Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

31 postów w tym temacie

Tydzień zapowiada się wspaniale :D Z niecierpliwością wyczekuję na wszystkie artykuły. Szczególnie chętnie poczytam o GoW-ie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ledżendery" wydaje mi się najbardziej interesujące, reszta taka sobie. Może jeszcze spojrzę na wideoreckę Devil May Cry''a 4 i to by było na tyle w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak widać, pogoda za oknem raczej nie zachęca do długich spacerów"... Spoglądam za okno i widzę ludzi w T-shirtach, zero chmur na niebie i termometr wskazujący prawie 20 stopni... I kto powiedział, że w UK ciągle pada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tydzień i z chęcią poczytam recenzje gierek. Civilization: Revolution wydaje mi się najciekawsze (uwielbiam tą serię), ale niestety nie mam konsoli, ale może w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę ten tydzień wygląda dość ciekawie , jest zdecydowanie o niebo lepiej niż było to w sezonie ogórkowym , a mam też nadzieję że to dopiero przedsmak tego co będzie za kilka tygodni. Na pewno rzucę okiem na artykuł o Gears of War 2 oraz na beta testy Brothers in Arms: Hell''s Highway i Legendary , no i oczywiście recenzje Devil May Cry 4 i Civilization: Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień nieźle sie zapowiada <lol> szczególnie jeśli chodzi o ''''Gears of War 2 - wrażenia z pola walki '''' - jupi !:P :* ale też ważne jest ''''Devil May Cry 4 - recenzja'''' bo z gry w Devil May Cry 3 to miałem tyle zabawy że SzOk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować