Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 19:49, JayC napisał:

EDIT: Może chodzi o zagadkę z "Rodziną górującą nad miastem" czy jakoś tak?

Ta zagadka przy okazji,

Spoiler

domyślam się że chodzi o tego pana i panią którzy są na najwyższej wiezy zegarowej, ale nie mam pomysłu skąd moge ich zeskanować

.
marmas
dzięki, jak tylko odpale bata to sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Batmana. Muszę przyznać, że gra jest genialna ^^

Spoiler

Kilka słów odnośnie końcowej części gry. Po pierwsze: impreza. Czy tylko ja byłem zaskoczony, jak te wszystkie zbiry zaczęły klaskać? :) Na początku byłem przygotowany na większą walkę, a tu proszę - takie zaskoczenie. Punkt następny: Walka w dużej sali z dwoma przeciwnikami napakowanymi Tytanem i "pomniejszymi" przeciwnikami. Czy tylko ja sądzę, że ta walka była trudniejsza od finałowej potyczki z Jokerem? Następny punkt: Potyczka z Jokerem. Dawała dużo satysfakcji z pokonania przeciwnika, lecz uważam, że była zbyt łatwa. (Grałem na średnim poziomie trudności). Na koniec - filmik ukazujący się po napisach. Daje to spore nadzieje na kontynuację. Killer Croc plus Tytan - może być ciekawie ;]
BTW: Pod koniec miałem 82% ukończenia gry. Chyba całkiem nieźle. W każdym razie i tak będę chciał zdobyć 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff - właśnie skończyłem przechodzić grę drugi raz tylko tym razem na HARD :]
1000\1000 gs ;). Wczesniej zrobilem 100% na normalu :) Gra świetna - mam nadziieję, że wyjdzie jeszcze pare DLC na PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - nie jestem złodziejem (piratem). Kupiłem oryginalną wersję gry w sklepie. Pomimo tego w momencie, kiedy po raz trzeci wchodzę do szklarni (aby walczyć z Ivy) mam niewidzialną ścianę. Jak to możliwe? W sklepie sprzedali mi pirata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 09:14, rabecki napisał:

Mam pytanie - nie jestem złodziejem (piratem). Kupiłem oryginalną wersję gry w sklepie.
Pomimo tego w momencie, kiedy po raz trzeci wchodzę do szklarni (aby walczyć z Ivy) mam
niewidzialną ścianę. Jak to możliwe? W sklepie sprzedali mi pirata?

Może użyłeś crackfixa, czy czegoś? Albo poprostu DRM wariuje, ja w swoim oryginalnym FC2 też rózne jazdy miałem ( edycja kolekcjonerska, tak żeby było zabawniej ) ale w batmanie nic takiego nie występuje. Spróbuj przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 08:16, d0t napisał:

Łooo. A to szkoda. Kusiło mnie, aby ich ruszyć... Teraz żałuję xP.


Sęk w tym że walka z nimi jest naprawde trudno,ale do odważnych świat należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 23:13, trexik napisał:

ufff - właśnie skończyłem przechodzić grę drugi raz tylko tym razem na HARD :]
1000\1000 gs ;). Wczesniej zrobilem 100% na normalu :) Gra świetna - mam nadziieję, że
wyjdzie jeszcze pare DLC na PC :).

siema używłeś jakiegos poradnik do odalezienie tych wszystkich znakow zapytania i taśm ? jesli tak to mozesz podać linka ;) byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ja bez zastanowienia, jak tylko zaczęli mi klaskać skoczyłem na nich i rozwaliłem. A to wspomnienie jest bezcenne: pokój pełen zbirów, a po 15 sekundach pokój pełen ciał.

Tą walkę wziąłem na jedno kombo i wyglądała świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 09:14, rabecki napisał:

Mam pytanie - nie jestem złodziejem (piratem). Kupiłem oryginalną wersję gry w sklepie.

Po pierwsze: Bez złośliwości, ale udowodnij. Wukas i inni też tak mogą (właściwie mogli) napisać.

Dnia 28.09.2009 o 09:14, rabecki napisał:

Pomimo tego w momencie, kiedy po raz trzeci wchodzę do szklarni (aby walczyć z Ivy) mam
niewidzialną ścianę. Jak to możliwe?

A czy gra jest zainstalowana w hmm.... "stanie surowym" - tzn. kompletnie NIC nie kopiowałeś do folderu z grą (np. crack i inny syf). DRM zastosowany w BAA działa w taki sposób, że każda najmniejsza modyfikacja kodu gry powoduje bugi, które uniemożliwiają ukończenie gry. Skopiujesz Cracka - pojawią się bugi, wrzucisz łatkę do cracka (crackfixa), pojawią się kolejne błędy. I tak w nieskończoność. Z tego co wyczytałem to po kilku crackach (crackfixach) pojawiają się błędy w stylu: Przepaście, "czarne dziury" (brak tekstur).
>W sklepie sprzedali mi pirata?
Nie. Jest też możliwość, że DRM szaleje, ale to jest raczej wątpliwie. Przeinstalowanie powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem zirytowany. Zamówiłem Batmana w czwartek oczywiście przez kuriera i dzisiaj poniedziałek a ja Batmana nie mam :(. W sklepie Cenegi pisze że:
Status:Zrealizowane
Potwierdzone:Tak
Ileż mozna czekać. Pewnie co najmniej do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAaaaaaaaaaaaa! Przy 50% gry zepsuł mi się zapis... ;/ Nie ma ktoś może zapisu zaraz po

Spoiler

walce z dwoma monstrami stworzonymi przez Jokera po wstrzyknięciu Tytanu

? Gierka jest świetna, ale strasznie się teraz wkurzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chciałem zapytać o jedno: Wiem, że PC to nie xbox, ale czy na nim dostępne są też acziki? Mało się na tym znam, dlatego sie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 16:55, Ezio napisał:

Ja się chciałem zapytać o jedno: Wiem, że PC to nie xbox, ale czy na nim dostępne są
też acziki? Mało się na tym znam, dlatego sie pytam...

Tak też są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra ta obsługuje osiągnięcia także na PC. I proszę, niech się znajdzie ktoś z tym zapisem ;) IMO skoro już wymyślono te GfWL, to można by przesyłać zapisy na ich serwer - wtedy obyło by się bez takich nieprzyjemnych przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przeinstalowałem grę. Wgrałem patcha 1.1 i zacząłem od początku. Przeszedłem grę bez problemu. Możliwe ,że wcześniej brat chciał grać bez płyty i wgrał jakiegoś paskudnego crackfixa. W każdym razie wszystko OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować