Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Jacobs o farmerach w WAR-ze: "MUAHAHAHA gińcie!"

52 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 11:25, wladglad napisał:

mam pytanko , niby skąd on wie , że ci ludzie to farmerzy na jakiej podstawie oni ich
banują bardzo mnie to intryguje
pozdro


Chodzi o osoby reklamujące złoto. Wysyła na ogólny kanał gry (albo na twój prywatny) wiadomość, że sprzedaje złoto i wystarczy przejść na stronę xxxxx by dowiedzieć się w jaki sposób sfinalizować transakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ale ja gram od headstartu i nie spotkałem się z jeszcze ani jedna wiadomością od goldsellera, co mnie bardzo cieszy oczywiście. Prawdę powiedziwaszy to nie widzę większego sensu kupowania złota w Warhammerze, dostajemy jego całe mnóstwo za wykonywanie questów, broni, pancerzy nie musimy kupować bo te także dostajemy z qustów, z influence, bądź wygrywamy w PQ. Mount jest bardzo tani, i kiedy dobiłem do 20 levelu, mogłem kupić sobie 2 a nie jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ wladglad, KrisK91, Astropath; zdarzyło mi się pracować jako CSR przy jednym z większych MMO w Europie -- istnieją niezawodne sposoby identyfikacji farmerów -- i nie muszą oni nawet zacząć reklamować sprzedaży złota na kanałach w grze, żeby już było wiadomo, że konto jest do zbanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: wladglad
Człowieku - grałeś kiedyś w jakieś MMO, że pytasz? Na 10 kwestii wypowiadanych przez normalnych graczy na czacie masz kilkanaście, kilkadziesiąt w stylu: "1000g za jedyne 100$! Dala stałych klientów zniżka! wejdz na www.xxxxxx.xx" itd. itp. i to takich ludzi się głównie banuje, bo tych co tylko zbierają to nie trzeba (jak nie będzie można sprzedać, to przestaną zbierać). Tych co zbierają gold i przekazują też nie trudno namierzyć, bo jak postać o nazwie"xdjidbidcbwo" przesyła cały czas setki golda na konto innego "fjrfjkkljglfhgl" i spływają tam fundusze od dziesiątek innych "kdkfjdkfjlsg", to raczej nietrudno namierzyć "farmera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowa postawa. Niedobrze mi się robiło gdy grając w WoW, AoC, GW czy innego mmorpga,
na dzień dobry witał mnie goldsellerski spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem za calym sercem, w AoC od samego poczatku byli w wowie to juz nie wspomne a w warze to jeszcze nie widzialem ani jednego tak trzymac;)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 11:43, NightDragon napisał:

Hmmm i kolejny powód żeby przejść z WOWa na WARa, bo w wowie juz mi sie lista ignore
skonczyla ;p

Są addony, które blokują Ci spam od razu, dają ignora (u siebie, nie na liście) i do tego reportują do Blizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety raz już zostałem na privie uraczony długaśnym tekstem pana o nicku "jhgkfutgyfgh" w stylu: best powerleveling, rank 1-10 free itd. ;-) O dziwo o złocie nie było nawet wzmianki. W sumie nie wiadomo jeszcze jak mocną walutą będzie złoto w WARze, ale odnoszę wrażenie, że nie będzie aż tak istotne jak w WoWie ... chociaż mogę się mylić.
Natomiast generalnie jestem zdania, aby mimo wszystko nie udostępniać ludziom wersji trial, bo to właśnie poprzez triale w WoWie roiło się od reklamowców i sellerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogliście z nimi pertraktować o niszy abonament w Polsce a nie wzięliście się za to gówno Age of Conan? Przypuszczam, że Warhammer zdobędzie dużo większą popularność… Btw Świetny screen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 12:35, DragonLord napisał:

Są addony, które blokują Ci spam od razu, dają ignora (u siebie, nie na liście) i do
tego reportują do Blizza...



Ta.. "...Nasz addon zablokuje wszystkie spamy farmerów oprocz naszego spamu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować