Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Kurcze...xfire mi nie chce wykryć batmana :/ Wyskakuje jakiś błąd, że nie znaleziono czegoś tam. Coś tam o stea.exe. Ta gra korzysta ze steama? Chyba nie, przy instalacji nie zainstalował sie ten szajz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, xfire już wykrywa ,ale problem jest następny, znacznie większy. Otóż, gdy mijają te początkowe wstawki powinno pojawić sie menu główne czy coś .natomiast u mnie jest czarny ekran...ktoś wie co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 18:47, Ecko09 napisał:

ktoś wie co na to poradzić?


Zacznij od instalacji nowych sterownikow do karty graficznej. A jak to nie pomoze to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś, że plik zapisu został uszkodzony? Ja nieszcześliwie miałem 100% gry i mi coś takiego wysypało przy następnym uruchomieniu :/.

Czy miał ktoś taka sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz k%!^#^@#$%@a mać. Mam 99%, nie moge przejść jednego wyzwania. Mam 23 medale walki, ale za cholerę nie mogę wbić tego 24. Chodzi mi o walkę Zadyma W lesie ( zaawansowany ). Ta, gdzie potem są tytany. Ma ktoś jakiś poradnik przejscia do tego, ile tam naklepać punktów trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj robię tak, że na początku każdej walki przyciągam wrogów baclawem, jak lecą do mnie atakuje peleryną, potem walczę, kontry, rzuty, takedowny, a jak są tytani, to walczę ze zwykłymi przeciwnikami, jak Titan szarżuje, quick batarang i przeskakuje nad głową zwykłego henchmana (2 razy skok) jak tytan jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 09:41, Indrid_Cold napisał:

do wczoraj mial pojawic sie patch pl 1.1 od cenegi wedlug ich zapowiedzi... szkoda słów.


Pewnie powiedzą zę pojawi się w nastepnym tygodniu,ehhh ciężko dla nich nawet patcha wydać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 09:41, Indrid_Cold napisał:

do wczoraj mial pojawic sie patch pl 1.1 od cenegi wedlug ich zapowiedzi... szkoda słów.

Bo to jest cenega. Dla nich ludzie są do kupowania ich gier, a nie żeby im pomagać. Jak masz jakiś problem, to na 95% nic nie odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś prawdopodobnie będę miał swój egzemplarz gry i w związku z tym mam pytanie. Czy do instalacji i uruchomienia gry potrzebne jest połączenie z internetem ? Bo wiem, że gra korzysta z Games for Windows Live. Czy konto tam jest niezbędne do korzystania z gry czy służy tylko do zapisywania achievementów i tego typu bzdetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 12:37, mati285 napisał:

Witam. Dziś prawdopodobnie będę miał swój egzemplarz gry i w związku z tym mam pytanie.
Czy do instalacji i uruchomienia gry potrzebne jest połączenie z internetem ?


Nie, polaczenie z internetem podczas instalacji i gry nie jest potrzebne. Mozesz korzystac z trybu GFWL w trybie offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie umiem zdobyć 2 zagadek a dokładnie taśmy z przesłuchaniem i znaku zapytania. Obie zagadki są w rezydencji Arkham i są za kratami a ja nie wiem jak się do nich dostać. Pomoże ktoś? Dołączam zdjęcia.

20091003214136

20091003214226

20091003214453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować