, bo graficznie wymiata. Co do reszta zobaczy się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 14:52, Kraju napisał:

Chodzi mi o to że gry które dostają ocenę 10/10 powinny się wyróżniać czymś. Czymś naprawdę
świetnym, a raczej cała gra powinna być świetna i rewolucyjna. A z gameplayów raczej
nie widać aby gra była naprawdę najwyższych lotów, co nie znaczy że nie zasługuje na
9/10, bo graficznie wymiata. Co do reszta zobaczy się wkrótce.

Racja na 10 zasługują takie gry jak Bioshcok , Dead Space, MGS4, GTA4, LBP, MadWorld - one się wyróżniają (to z tych nowszych). Ale ja Batmana nie chcę przekreślać z gry 10/10 bo może zaskoczyć zajebistą fabułą, grywalnością, klimatem no i pare patentów się znajdzie np. linka czy latanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że i tak to będzie kolejna liniowa gra typu "X-Men: Wolverine Origins" czy "Wanted: Weapons of Fate". Wspomniane tytuły, to bardzo dobre gry, ale przez ich liniowość po pewnym czasie grania, człowiek popada w nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:46, Grinczar napisał:

Wspomniane tytuły, to bardzo dobre gry, ale przez ich
liniowość po pewnym czasie grania, człowiek popada w nudę.


To samo tyczy się wspomnianego BioShocka. Za 2 razem nie dotrwałem już do końca, jednak i tak uważam, iż ta gra zasługuje na 10/10. Po zapoznaniu się z materiałami z Arkham Asylum wydaje mi się, że to taki BioShock w świecie Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare, ale warto obejżej jak ktoś nie widział http://tvgry.pl/?ID=506
Moja ocena wstępna to min. 8/10, a liczę na to, że pełna wersja zasłuży na 9/10. Oczywiście czekam na wersję na X360, bo na moim PC na pewno będą jakieś problemy, w dodatku w takie gry wolę na padzie grac.
Btw, LBL i Kraju, dajdzie sobie po razie i będzie spokój. W każdym temacie burdę robicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować