Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 15:50, Pernia napisał:

z tego co tam wyczytałem, powinienem pierw zrobic 3x uderzenie, kontrę, potem używać
peleryny, i przeskakiwania nad wrogami. Potem wyjechać z Batclawem, poczekać ok pól sekundy,
użyc batarangu, Cape stun na kogoś z nożem, potem Rzut i instant takedown iiii... to
wszystko?


Ja troszke to zmodyfikowalem ;). 2x hit, capestun, kontra, przeskok za typa, uderzenie (w tym momencie mam x5), rzut kolesiem, uderzenie 2x (mnoznik 10x), instant takedown. Gdy juz kolesi jest malo to batclaw, batarang. Jak ktos jeszcze stoi to uderzam go i momentalnie upada na ziemie. Teraz najwaznieszje - SZYBKO ZROBIC KOMUS GROUND TAKEDOWN GDY WSZYSCY LEZA :]. Po ground takedown masz wszystkie ciosy zastosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:09, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie a raczej prośbę,moze ktoś napisać o co chodzi z tą największą zagadką Arkham?Bo
gre już usunołem i nie jestem pewien czy odkryłem tą zagadke?Będe wdzieczny


Spoiler

Po rozwiązaniu WSZYSTKICH zagadek riddlera szedłeś do pomieszczenia gdzie siedział sharpie - sharpa nie było, zostały tylko kręgi na podłodze - skanujesz to i masz achieva + ostatni wpis arkham chronicles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oł je, udało mi się zrobić aczika na intensywnej terapii na trybie zaawansowanym, czy tam ekstremalnym, jak on się nazywa :D. Dzięki, twoja kombinacja się przyda, bo największy problem miałem z rzuceniem bataranga i dobiciem kogoś leżącego. I tak, nie wiem co jest u mnie nie tak, czy też tak macie, ale u mnie w każdym wyzwaniu walki są takie same ''stawki'', tzn za 3 "medale" 25 tysięcy, za 2 15 tyś, i za 1 5 tyś. I tu mam pytanie, bo grałem w trybie zaawansowanym kanały, i tam wbiłem 41 tysięcy, a i tak mam tylko 2 medale. :/ Wy też tak macie? I jeżeli tak, to orientuje się ktoś ile punktów trzeba mieć naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:13, trexik napisał:

Spoiler

Po rozwiązaniu WSZYSTKICH zagadek riddlera szedłeś do pomieszczenia gdzie siedział
sharpie - sharpa nie było, zostały tylko kręgi na podłodze - skanujesz to i masz achieva
+ ostatni wpis arkham chronicles.



Spoiler

Nie trzeba miec rozwiazanych wszystkich zagadek E. Nigmy. Wiem, bo mi jednej brakowalo, a najwieksza tajemnice Arkham odkrylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

a gdzie jest to pomieszczenie gdzie siedział sharpie? ja zawsze się w takich grach gubie z nazwiskami, więc byłbym wdzięczny za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 01:01, Robhaal napisał:

Ja w tym momencie spanikowałem i myślałem, że mi się monitor rozwalił :P Swoją drogą
bardzo dobra scena ^^

dobra? ona jest ŚWIETNA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:57, Carlossio napisał:

> Ja w tym momencie spanikowałem i myślałem, że mi się monitor rozwalił :P Swoją drogą

> bardzo dobra scena ^^
dobra? ona jest ŚWIETNA! :)


Mi takie "coś" z obrazem robiło się już wcześniej, grafika fiksowała, a w tym momencie pomagała kombinacja Alt + Tab. Ze 3 razy tak miałem i myślałem oczywiście, że to 4 raz. Wcisnąłem Alt + Tab, ale tym razem nie zadziałało. Gra jednak, w przeciwieństwie do poprzednich przypadków, nie stanęła w miejscu, akcja toczyła się dalej. Poczekałem więc, a potem zdziwienie. Odpaliło się intro. "WTF?!" pomyślałem, po czym szczęka opadła mi na podłogę.

Spoiler

Joker za kierownicą Batmobilu, potem Batman prowadzony w kajdanach.

Masakra, cud, miód i orzeszki xD. Więcej takich zabiegów w grach panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:23, JayC napisał:

Mi takie "coś" z obrazem robiło się już wcześniej, grafika fiksowała, a w tym momencie
pomagała kombinacja Alt + Tab. Ze 3 razy tak miałem i myślałem oczywiście, że to 4 raz.
Wcisnąłem Alt + Tab, ale tym razem nie zadziałało. Gra jednak, w przeciwieństwie do poprzednich
przypadków, nie stanęła w miejscu, akcja toczyła się dalej. Poczekałem więc, a potem
zdziwienie. Odpaliło się intro. "WTF?!" pomyślałem, po czym szczęka opadła mi na podłogę.

Spoiler

Joker za kierownicą Batmobilu, potem Batman prowadzony w kajdanach.

Masakra, cud,
miód i orzeszki xD. Więcej takich zabiegów w grach panowie.

Spoiler

Albo "spróbuj ponownie" i nagrobek Bruce''a Wayne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:36, Carlossio napisał:

Spoiler

Albo "spróbuj ponownie" i nagrobek Bruce''a Wayne :]



Też mocny moment. BTW

Spoiler

Udało się komuś uniknąć strzału Jokera?

Ja o tym wiedziałem już wcześniej, bo kumpel przeszedł ten moment przede mną i poprosił, bym sprawdził, czy się da. Ruszałem myszką na boki, ale się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:39, JayC napisał:

>

Spoiler

Albo "spróbuj ponownie" i nagrobek Bruce''a Wayne :]



Też mocny moment. BTW
Spoiler

Udało się komuś uniknąć strzału Jokera?

Ja o tym wiedziałem
już wcześniej, bo kumpel przeszedł ten moment przede mną i poprosił, bym sprawdził, czy
się da. Ruszałem myszką na boki, ale się nie udało.

Spoiler

Nie da się, bo Batman jest unieruchomiony tak jak Joker na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:42, Carlossio napisał:

Spoiler

Nie da się, bo Batman jest unieruchomiony tak jak Joker na początku



Ale po śmierci tam, gdzie zwykle pojawiają się wskazówki jest wyraźnie napisane, że

Spoiler

"Aby uniknąć strzału Jokera, ruszaj myszką na boki"

. Mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:44, JayC napisał:

Ale po śmierci tam, gdzie zwykle pojawiają się wskazówki jest wyraźnie napisane, że

Spoiler

"Aby
uniknąć strzału Jokera, ruszaj myszką na boki"

. Mi się nie udało.


Specjalnie tak tam jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:44, JayC napisał:

>

Spoiler

Nie da się, bo Batman jest unieruchomiony tak jak Joker na początku



Ale po śmierci tam, gdzie zwykle pojawiają się wskazówki jest wyraźnie napisane, że
Spoiler

"Aby
uniknąć strzału Jokera, ruszaj myszką na boki"

. Mi się nie udało.

a to nie wiem ;p ale fakt, jest to napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to se chyba w łeb strzelicie, ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tą zagadką.... w środkowej części arkham, tam, skąd da się wejść do rezydencji, do ogrodów, z tego najwyższego zegara w trybie detektywa na środku morza pokazuje mi gargulca, i na dodatek mapa pokazuje mi tam zagadke. O co chodzi?!

20090927194642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? Niemożliwe, może jakiś błąd gry. Odkryłem wszystkie zagadki i żadna nie była pod wodą xD. Może masz jeszcze nie odkrytą jakąś lokację? Część zagadek faktycznie jest na wodzie, ale nie bezpośrednio w niej, tylko na skałach. Lokacja to "Jaskinie" jakby ktoś się pytał.

@Wojman: polowanie na jeleni? Szkoda, chciałbym zobaczyć alternatywne wyjście z tej sytuacji...

EDIT: Może chodzi o zagadkę z "Rodziną górującą nad miastem" czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 19:47, Pernia napisał:

Teraz to se chyba w łeb strzelicie, ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tą zagadką....
w środkowej części arkham, tam, skąd da się wejść do rezydencji, do ogrodów, z tego najwyższego
zegara w trybie detektywa na środku morza pokazuje mi gargulca, i na dodatek mapa pokazuje
mi tam zagadke. O co chodzi?!


Musisz zeskanować ten budynek z dużym "W". Jest to siedziba firmy Bruce''a Wayne''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować