Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 16:36, Pietro87 napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to gdy leżą na glebie - PPM, czyli takedown na ziemi jak na każdego
innego przeciwnika.

Właśnie w tym problem, że jak powalę szaleńca, nie ma aktywnej żadnej dalszej akcji związanej z atakiem (PPM powoduje wyciągnięcie ustawionego gadżetu - deszywratora, batarangu itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że mi się uda, a tu nici ze 100% ukończenia gry. Przede wszystkim nie mogę zniszczyć wszystkich szczęk w Rezydencji Arkham, bo .... ich nie ma. (zniszczyłem 17, więcej nie widać, a szukałem) Mam znalezioną całą resztę 240/240 zagadek itd., więc może nie są tak ważne, ale dalej mimo to zostało mi odnalezienie ostatniej inskrypcji Amadeusa i odkrycie tożsamości jego następcy. Ktoś wie jak to rozwiązać? Ogólnie mam 85% ukończenia. Co mi jeszcze pozostało? Misje dodatkowe? (też się wliczają?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:07, revolt505 napisał:

Już myślałem, że mi się uda, a tu nici ze 100% ukończenia gry. Przede wszystkim nie mogę
zniszczyć wszystkich szczęk w Rezydencji Arkham, bo .... ich nie ma. (zniszczyłem 17,
więcej nie widać, a szukałem) Mam znalezioną całą resztę 240/240 zagadek itd., więc
może nie są tak ważne, ale dalej mimo to zostało mi odnalezienie ostatniej inskrypcji
Amadeusa i odkrycie tożsamości jego następcy. Ktoś wie jak to rozwiązać? Ogólnie mam
85% ukończenia. Co mi jeszcze pozostało? Misje dodatkowe? (też się wliczają?)

Heh też miałem problem z tymi 3 szczękami:) Pojdz do gabinetu naczelnika Sharpa czy jak mu tam. Tam
spojrz na sufit. Okazuje sie, ze jest miejsce do ktorego mozna sie dostac za pomoca wyciagarki
(tej pod klawiszem F) tam na gorze znajduja sie 3 szczeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 01:44, POZDRO-Grizzly napisał:

jak się podkłada i skąd wziąść ładunki wybuchowe te do wysadzania ścian ?


W pewnym momencie dostajesz na wyposazenie wybuchowy zel. A jak do tego dojdziesz to juz bedziesz wiedzial jak uzyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod sam koniec gry dostaniesz ulepszenie do tego "trójzębu", nie pamiętam nazwy. To urządzenie dzięki któremu otwierasz kratki na suficie. Dzięki ulepszeniom będziesz mógł te ściany zwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć duży problem. Jestem pod koniec gry. Mam iść teraz do siedziby Killer Croca. Wyszedłem właśnie z lokacji gdzie było to załatwienia siedmiu uzbrojonych przeciwników, a gargulce miały na sobie bombę. Idę cały czas prosto, mijam pierwsze "pole siłowe", jestem już przy drugim, czyli niedaleko drzwi do lokacji gdzie mam zejść do jaskini Killer Croca i gra zaczyna wywalać błędy graficzne. Zwiesza się i jedyne co pozostaje to zresetować komputer. Mam tak za każdym razem. Macie jakiś pomysł co z tym poradzić?
Mój komputer: Athlon 64 X2 4400+, 3 GB RAM i GeForce GTX 550 TI. Sterowniki i DirectX są zaktualizowane.
Spróbować może zmniejszyć grafikę? W tej lokacji również dźwięk zaczyna wariować i "skrzypi". Chciałem przejść grę przed premierą Arkham City na PC, to już praktycznie końcówka i taki problem mnie dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest ten moment co myślę to pytanie czy poczekałeś chwilkę czy od razu reset? Polecam zaczekać trochę a gra pójdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej. Jest taki moment, że ekran zachowuje się jak by karta graficzna się spaliła, ale to jest celowe zagranie. Więcej nie zdradzę bo popsuje niespodziankę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu kupiłem nową kartkę graficzną bo półtora miesiąca temu spaliła mi się grafika. Dlatego teraz jestem przewrażliwiony na tym punkcie. Ale coś sobie przypominam że gdy przechodziłem grę pierwszy raz (dwa lata temu) było to samo i wystarczyło właśnie poczekać chwilę i samo poszło.

Nufiko i Hartus dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie przechodzę tak dla powtórki tyle że na padzie wcześniej na klawikordzie. Na padzie rzadko gram więc kwestia przyzwyczajenia to ciężka sprawa no ale od razu na hard sobie zacząłem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić Batmana:AA z "Kolekcji Klasyki" (pomarańczowe pudełko). Miał ktoś do czynienia z tą wersją? Ostatnio kupiłem GTA:VC też z tej samej serii - gra miała masę błędów i na dodatek nie chciała się sama wyłączać (trzeba ją było zamykać w menadżerze zadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:36, Hommicide napisał:

Chciałem sobie kupić Batmana:AA z "Kolekcji Klasyki" (pomarańczowe pudełko). Miał ktoś
do czynienia z tą wersją? Ostatnio kupiłem GTA:VC też z tej samej serii - gra miała masę
błędów i na dodatek nie chciała się sama wyłączać (trzeba ją było zamykać w menadżerze
zadań).

VC to znany bugowy wyjątek, z Batmanem nie powinieneś mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym sklepie nie mogę znaleźć Batmana Arkham Asylum w tej pomarańczowej kolekcji. Jeszzcze parę dni temu był wszędzie, a teraz ZERO. Wycofali go z tej edycji czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować