Zaloguj się, aby obserwować  
kurczak-AFC

PSPhone

14 postów w tym temacie

Witam.
Pewnie większa część użytkowników PSP, słyszała o planach Sony''ego i Ericssona na temat PSPhone.
PSPhone miałoby być połączeniem PSP i telefonu komórkowego. Taka hybryda, podobna to iPhone''a.
Od czasu pierwszej zapowiedzi w internecie pojawiło się bardzo dużo wiadomości i photoshop''owych zdjęć rzekomo przedstawiających projekt Sony''ego. http://www.geekets.com/wp-content/uploads/2008/06/sony-psp-phone3.jpg

Czytałem również o planach wydania PSPhone z dotykowym ekranem, coś na wzór wcześniej wspomnianego iPhone''a. Całość miałaby być jednym dużym ekranikiem, na którym panel sterujacy byłby w pełni interaktywny. Jednak chyba trochę czasu zajęłoby przyzwyczajenie się do takich dziwnych przycisków, nie mówiąc już o sterowaniu analogiem :F.
Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Fajnie by było mieć telefon i konsolę w jednym, z drugiej strony, takie coś to będzie niezła cegła... Poza tym, trochę uciążliwe byłoby odbieranie telefonów podczas gry. Wyobraźcie sobie, że przechodzicie jakąś niezwykle ważną misję w jakiejśważnej grze a tu nagle skupienie przerywa telefon od mamy ^^.

Jak pisałem na początku w internecie można znaleźć spooooro zdjęć przedstawiających prawdopodobną wersję PSPhone''a. Kilka z nich znajduje się na dole posta.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Dla mnie bomba. Jako że jestem użytkownikiem i Sony Ericssona i PSP, jest to cudowna wiadomość. Mam nadzieję, że w końcu pojawią się jakieś konkretne informacje.

20080922160910

20080922161024

20080922161038

20080922161046

20080922161102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli taka hybryda powstanie, to nie wróżę jej przyszłości. Nokia już próbowała czegoś takiego z N-Gagem i wiadomo jak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N-gage nadal ma swoich fanów i anty fanów : P. Jeśli miałoby coś takiego powstać i zostać wypuszczone na rynek, kupiłbym. Mam tylko nadzieję, że to będzie raczej coś bardziej podchodzącego pod ten pomysł na ostatnim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy... ja jestem dość optymistycznie do tego nastawiony i mam nadzieję, ze projekt się uda, bo koncern mimo początkowych trudności jest mocny i porządny, a konsolo-telefon to coś dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, dokładnie : ). Ja bym z chęcią skorzystał, bo jak się np. w podróży PSP rozładuje, to nie ma nudy :D. Jest konsola zapasowa xD. No tylko gorzej jak telefon zadzwoni : P.
Swoją drogą, ciekawe ile by takie coś kosztowało... ja myślę, że ok 2k. Na pewno dowalą do tego aparat 10mega pikseli i co tam jeszcze im do głowy przyjdzie. No i najlepiej by było, gdyby wszystkie funkcje PSP były w nim zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee. Gdybym nie miał już PSP to bym się nad tym zastanowił. Sztuczna konkurencja dla iPhone''a dla mnie, i przyciąganie znaną marką. Jak dla mnie zdecydowane lepiej kupic sobie PSP i dobrą komórkę do tego, moje zdanie ;P Poza tym, czy PSPhone to oficjalna nazwa ? Brzmi tak tandetnie i tak podrabia iPhone, że aż nie wierzę, że to nazwa SONY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy PSPhone to oficjalna

Dnia 22.09.2008 o 17:45, mtobi napisał:

nazwa ? Brzmi tak tandetnie i tak podrabia iPhone, że aż nie wierzę, że to nazwa SONY
:P


hmm, tego Ci nie powiem. Wiem, że pierwszy pomysł pojawił się daaaawno i na pewno nazwa nie wzięła się od iPhone''a.
Mówisz, że lepiej kupić dobry telefon i psp, niż PSPhone i ja się z tym zgadzam. Tak samo lepiej kupić iPod''a+dobry telefon niż iPhone''a : D. Jednak dla wielu (choćby dla mnie) PSPhone byłby mega bajerem i obiektem największego porządania, gdy się ukazał na rynku ; ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Czekerap bejbe, mam PSPhone
- Łaaał, dasz zobaczyć ??!!!

:PPP

Tak na serio, ro faktiko miłoby było. tak samo wolę kupic dobry odtwarzacz i średnią komórkę niż wydawac kase na jakieś bzdety express music (sam mam telefon z tej serii, ale dlatego, ze jest ładny i ma fajne funkcje i mi odpowiada, w żadnym razie dla muzy. Może zmieni się to za parę lat, ale narazie telefony do podeszw nei dorastają dobrym odtwarzaczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i masz absolutną rację: P. Tylko tak jak pisałem, jeśli o PSPhone chodzi, to kupiłbym go, bo jestem użytkownikiem i Sony Ericssona i PSP a więc odczuwam swego rodzaju sentyment do produktów ze stajni Sony.
Oczywiśćie, jeśli zażyczą se za niego jakąś niestworzoną kwotę no to raczej się wstrzymam xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:26, kurczak-AFC napisał:

no i masz absolutną rację: P. Tylko tak jak pisałem, jeśli o PSPhone chodzi, to kupiłbym
go, bo jestem użytkownikiem i Sony Ericssona i PSP a więc odczuwam swego rodzaju sentyment
do produktów ze stajni Sony.
Oczywiśćie, jeśli zażyczą se za niego jakąś niestworzoną kwotę no to raczej się wstrzymam
xD.


Ja tam bym wolał zbierac na Playstation 3 , niż na takie wg. mnie badziwie . Telefon jest do dzwonienia( choć teraz tak juz zatracił swoje pierwotne funkcje) , a nie do konsoli gier .

Jak to podkreślili inni , marna podróbka iPhon''a .

P.S

Używaj opcji ,,Odpowiedz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:04, Ryan Kam napisał:


Używaj opcji ,,Odpowiedz" ;)


po co, skoro każdy wie komu odpowiadam ; )?

co do podróbki, to tak jak wspomniałem wcześniej, nie byłbym pewien czy to do końca podróbka : P. Gadżet dobry dla maniaków. To, że telefon jest do dzwonienia, to zupełnie inna bajka, ale masz rację : ). Tylko, że to samo można o iPhone''ie powiedzieć.

Tak po dłuższych przemyśleniach wydaje mi się, że jednak nic takiego jak PSPhone nie wyjdzie, przynajmniej na razie. Zapowiadali go już kupę czasu temu a do dziś nie ma żadnych konkretów. Jednak fajnie jakby się ukazał xD.

P.S.
Kaka, po znakach interpunkcyjnych nie robi się spacji xDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zaczną produkować konsole, telefony komórkowe, odtwarzacze MP666, aparaty 100 TPix, kamery z 9999^50 zoomem cyfrowym, aparaty do mierzenia ciśnienia, golarki do nóg i aparaturę do wyrobu biopaliwa w jednym.
Przesada... Po co komuś taki bajer? Pewnie poniżej 1,5k złotych nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować