Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Tu jeszcze raz ja: dostałem dzisiaj mailem kod do Crime Alley i pytanko: gdzie je wpisać? W marketplaxce xczy jakos tak xczy gdzie indziej? Za odp. jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:43, Tieru napisał:

Tu jeszcze raz ja: dostałem dzisiaj mailem kod do Crime Alley


O ktorej godzinie Cenega wyslala ci tego maila z kodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:43, Tieru napisał:

Tu jeszcze raz ja: dostałem dzisiaj mailem kod do Crime Alley i pytanko: gdzie je wpisać?
W marketplaxce xczy jakos tak xczy gdzie indziej? Za odp. jeszcze raz dzięki.

O ile pamietam z DOW to w Marketplace masz cos takiego jak Redeem Code i tam nalezy go wpisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:43, Tieru napisał:

pytanko: gdzie je wpisać?
W marketplaxce xczy jakos tak xczy gdzie indziej? Za odp. jeszcze raz dzięki.


Wejdz do gry, zaloguj sie na swoje konto GFWL i tam kliknij na swoj portret (tam gdzie masz napisane ile masz punktow) i wybierz opcje "wymien kod" po czym wpisz kod. Pojawi sie informacja co mozesz sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 15:29, gitarka napisał:

Tobie tez powinni niedługo przysłać. :)


No wrescie jest. :) Nowa mapka juz sie sciaga, zobaczymy czy jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy nie wiem co mam zrobić w tym momencie? Dolaczam zdjecia. Jeżeli w tym momencie będzie jednak potrzebny teb baterang który może wybuchać w locie( soniczny się chyba nazywa) to jestem w "ciemnej dup**".

20091001124231

20091001124314

20091001124329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zagwozdkę, musisz użyć ulepszonych pazurów na ścianie na przeciwko (1 obrazek osłabiona ściana) a potem rzucić zwykłym batarangiem w przełącznik. jak nie masz jeszcze ulepszonych batpazurów to wróć jak będziesz je już miał (w pewnym momencie fabuły się je dostaje)

Edit: ajk widzę gonisz Harley więc wracasz tam skąd przyszedłeś (główny blok więzienny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mam chyba tych batpazurów. Daje zdjęcie z moimi gadżetami. Teraz nie wiem gdzie mam isc zeby sie wydostac na powierzchnnie bo chce sie dostac do Ogrodu Botanicznego.

20091001130225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, co ten kurier odwala :/ Dziś powinna przyjść paczka z batmanem i coś jej nie widzę ;/ Zamówiłem we wtorek na wirtusie, wysyłają w ciągu 1 dnia, czyli kurier powinien być dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 16:51, Ecko09 napisał:

No kurde, co ten kurier odwala :/ Dziś powinna przyjść paczka z batmanem i coś jej nie
widzę ;/ Zamówiłem we wtorek na wirtusie, wysyłają w ciągu 1 dnia, czyli kurier powinien
być dziś.


Ja zamówiłem w Cenedze i też długo czekałem. Zamówiłem w piątek, a dostałem w czwartek. Byłem wkurzony. Oni zawsze się spóźniają. Cierpliwości. Tylko Ci się zaostrzy apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mam wpisać ten kod na Crime Alley ? Bo nigdzie nie widzę opcji wpisania żadnego kodu ;( Trzeba do tego mieć profil LIVE ? Czy wystarczy offline ? Jeśli LIVE to powiedzcie mi jak mam się zalogować bo mnie już kur...czaczki biorą ;< Jak chcę się zalogować to wyskakuje mi coś takiego (screen) ;/ Mail jak i hasło wpisuje dobre, więc to nie to. A net chodzi mi szybko i sprawnie...

20091001174304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 17:51, Orion napisał:

>


No krucze, mam nadzieje, że nie będę musiał tak długo czekać, w końcu to nie Cenega :/ Przynajmniej będzie więcej czasu na Dark Sector ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Batmana ;) Na poziomie trudności średnim. Narazie mam 67% ukończone, ale postaram się więcej. Fabuła była super, ciekawa, a zarazem nieskomplikowana. Zakończenie

Spoiler

też fajne, i ten Crock na końcu ;) Tajemnicze.

A gdy kiedyś oglądałem film o Batmanie to on wydawał mi się taki sztywny (w filmie faktycznie był), ale teraz widzę, że to prawdziwy super bohater. Spider-mana ugryzł pajączek i stał się super, mega, odjazdowo, extra silny i dostał super, mega moce, Superman pochodzi z innej planety i też ma supermoce od urodzenia. A Batmana supermocami są mięśnie i intelekt, które długo ćwiczył. Bardziej godne podziwu nieprawdaż? Wracając do gry, przewyższam ocenę CD-Action i daje jej 10/10 ;) Świetna gra, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 20:12, Orion napisał:

Spoiler

też fajne, i ten Crock na końcu ;) Tajemnicze.



Ano właśnie, ty miałeś Crocka, ja razem z moimi kumplami mieliśmy Bane''a. O co chodzi? Od czego to zależy? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować