Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 11:55, MaccCry napisał:

Damn, chyba sobie kupię Golda na 48h ;]

NecroVisioneR=> Na jakiej platformie grałeś?

igor8472=> Aaa, imo Live! na PC to porażka...


PC:)Dla uzupełnienia gra chodzi na full detal:)Bez przycięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś ściągnie demko na X360, to czy - nie wiem czy to możliwe - mógłby wrzucić je na jakiś serwer, żebym je nagrał na płytkę i odpalił na X-pudle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem i...się zdziwiłem, gdyż demo na PC ma wybór języka Polskiego ;)
Demo niestety za krótkie - przeszedłem w 10-15min. ;< Widać, że gra to nie tylko zwykłe walenie na chama, ale trzeba też pomyśleć, żeby nie zginąć za szybko. Głosy postaci - miodzio, chyba nie mogło być lepszych ;p Dobrze, że C* nie zrobiła dubbingu PL tylko napisy. Na muzykę jakoś nie zwróciłem większej uwagi, a grafikę mam gdzieś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:32, MaccCry napisał:

Z jakiej strony najepiej ściągnąc demo? Chodzi mi o prędkośc i pewnośc, że w połowie
nic nie pieprznie ;]

Gamershell i oficjalna strona. Ja ściągam z oficjalnej - leci pełną prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano postanowiłem sprawdzić, czy może demko jest już na jakimś serwerze. Po znalezieniu odpowiedzi na to pytanie zacząłem ściągać(ze strony Nvidii... chyba). Moje ultra-hiper-mega-super szybkie łącze 512Kb poradziło sobie z tym "malutkim" pliczkiem w jedyne 8 godzin! Yeah!!!

No dobra, najważniejsza jest sama gra. Przejście dema zajmuje ok. 5-10 minut. To strasznie mało, nawet jak na wersję skróconą. Jeśli chodzi o samą rozrywkę to byłem wniebowzięty. Gra jest niesamowicie miodna, ma zajebistą grafikę, bardzo fajne opcje... można by wymieniać długo. Tak mi się to spodobało, że przeszedłem też drugi raz, obierając inną taktykę w ostatnim pomieszczeniu. Postanowiłem zrobić tabelę z plusami i minusami gry. Niektóre dotyczą tylko demka, zaś inne całej gry(czyli rzeczy, które w wersji finalnej nie mogą zostać zmienione).

Plusy:
+ grafika
+ grywalność!
+ gadżety i sztuczki Batmana
+ połączenie nawalanki, skradanki i... kto wie czego jeszcze?
+ prosty, a jednocześnie rozbudowany system walki

Minusy:
- za krótkie to demko dali :).

Podsumowanie: opierając się na wrażeniach z wersji demonstracyjnej mogę się założyć, że średnia ocen w sieci tej gry będzie wynosić minimum 85%, jednak mam nadzieję na ponad 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:15, MaccCry napisał:

Eee, taka zdrapka nie umożliwia ściągniecia wcześniej dema? (pierwszy raz kupuję zdrapkę)

Musisz mieć po prostu Golda ;) Przynajmniej ten miesiąc sobie musisz kupić. Wtedy status się zmienia z Silver na Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować