Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Witam, mam problem i zgłaszam się do was o pomoc ;).
Od kilku dni pogrywam w Arkham asylum na zwykłym offlineowym profilu, z progresem 55%, i coś mnie wzięło żeby dzisiaj poszerzyć go o funkcje live. Rejestruje gre, loguje się na profil a tu okazuje się, że jest to zupełnie nowy profil, a nie stary rozszerzony jako profil online. Gra mi każe grać od nowa więc wylogowuje się i staram się wejść na stary profil offline ale tu problem - nie ma go. Nie wiem jak go znaleźć, w moich dokumentach save jak był tak jest, ale gra go nie widzi. Zna ktoś może rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 17:42, faceless078 napisał:

Witam, mam problem i zgłaszam się do was o pomoc ;).
Od kilku dni pogrywam w Arkham asylum na zwykłym offlineowym profilu, z progresem 55%,
i coś mnie wzięło żeby dzisiaj poszerzyć go o funkcje live. Rejestruje gre, loguje się
na profil a tu okazuje się, że jest to zupełnie nowy profil, a nie stary rozszerzony
jako profil online. Gra mi każe grać od nowa więc wylogowuje się i staram się wejść na
stary profil offline ale tu problem - nie ma go. Nie wiem jak go znaleźć, w moich dokumentach
save jak był tak jest, ale gra go nie widzi. Zna ktoś może rozwiązanie?


Niestety tak jest zrobione GfWL, miałem identycznie z GTA IV i nic nie dało się z tym zrobić próbowałem różnych rzeczy i nic ;/. Musisz albo wymaksować na offline profilu grę jeśli chcesz albo grać od początku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 18:00, Eternal101 napisał:

Niestety tak jest zrobione GfWL, miałem identycznie z GTA IV i nic nie dało się z tym
zrobić próbowałem różnych rzeczy i nic ;/. Musisz albo wymaksować na offline profilu
grę jeśli chcesz albo grać od początku niestety.

Nie ma problemu, bardzo chętnie bym dokończył grę na offline tylko jak to zrobić? gra nie może znaleźć mojego starego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 18:02, faceless078 napisał:

Nie ma problemu, bardzo chętnie bym dokończył grę na offline tylko jak to zrobić? gra
nie może znaleźć mojego starego profilu.


A zalogowałeś się pod tym samym loginem? Wazna jest wielkość literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 18:12, Eternal101 napisał:

A zalogowałeś się pod tym samym loginem? Wazna jest wielkość literek :).

No właśnei do tego profilu offlineowego nie ma loginu tylko nazwa profilu, ale on nie figuruje w ogóle w liście profilów do wybrania, jest albo ten nowy onlinowy albo ''''stwórz nowy profil'''' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas bycia zalogowanym offline po naciśnięciu [Home] jest opcja dołączenia do społeczności. Jeśli tworzyłeś konto w ten sposób (przez GfWL), to nie powinno być problemu i program powinien automatycznie dołączyć wszystko co zdobyłeś do profilu i zaadaptować save''y do konta.

Zrobiłeś to w ten sposób? Jeśli tak to nie wiem dlaczego tak się tobie stało.

Jeśli jednak sam klient nie widzie twojego konta offline (powinieneś mieć opcję logowania do kilku kont podczas okna logowania do GfWL), to obawiam się, że twoje postępy zostały stracone.

Jakby co, to kod do gry możesz wykorzystać, zgodnie z licencją, 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 21:56, Sigu napisał:

Podczas bycia zalogowanym offline po naciśnięciu [Home] jest opcja dołączenia do społeczności.
Jeśli tworzyłeś konto w ten sposób (przez GfWL), to nie powinno być problemu i program
powinien automatycznie dołączyć wszystko co zdobyłeś do profilu i zaadaptować save''y
do konta.

Zrobiłeś to w ten sposób? Jeśli tak to nie wiem dlaczego tak się tobie stało.

Jeśli jednak sam klient nie widzie twojego konta offline (powinieneś mieć opcję logowania
do kilku kont podczas okna logowania do GfWL), to obawiam się, że twoje postępy zostały
stracone.

Jakby co, to kod do gry możesz wykorzystać, zgodnie z licencją, 4 razy.


Obawiam sie, że moje save''y są stracone, poszperałem trochę po anglojęzycznych forach, steam etc. ludzie mieli ten sam problem co ja. stworzyłem zwykły profil offline, chyba nawet nie przez GfWL, jak postanowiłem ''''upgrade''owac'''' go o usługę live postęp został, ale profil tak jakby przestał istnieć, jako że save bez profila z którym był związany nic nie daje - będzie trzeba zacząć grę od nowa. Tak się nagradza graczy, którzy wydają pieniądze na gry - przez tworzenie coraz to nowych platform do obsługi gier, kilka tygodni temu straciłem postęp w max paynie 3 przez niedopracowanie social cluba. Piraci zwyczajnie mają cracki omijające całe to papranie się w platformach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma cracków eliminujące ten element. Cracki sprawiają, że możesz grać bez CD, ale konto offline tak czy inaczej musisz mieć (nie pytajcie skąd wiem -.-''). Co do GfWL, to jest platforma, której ludzie nie doceniają, bo ma potencjał. Nieraz korzystałem z dość fajnych opcji pisania ze znajomymi grającymi na Xboksie, gdy nie miałem dostępu do konsoli. Niestety mało twórców się na niego decyduje. A ci którzy to robią, chyba robią to tylko dla opcji gry online (no, z wyjątkiem Batmana)...

Jeśli nie lubisz gier PC z powodu tego czym się stają, to przeżuć się na konsole. Masz konto Origin, Uplay i Social Club przypisane do Gamer ID i automatycznie się logujesz do serwisów, bez potrzeby pamiętania hasła i tym podobnych rzeczy. Pełen automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety PC''ty stają się jednym wielkim DRM''em który do tego wszystkiego nie jest zbyt dobrze skonstruowany, kiedyś z przeniesieniem save''ów i odpaleniu gry za 5 lat z tymi samymi save''ami nie było problemu a teraz? Dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2013 o 00:18, Sigu napisał:

Jeśli nie lubisz gier PC z powodu tego czym się stają, to przeżuć się na konsole. Masz
konto Origin, Uplay i Social Club przypisane do Gamer ID i automatycznie się logujesz
do serwisów, bez potrzeby pamiętania hasła i tym podobnych rzeczy. Pełen automat.

Mam nadzieję przerzucić się na konsole, ale wiadomo że łatwa sprawa to nie jest, tym bardziej jak się własnych zarobków nie ma ;).

Dzięki wam za odpowiedzi, pozostaje mi granie od nowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o DRM. Savy są przypisane do konta, ponieważ możesz na nich zdobywać achievementy. To by było idiotyczne, gdybym mógł wziąć 50 różnych save''ów i zdobyć 50 achievementów w pół godziny. To jest zabezpieczenie przeniesione z Xboxa. Jest dobre, działa, nie przeszkadza uczciwym graczom. Co do DMR''ów, to muszę przyznać, że najbardziej narzekają piraci. Jak do tej pory nie miałem żadnego problemu z DRM na PC i nie rozumiem tych wszystkich krzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 20:47, Sigu napisał:

Tu nie chodzi o DRM. Savy są przypisane do konta, ponieważ możesz na nich zdobywać achievementy.
To by było idiotyczne, gdybym mógł wziąć 50 różnych save''ów i zdobyć 50 achievementów
w pół godziny. To jest zabezpieczenie przeniesione z Xboxa. Jest dobre, działa, nie przeszkadza
uczciwym graczom. Co do DMR''ów, to muszę przyznać, że najbardziej narzekają piraci.
Jak do tej pory nie miałem żadnego problemu z DRM na PC i nie rozumiem tych wszystkich
krzyków.


No ale jak chcesz sobie np dalej pograć po formacie i wymaksować na offline to tak jak kolega tutaj pisał już nie można, smutne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:51, Sigu napisał:

Możesz. Jeśli skopiujesz save''y należące do twojego konta...


Próbowałem z GTA IV i ni chu chu sie nie dało, loguje się na konto i save''ów nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, żeby ten tytuł ciął się na moim sprzęcie?

druga sekwencja platformowa ze Strachem na Wróble, pod jej koniec i w momencie powrotu do " reala ", istny pokaz slajdów ...
jestem teraz za jakąś tarczą zegarową, jak stamtąd wyjść? / w podłodze jest klapa ale nie da się jej otworzyć /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak dobrze zoptymalizowana, że powinna ruszyć nawet na mikrofalówce.
Grałem na dość słabym sprzęcie, w wysokich detalach i nie uświadczyłem żadnych spadków płynności a tym bardziej pokazów slajdów więc ewidentnie coś jest nie tak.

Odnośnie tego jak się wydostać to najlepszym wyjściem będzie znalezienie tzw. walkthrough z Batmana na youtube.
Znajdziesz moment w którym utknąłeś i zobaczysz gdzie udać się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować