Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

InFamous - temat ogólny

28 postów w tym temacie

Dzisiaj leciało na gram tv. Zapowiadania się zaje fajnie. No niestety nie mam PS3 a z chęcią bym pograł ;/ Nie wiecie czy wyjdzie na pecety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 22:19, Patrix0707 napisał:

Dzisiaj leciało na gram tv. Zapowiadania się zaje fajnie. No niestety nie mam PS3 a z
chęcią bym pograł ;/ Nie wiecie czy wyjdzie na pecety?


Nie liczyłbym na to. "Ekskluziwy" na PS3 dość rzadko opuszczają macierzystą konsolę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w demo InFamous. I muszę powiedzieć że gra jest wyśmienita.

Bardzo duża interakcja z otoczeniem. Możemy się wspinać na dosłownie wszystko. Czy to krzywe słupy itp. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, jest zdecydowanie lepsza niż GTA IV a i miasto nie jest małe. Moc, podoba mi się. Ładnie wyglądają efekty piorunów, błyskawic i jeszcze takich wielkich co aż ziemie niszczą że wymaga całego paska mocy. Moc elektryczną można napełniać każdą rzeczą na mieście która jest zasilana prądem, wiatraki na dachach, budki telefoniczne ładnie to wygląda. Lub jak się ślizga po linii energetycznej też to super wygląda. W grze też są różne smaczki. Na przykład przechodnie robią zdjęcia naszemu bohaterowi. Można leczyć ranionych przechodniów lub ich dobijać albo uwięzić.

Co do minusów ja nie zauważyłem czegoś co by się rzucało w oczy. W każdym razie polecam fanom sandboxów. Najlepszy jaki dotąd wyszedł.

Wielu ludzi mówiło że to kolejny nudny ekskluzywny tytuł na PS3. Bzdura.
PS3 dostał naprawdę dobry tytuł warty zagrania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaciągnąłem sobie demo z PSN i naprawdę jestem pod wrażeniem. Liczyłem, że ta gra będzie oceniana w granicach 7-8, a tymczasem dostaje bardzo dobre noty (nawet IGN dało 9,2). Grę z pewnością kupię, ale najpierw trzeba fundusz przeliczyć, bo nie brałem pod uwagę tego tytułu. "InFamous" to taki "czarny koń" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę demko 4 raz i gra się nie nudzi! Czuje lekki niedosyt ponieważ do dema dali za mało misji ;]
PS.GTA4 z mocami elektrycznymi, najważniejsze że sie nie nudzi jak GTA, miasto takie same lecz jest tu jakby ciekawiej ;]
PS2. Po demku mogę powiedzieć ocenę : 9-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LaLaLa!
A ja gdzieś od 13 mam swój egzemplarz ; p
Na razie pograłem może z pół godziny. Chcę sobie ją rozłożyć na jak najdłużej ; p
Ale wiem jedno, inFamous miażdży! Przemocarna giera ; p
Tylko nie wiem dlaczego w tutaj, w temacie o inFamous nie ma żadnych offtopów, spamów, ba, nawet zwykłych opinii jest jak na lekarstwo. Czyżby nikt w nią nie grał ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:15, Qbasmok napisał:

LaLaLa!
A ja gdzieś od 13 mam swój egzemplarz ; p
Na razie pograłem może z pół godziny. Chcę sobie ją rozłożyć na jak najdłużej ; p
Ale wiem jedno, inFamous miażdży! Przemocarna giera ; p
Tylko nie wiem dlaczego w tutaj, w temacie o inFamous nie ma żadnych offtopów, spamów,
ba, nawet zwykłych opinii jest jak na lekarstwo. Czyżby nikt w nią nie grał ? xd

To jest forum głównie PCtowe więc graczy konsolowych tu jak na lekarstwo ;] Wejdź na forum NEO+ i tam szukaj opinii na temat InFamous ja osobiście tam an forum psize ostatnio bo jest zajebiste i tylko konsolowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:15, Qbasmok napisał:

Na razie pograłem może z pół godziny. Chcę sobie ją rozłożyć na jak najdłużej ; p
Ale wiem jedno, inFamous miażdży! Przemocarna giera ; p
Tylko nie wiem dlaczego w tutaj, w temacie o inFamous nie ma żadnych offtopów, spamów,
ba, nawet zwykłych opinii jest jak na lekarstwo. Czyżby nikt w nią nie grał ? xd


Ja gram w tą grę już od dwóch dni i muszę się z tobą zgodzić. Gra jest po prostu świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:54, miCHolo_PL napisał:

Ja gram w tą grę już od dwóch dni i muszę się z tobą zgodzić. Gra jest po prostu świetna
:)


Jak przechodzi się ją po raz pierwszy to może powalczyć o tytuł gry roku, ale kiedy podchodzi się do niej kolejny raz to już rozgrywka jest nużąca i co najgorsze, w ogóle do przejścia wątku kolejny raz gra nie ciągnie. Przynajmniej było tak w moim przypadku. W sumie rozważam jej wymianę na inny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co możecie mi powiedzieć na temat inFamous? Warto zamienić za Uncharted Drake''s Fortune i czy ogólnie fajna gra? Dubbing polski jest znośny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 21:15, Harrolfo napisał:

Cześć, co możecie mi powiedzieć na temat inFamous? Warto zamienić za Uncharted Drake''s
Fortune i czy ogólnie fajna gra? Dubbing polski jest znośny?

Wiem że stary post, ale odpowiem, może temat sie rozrusza. ;)

Jak dla mnie gierka warta zakupu, w necie można kupić już za 60 zeta, ja kupiłem za 100 i nie żałuje. Takie GTA z supermocami. Niekiedy Prototype przypomina, ale pod względem fabuły i klimatu, to InFamous zjada Prototype. Grafika/Fizyka mogłaby być lepsza, ale to jakoś nie przeszkadza, najważniejsze że cholernie wciąga. Przechodze właśnie drugi raz, jako zła postać tym razem. Za pierwszym razem grałem pomagając ludziom itp, teraz ich gnębię. ;)

Jak jeszcze nie kupiłeś to polecam. Mi tam polska wersja sie podoba, głosy pasują do postaci i nie przeszkadzają jak w niektórych grach. Niedługo druga część ma być, ja kupie na pewno bo ciekawy jestem co tam dalej sie dzieje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 19:44, Harrolfo napisał:

Ok, dodane do listy szukanych na gametradzie, dzięki :)

Na pewno nie pożałujesz. Ja myślałem że już wyrosłem z gier, ale ta gra mi uświadomiła że nie. ;)

Jak będziesz miał jakiś problem z przejściem to pisz, ja chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem mianowicie chodzi i odłamki przechodziłem wszystkie 3 dzielnice używając magicznego L3 w poszukiwaniu odłakmow i wszystko pięknie ładnie ale nadal mi jednego brakuje. Od razu mowie ze z wieżowca obok wybuchu i z paliczków w 1 mieście mam wzięte jest więcej takich miejsc gdzie zmysł cola nie pozwala dostrzec odłamka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam kilka pytań:
1) Co oznacza ten jaśniejszy (biały) pasek na wskaźniku karmy?
2) Co oznacza ten wskaźnik misji pobocznej wypełniony na czerwono? Misję poboczną z negatywnym skutkiem na karmę?
3) Jest w grze do sprawdzenia ile się zebrało niebieskich fragmentów?
4) Jest do sprawdzenia na jakiejś rozwijanej liście jakie są wymogi na akrobacje?

20110705204829

20110705204836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować