Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Szczerze to spodziewałem się więcej po tej grze. Demem nie jestem zachwycony, ale mimo to gdzieś tam jest światełko, które podpowiada, że warto byłoby przejść ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demko i powiem szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem, gierka naprawdę mnie wciągnęła, dużo fajnych kombosów, świetny tryb detektywistyczny, bardzo miła niespodzianka, że demko jest po polsku :D
Jestem przekonany, że ten tytuł dołączy do mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem w demko i cóż... Rewelacja! FreeFlow Combat robi piorunujące wrażenie, a przy tym jest naprawdę prosty w sterowaniu nawet na klawiaturze (chociaż wg. mnie przydałyby się inne klawisze dla dobicia przeciwnika (np. LPM + PPM), bo gdy walczysz z większą grupą ten ruch trzeba wykonać szybko, ale to szczególik). Równie dużą frajdę daje zabawa w Invisible Predatora. Tryb detektywa + ciche eliminowanie wrogów i ich zmieniająca się kondycja psychiczna (podobało mi się, gdy jeden ze zbirów Jokera po tym jak wyeliminowałem już jego kumpli był tak przerażony, że zaczął strzelać na oślep). Rewelacyjna grafika i dubbing (ale to było wiadomo skoro Batman, Joker czy Harley mówią głosami z animowanej serii). Krótko mówiąc demko potwierdziło to czego się po tej grze spodziewałem... "must have"- już nie mogę się doczekać pojedynków z Bane''em czy Killer Crociem.

PS. Da się w tym demie jakoś zmienić opcje graficzne? Bo nie znalazłem takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zessało mi się demo Batmana na PC. Nie zawiodłem się ani trochę, jest to mega dopracowana gra. Mój komputer za młody nie jest, ale i tak nic nie skakało przy rozdziałce 1400x900 przy wysokich detalach. Ogólnie to co miałem napisac, zostało napisane przez innych, czyli rewelacyjny klimat, postacie, dubbing (jedna z tych gier, w których karą jest robic polski dubb), grafika, muzyka i ogólnie gamplay. Jednak nadal interesuje mnie głównie wersja na X360, mimo iż na PC jest po polsku i ładnie chodzi. Sterowanie na klawiaturze jakoś średnio mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, i podoba mi się. Myślę, że kupię.
Wiecie może czy liczba kolekcjonerek będzie bardzo ograniczona? Czy np. będą jeszcze w jakichś sklepach choćby do Grudnia, albo Października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 10:19, MaccCry napisał:

Wczoraj wieczorem zessało mi się demo Batmana na PC. Nie zawiodłem się ani trochę, jest
to mega dopracowana gra. Mój komputer za młody nie jest, ale i tak nic nie skakało przy
rozdziałce 1400x900 przy wysokich detalach. Ogólnie to co miałem napisac, zostało napisane
przez innych, czyli rewelacyjny klimat, postacie, dubbing (jedna z tych gier, w których
karą jest robic polski dubb), grafika, muzyka i ogólnie gamplay. Jednak nadal interesuje
mnie głównie wersja na X360, mimo iż na PC jest po polsku i ładnie chodzi. Sterowanie
na klawiaturze jakoś średnio mi się podoba...


Klawiatura i myszka sprawują się rewelacyjnie, a podłączenie pada to kwestia kilku sekund. Nie rozumiem, w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko całkiem w porządku. Graficznie w maksymalnych detalach wygląda ślicznie. Co prawda sam Batman troszkę dziwnie się porusza (szczególnie jeśli chodzi o bieg), ale nie jest to aż tak uprzykszające. Troche się zawiodłem, bo gra waży ponad 2GB a gra się niecałe 10 minut ;) No i walka na dłuższą mete może wiać nudą... biedne jest również to, że zaczepiać się można głównie o gargulce (gargulce w więzieniu? I to jeszcze w tak dziwnych miejscach?) anyways, ja raczej kupie ;)
btw. Czy "wątek detektywistyczny" sprowadza się tutaj do naiciśnięcia "x"? Mam nadzieje, że nie i będzie można nad czymś.... pomyśleć... troche dłużej niż trwa przesłanie impulsu z mózgu do palca naciskającego "x".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 15:15, Skwarek_pl napisał:

Demko całkiem w porządku. Graficznie w maksymalnych detalach wygląda ślicznie. Co prawda
sam Batman troszkę dziwnie się porusza (szczególnie jeśli chodzi o bieg), ale nie jest
to aż tak uprzykszające. Troche się zawiodłem, bo gra waży ponad 2GB a gra się niecałe
10 minut ;) No i walka na dłuższą mete może wiać nudą... biedne jest również to, że zaczepiać
się można głównie o gargulce (gargulce w więzieniu? I to jeszcze w tak dziwnych miejscach?)
anyways, ja raczej kupie ;)
btw. Czy "wątek detektywistyczny" sprowadza się tutaj do naiciśnięcia "x"? Mam nadzieje,
że nie i będzie można nad czymś.... pomyśleć... troche dłużej niż trwa przesłanie impulsu
z mózgu do palca naciskającego "x".


O ile pamiętam,to Batman będzie nabywał nowych umiejętności wraz z rozwojem fabuły,czasem gry - będą nowe umiejętności,przedmioty,co widać na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...takie czasy że demo zajmuje 2 GB a trwa najwyżej 15 min...ale muszę przyznać że demko bardzo fajne, grafika jest świetna, postacie zaprojektowano po mistrzowsku (zwłaszcza Joker, jego świetny głos i animacje ).
Trochę mnie zmartwiło to że walka jest jednak trochę za łatwa-bez problemu okłada się zwykłych przeciwników, tylko ci z bronią stanowią zagrożenie. Oby bossowie stanowili większe wyzwanie. Skradanie też jest w porządku, chociaż też jest łatwo-hop na gargulca, atak z góry lub podkradnięcie się za plecy i po sprawie (i mogło by być więcej animacji cichego ataku). Ale ogólnie na +, trzeba zamówić, chociaż raczej kolekcjonerki nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:19, MaccCry napisał:

Już zasysam :)

Ja też :D
>Możesz mi napisac jak dokładnie włączyc takie demo?
Nie ma problemu, chcesz nagrać tylko to jedno demo na płytę, czy kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować