Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux o nowym projekcie - ponownie

18 postów w tym temacie

Ja nie zrozumiem jednego jak można pozwolić ,by to gra decydowała kiedy ma zapisać stan gry vide Fable. Molyneux ma dobre pomysły, ale nie potrafi z nimi trafić do szerszej grupy odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej Molyneux ma dobre pomysły, ale stara się trafić z nimi do jak największej grupy odbiorców, przez co wychodzą takie płytkie, krótkie, z kilkoma niezłymi patentami Fable, do którego wraca się tylko dlatego, że główny wątek zajmuje 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znów ten Piotruś.I jego nędzne Fable.I pytam gdzie się podziały prawdzie RPG ala Fallout ,Torment czy Baldur to były gry .A nie jakies Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Życie godowe klocków Tetrisa" to chyba ten nowy projekt. Nieskończenie ambitny i inny niż wszystko od Lionhead do tej pory. I bedą o nim mówić w prasie przyrodniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 10:53, Laid back napisał:

Bardzo ładnie proszę o Dungeon Keeper 3 :)


Prawa do DK ma EA - a więc nic z tego (to EA zniszczyło Bullfroga).


A co do newsa: Peter mówił też kiedyś o grze sportowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 10:49, Tyron napisał:

No nie znów ten Piotruś.I jego nędzne Fable.I pytam gdzie się podziały prawdzie RPG ala
Fallout ,Torment czy Baldur to były gry .A nie jakies Fable.


Co rozumiesz przez stwierdzenie "prawdziwe RPG", owszem zgadzam się, że "Baldur''s Gate" czy "Torment", to bardzo dobre gry (w "Fallouta" nie grałem), ale to nie znaczy, że w dzisiejszych czasach nie ma dobrych gier role-playing. Oprócz "Fable" można wymienić wiele tytułów które są bardzo dobrymi RPG-ami, jak chociażby nasz rodzimy "Wiedźmin". Znałem kiedyś osobę podobną do Ciebie, która twierdziła, że "nowe gry role-playing nie są prawdziwymi RPG-ami, bo nie wyglądają jak te starsze". Z takiego rozumowania wynika, że żadne gry nie powinny ewoluować, tyko zachować wygląd niczym z lat 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właściwie pracujemy już od jakiegoś czasu nad kolejnym projektem, który jest oczywiście niedorzecznie ambitny."
Brzmi to tak jakby tworzył tylko i wyłącznie "niedorzecznie ambitne" gry. Lubię jego teksty tylko z jednego względu jest się czasem z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co to będzie za gra. W pierwszym momencie nasunęła mi się myśl , że może to FPS , albo gra sportowa. Ale jak Peter Molyneux dodał jeszcze , że po premierze będzie się o nim mówić w czasopismach przyrodniczych i naukowych to ja już zupełnie nie mam pojęci co to takiego będzie. Ale lepiej niech najpierw weźmie się w końcu za PeCetową wersję Fable II , a później dopiero za kolejne projekty , bo normalnie aż wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować