Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

STCC The Game - nowa gra twórców GTR i RACE

11 postów w tym temacie

Z jednej strony podoba mi się to, że pojawia się co raz więcej symulatorów jazdy z prawdziwego zdarzenia - a do takich należą dzieła SimBin. Z drugiej jednak widzę, że SimBin odcina kupony robiąc gry "na jedno kopyto". Race 07 nie różnił się zbytnio od RACE (z 2006 r.). STCC pewnie też nie wniesie wiele do gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mnie w tych grach wkurza to to że ciągle te same trasy dają ... wiem że są to oryginalne trasy i w ogóle, ale ile można ? :|

Sports car GT
Toca:RD 1,2,3
GTR 1,2, Classic ( czy jakkolwiek się on nazywał )
Grid
Race
MotoGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest już demo i jest ono genialne. Trochę rozczarowujące, że STCC będzie zawierać rzeczy z Race 07. (rozczarowujące oczywiście dla posiadaczy Race 07 xD) Jeżeli jednak gra będzie kosztować w granicach 70 zł to biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze , nigdy za wiele kolejnych bardzo dobrze zapowiadających się gier wyścigowych , tym bardziej że ostatnio jest bardzo mocny niedobór w tym gatunku. Ale w tym roku to jeszcze nie jest źle , ale przyszły rok jak na razie zapowiada się bardzo kiepsko , tylko cztery ciekawe gry wyścigowe , oby to się szybko zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mala pomylka: na Steamie wkrotce, na razie w Szwecji jest. Co nie zmienia faktu, ze pisac o zapowiedzeniu gry juz po jej wydaniu to troche spoznienie. Gra jest juz w sklepach, tyle ze szwedzkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:59, fifomaniak napisał:

Mala pomylka: na Steamie wkrotce, na razie w Szwecji jest. Co nie zmienia faktu, ze pisac
o zapowiedzeniu gry juz po jej wydaniu to troche spoznienie. Gra jest juz w sklepach,
tyle ze szwedzkich ;)


Od wczoraj tj. od 22.10 gra jest dostępna na Steamie i kosztuje 19.99 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STCC rozszerza Race 2007 o dwa rodzaje zawodów; STCC i Camaro Cup. Tryb STCC jest dostępny, obok WTCC, jako normalny tryb mistrzostw, Camaro natomiast możemy pościgać się w pojedyńczym wyścigu oraz w we własnych mistrzostwach. Do dyspozycji oddano siedem nowych torów a także sześć nowych samochodów: wspomniane już Camaro, oraz Peugeouta 308, Audi A4, dwa modele Volvo - C30, S60 i BMS Incognito, który to stanowi ersatz Mercedesa.

A tu mały review dodatku:
http://www.virtualr.net/stcc-game-review/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie dotyczące tego dodatku do gry race 07.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wersją pobraną przez STEAM? Czy nie będzie ona gryzła się z Polską wersją "podstawki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować