Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2009 o 00:44, zadymek napisał:

I jeszcze odnośnie walki: zupełnie nie rozumiem dlaczego w wyzwaniach typu Stealth nie
jest wyjaśnione czego dotyczą poszczególne kryteria przyznawania batznaczków. Co to?
Bonusowe zagadki Ridlera:)


Jak to nie? Wciskasz TAB i masz napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 00:44, zadymek napisał:

I jeszcze odnośnie walki: zupełnie nie rozumiem dlaczego w wyzwaniach typu Stealth nie
jest wyjaśnione czego dotyczą poszczególne kryteria przyznawania batznaczków. Co to?
Bonusowe zagadki Ridlera:)


Alez to jest wyjasnione. Nawet na poczatku takiej misji pojawia sie informacja by nacisnac przycisk TAB. Gdy go nacisniejsz masz dokladnie wyjasnione co trzeba zrobic by uzyskac medale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreeeescie udalo mi sie zdobyc Brazowy Medal za wyzwania walki. :) Meczylem sie z tym naprawde sporo czasu i w koncu sie udalo. Niechcacy przy grze rozwalilem myszke, wiec kupilem nowa przystosowana do gier. I widze, ze dziala swietnie. Problemem teraz jak widze jest klawiatura, bo mi spacja cos nawala przez co Batman zamiast wykonac skok stoi w miejscu narazajac sie na atak przeciwnikow. Cos mi mowi, ze jak jeszcze klawiature wymienie to zdobede zarowno Srebny jak i Zloty medal za wyzwania walki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:26, Harrolfo napisał:

Może lepiej kupić pada?

Akurat w tej grze latwiej jest na klawiaturze glownie z wzgledu na obsluge kamery . Na padzie od klocka gralo mi sie przez to duzo gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:26, Harrolfo napisał:

Może lepiej kupić pada?


Akurat mam pada. Raz, ze dzieki niemu pada mi dziwek w komputerze (za Chiny Ludowe nie wiem dlaczego) to na dodatek moim zdaniem jest on bardzo nie wygodny. Duzo przyjemniej mi sie gra za pomoca myszki i klawiatury. Myszka juz wczesniej sprawiala problemy, wiec tak czy inaczej musialem ja wymienic. A nowa klawiatura tez sie przyda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:36, Harrolfo napisał:

Ja grałem w wersję X360 i nie miałem żadnych problemów z kamerą - działała perfekcyjnie.
Praktycznie wcale nie korzystałem z prawego drążka

W czasie walki da sie bardzo odczuc roznice glownie dzieki wlasnie temu ze kamera jest przypisana do myszki. Mozna nia bez problemow krecic nie przestajac przy tym efektownie atakowac uzywajac ogluszenia, unikow czy bataranga (wszystkie klawisze kolo ruchu). Na padzie jest to duzo trudniejsze .
Jest to chyba jedna z niewielu gier TPP w ktorych roznica jest tak widoczna na korzysc klawiatury a napewno ma najlepsze jej wykorzystanie jakie ja do tej pory widzialem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy batmannależy do grona gier, które po chamsku nie akceptują kopiowanych zapisów? Jestem po reinstalce systemu, zainstalowałem Bata, skopiowałem cały folder Eidos z savem i... oczywiscie nie dizała... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 22:17, Marcin08 napisał:

czy batmannależy do grona gier, które po chamsku nie akceptują kopiowanych zapisów? Jestem
po reinstalce systemu, zainstalowałem Bata, skopiowałem cały folder Eidos z savem i...
oczywiscie nie dizała... ;/

To dziwne, bo ja nie tylko backupuję save''y ale nawet zmieniam im sloty. I wszystko bez problemu. Może save''y były z wersji bez patcha?
W kazdym razie nie kopiuj całego folderu Eidos tylko pliki z folderu z save''ami (u mnie to"e000048000000001") i umieść je w podobnym folderze znajdujacym się w katalogu ...\Eidos\Batman Arkham Asylum\SaveData. Być może za każdym razem gra inaczej nazywa ten folder i stąd ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no save był z wersji bez patcha, o tym nie pomyślałem...
myślicie że opłaca mi się odinstalować patcha, tak żeby kontynuować sobie normalnie grę? Bo byłem bliisko końca...
kopiowałem na wszelkie możliwe sposoby, nic to nie dawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post za postem ale nie moja wina ;)
pojawił się inny problem, i nie mam pojęcia jaka jest jego przyczyna...
zdecydowalem się że zainstaluję grę tym razem bez patcha, niestety, gra mi się nei uruchamia, tzn zaczyna się ładować, żaden ekran się nie pojawia, tylko informacja:

BmGame has stopped working
A problem caused the program to stop working corectly
Windows will close the program and notify you if a solution is available


i w zasadzie na tym się cała akcja kończy...

dodam, że gra wcześniej chodziła jak marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się błąd. Chciałem ponownie zainstalować batmana po wydaniu patcha, ale gra się nie uruchamia.
Gra oczywiście oryginalna, wcześniej działała bezproblemowo. Niestety po ponownej instalacji już nie działa. W systemie nic nie było zmieniane, nie mam wirtualnych napędów ani nic co mogłoby zakłócić działanie gry.
Pojawia się taki oto komunikat:

20091027102623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy mógłby mi ktos wytłumaczyć jak

Spoiler

pokonać Killera Croca. Jestem w tych kanałach, ładunki mam już rozłożone, mam go zwabić a potem co? Nie chce za nic pójść dalej, na samym końcu skacze do wody i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???

Spoiler

Wchodzisz do kanałów, pojawia się filmik jak Batman puszcza wybuchowy żel tuż obok kraty. Potem musisz iść pozbierać z kilku miejsc zielsko i wrócić do punktu wyjścia. W międzyczasie Croc będzie cię atakował, użyj Batarangu i zrzuć go do wody. A kiedy woda będzie się ''gotowała'', musisz zacząć biec.
Jak już wrócisz do kraty, Croc na ciebie zaszarżuje, wyczekaj na odpowiedni moment i jebut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 16:08, Kaucz napisał:

Mam prośbę czy mógłby mi ktos wytłumaczyć jak

Spoiler

pokonać Killera Croca. Jestem w tych
kanałach, ładunki mam już rozłożone, mam go zwabić a potem co? Nie chce za nic pójść
dalej, na samym końcu skacze do wody i kicha.


Spoiler

Sekwencja ucieczki zostanie zasygnalizowana charakterystycznym odwróceniem kamery patrz screen-kląłem na to w niebo głosy-wtedy wystarczy tylko biec aż do pułapki.
Ale wcześniej trzeba te kanały przemierzyć wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu porcji odtrutki na Tytan ciągle opędzając się od Croc''a. I dopiero jak zapełnisz pojemnik a Batman postanowi wrócić zacznie się ucieczka podzielona na etapy(z dodatkowymi atrakcjami:), z których ostatni to wspomniana wnerwiajaca sekwencja z odwróconą kamerą.

20091101171226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gra umarła... niestety nie jestem w stanie skopiować save, granie od zera mi się nie uśmiecha, miałem ogromne kłopoty z jej uruchomieniem... i wiem, że te problemy są w zasadzie niezależne, ale chyba Batman musi wylądować na półce na jakiś czas, chyba że ktoś ma pomysł z tym savem bo ja już leże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ze sterowaniem w batmanie na xbox? Wygodne? Waham się między wersją na xboxa i pc. Być może było o tym wcześniej ale nie mam czasu przejrzeć. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować