Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Pograłem z 2 godzinki w Batmana i ta gra jest super. Fajnie się walczy chodź na razie jeszcze kiepsko mi idzie jeżeli chodzi o walkę.
Ma pytanko bo w grze jest autozapis i kurde nie wiem kiedy właśnie się gra sejwuje. Jest to gdzieś na ekranie pokazane gdy się sejwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 15:10, Ziggy napisał:

Ma pytanko bo w grze jest autozapis i kurde nie wiem kiedy właśnie się gra sejwuje. Jest
to gdzieś na ekranie pokazane gdy się sejwuje?


W lewym dolnym rogu kreci sie wtedy takie koleczko o czym zreszta jestes informowany podczas gdy po raz pierwszy zasiadasz do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podali sprzeczne informacje, a ikonka autozapisu znajduje się w prawym dolnym rogu. Na pewno, na 100%.

Również ukończyłem grę. Szczerze mówiąc nie podobała mi się ta końcowa walka,

Spoiler

spodziewałem się Jokera w klasycznej formie

. Natomiast zaproszenie na ostateczną imprezę zostało zrobione genialnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 15:31, Hellmut napisał:

Koledzy podali sprzeczne informacje, a ikonka autozapisu znajduje się w prawym dolnym
rogu. Na pewno, na 100%.

Również ukończyłem grę. Szczerze mówiąc nie podobała mi się ta końcowa walka,

Spoiler

spodziewałem
się Jokera w klasycznej formie

. Natomiast zaproszenie na ostateczną imprezę zostało
zrobione genialnie ;)


Zgadzam się. W sumie nie wiem jak można było nie zauważyć tego tipsa, który wyświetlał się na pół ekranu w czasie rozpoczęcia gry ;P. Pewnie zauroczenie grą i chęć jak najszybszego rozpoczęcia zadziałały xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 15:49, Ecko09 napisał:

A te DLC darmowe działa z polską wersją? Czy są problemy podobnie jak z patchem?


Mapki które pobrał mi Live działają bez zarzutu. Z polską wersją oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagnelem demko sobie... 2 GB i 15 minut gry ale coz :p Trzeba powiedziec ze po batmanie tak dobrej gry to chyba bym sie nigdy nie spodziewal... batman przeciez to smiesznie brzmi a gra jest naprawde swietna, grafika, walka wsystko cud miod :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 15:31, Hellmut napisał:

Koledzy podali sprzeczne informacje, a ikonka autozapisu znajduje się w prawym dolnym
rogu. Na pewno, na 100%.


Wazne, ze w rogu znajduje sie ta ikonka. Nie bedziemy sie teraz klocili o ktory rog chodzilo. :)

Dnia 29.09.2009 o 15:31, Hellmut napisał:

Również ukończyłem grę.


No to teraz zostaly pokoje wyzwan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 13:11, Wojman napisał:

Odnosnie patcha 1.1 do polskiej wersji gry Batman: Arkham Asylum oraz kodu na dodatkowa
mape do EK warto przeczytac to:

http://www.cdaction.pl/news-8980/czytelnicy-cenega-sciemnia-z-batman-arkham-asylum-cenega-oto-nasze-oficjalne-stanowisko-update.html


No nareszcie , jak wszedłem na maila to znalazłem odp. ze kod dostane i znizke na gry ;) chociaż tyle.
A tak w ogóle to napisane jest na stronie ze chca albo zdjecie paragonu albo EK. A te paragony to te normalne małe czy też mają na mysli tę kartke papieru A4 którą daje mi kurier? Bo jeszcze mi nie zdarzylo sie zebym dostal paragon lol :D I ostatnie: czy ten paragon bedzie mi do czegos jeszcze potrzebny ; pytam na przyszłośc bo bede sie musial zacząć upominać jak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:56, Tieru napisał:

A tak w ogóle to napisane jest na stronie ze chca albo zdjecie paragonu albo EK. A te
paragony to te normalne małe czy też mają na mysli tę kartke papieru A4 którą daje mi
kurier?


Chyba te normalne. Jak sie kupuje w sklepie internetowym Cenegi to oni dolaczaja normalne paragony.

Dnia 29.09.2009 o 16:56, Tieru napisał:

I ostatnie: czy ten
paragon bedzie mi do czegos jeszcze potrzebny ; pytam na przyszłośc bo bede sie musial
zacząć upominać jak tak


Lepiej go trzymac tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 16:59, Wojman napisał:

Lepiej go trzymac tak na wszelki wypadek.

Dzięki za odp. Szkoda że go( paragonu) nie dostałem ale raczej nie będzie mi potrzebny bo gra działa bez zarzutu ;)
A propos tego co podał Luk4s ; dla mnie to chwyt ponizej pasa bo mam Radeona i tera rozumiem czemu slabiej mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:45, trexik napisał:

> siema używłeś jakiegos poradnik do odalezienie tych wszystkich znakow zapytania
i taśm
> ? jesli tak to mozesz podać linka ;) byłbym wdzięczny :)

Po co poradniki ? Wystarcza mapki riddlera i troszke myslenia - wszystko masz zaznaczone
na mapce :] Łatwiej się chyba nie da xD.

niby tak ale wiesz z paroma mam niestety problem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:33, miodus napisał:

niby tak ale wiesz z paroma mam niestety problem... ;/


Tak jak już napisał kolega, mapka wiele pomaga. Jeśli masz problem z zagadkami Riddlera - szukaj wkoło miejsca zaznaczonego na mapie punktów charakterystycznych, obiektów wyróżniających się z otoczenia, i słuchaj wskazówek w oryginale, po angielsku - w kilku wypadkach okazało się to bardziej pomocne niż polskie tłumaczenie, bowiem Riddler akcentuje ważne zwroty czyniąc z nich podpowiedź.

Jeśli masz problem ze znajdźkami, to pamiętaj, że to, że według mapy stoisz na zagadce, wcale nie oznacza, że musi ona tu być. Poszukaj nad twoją obecną pozycją, pod nią, szukaj dojść.

Jeśli zaś chodzi o szczęki... najlepiej rozbijać je na bieżąco, podczas przechodzenia gry, jeśli jednak masz z jakimiś problem - mi z pomocą przyszło Google.

Powodzenia, nie zniechęcaj się, warto szukać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja kolejny raz co do wyzwań - Ok, zacząłem je grać, na serio, i została mi ostatnia mapka. Jest to ta, gdzie w kampanii mieliśmy do zakręcenia te zawory pomp, i jest to w tym trybie zaawansowanym. Pytanie pierwsze - gdzie znajduje się jakaś sciana, na którą mogą ci najemnicy wejść, i którą można rozwalić Batclawem? Pytanie drugie - o co chodzi z tym, żeby pojawić się znikad i zaskoczyć przerażonego przeciwnika. I w końcu trzecie, co trzeba zrobić, by zaliczyć to ''przewrócenie 3 najemników jednoczesnie batclawem" ? Bo gdy wystrzelam poprostu majac namierzone na 3 cele, to ich powala, ale mi wyzwania nie zalicza. Musze ich przy okazji skads zrzucic, czy zrobic to w wyznaczonym miejscu, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pytanie pierwsze - gdzie znajduje się jakaś sciana, na którą

Dnia 29.09.2009 o 22:13, Pernia napisał:

mogą ci najemnicy wejść, i którą można rozwalić Batclawem?

W prawym końcu pomieszczenia, stoją na słabej strukturze

Dnia 29.09.2009 o 22:13, Pernia napisał:

Pytanie drugie - o co chodzi z tym, żeby pojawić się znikad i zaskoczyć przerażonego przeciwnika.

Chowasz się pod kratką (najlepiej na dole) i jak przeciwnik minie tą kratkę wyskakujesz i szybko robisz silent takedown
>I w końcu trzecie,

Dnia 29.09.2009 o 22:13, Pernia napisał:

co trzeba zrobić, by zaliczyć to ''przewrócenie 3 najemników jednoczesnie batclawem"
?

Na początku chwyć się yego balkoniku u góry i zuć w henchmana po lewej sonic batarang, następnie złazisz na sam dół, czkasz na zaalarmowanych wybuchem kompanów gostka, jak będzie ich trójka, ściągasz ich na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich porad działała tylko ta pierwsza - nad resztą się pomęczyłem, zrobiłem inaczej, ale wyszło. Mam złoto łowcy, teraz jeszcze te trudniejsze, wyzwania walki. Ech, juz 96%... tak daleko, a zarazem tak blisko do 100, i do tego pięknego achievmenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pytanie do posiadaczy EK:czy zawartość bonus disc''a waży 3,09 GB i sa na nim tylko filmy z wywiadami twórców i trailery z gry?
I jeszcze jedno: czy te kody zniżkowe sa na jedna gre czy na więcej?
Za odpowiedź z góry i serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować