Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena prawie gotowy, ale...

17 postów w tym temacie

Harpen

Rozbudowany remake Escape From Butcher Bay, jednej z najlepszych gier akcji, korzystającej z licencji filmowej jest już prawie gotowy - poinformował jeden z twórców na oficjalnym forum. Podał także informacje na temat dwóch innych projektów.

Przeczytaj cały tekst "Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena prawie gotowy, ale..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 11:57, Renor Mirshann napisał:

To nie jest kontynuacja, tylko rozbudowany remake. No chyba, że kiedy nie patrzyłem,
zmieniła się cała koncepcja gry.

Czy przypadkiem coś takiego nie wyszło wcześniej na jakąś konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem news jeszcze raz, bo wcześniej remake mi uciekł:) Myślałem, że to jednak nowa gra. Jak ma to wyjść podobnie jak FlatOut: Apokalipsa to jednak się nie dziwię, że nie ma chętnego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:17, hallas napisał:

> To nie jest kontynuacja, tylko rozbudowany remake. No chyba, że kiedy nie patrzyłem,

> zmieniła się cała koncepcja gry.
Czy przypadkiem coś takiego nie wyszło wcześniej na jakąś konsolę?


Znaczy? Riddick najpierw wyszedł na pierwszego Xboksa, potem swoją wersję dostali pecetowcy.
Assault on Dark Athena to takie dłuższe, rozbudowane Escape from Butcher Bay z grafiką podbitą do obecnych standardów (co wcale nie jest złe, jako że ta gra wymiata:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że na remake Riddica jest trochę za wcześnie..
To genialna gra.. Ale co oni nam chca w remaku zaoferować? Alternatywną historię? Czy po prostu to co było wcześnie+ładniejsza grafika..
Lepiej by było gdyby nową grę zrobili.. nową historię.. Świat Riddica i jego przeszłość/przyszłość są tak otwarte że spokojnie można nowe historie snuć..
W końcu Riddic uciekł z Buthers Bay ale coś musiał jeszcze przed Pitch Black robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam... ale się też zastanawiam dlaczego beznadziejne gry bez problemu wychodzą na rynek, a taka świetna gra musi czekać i czekać na wydawcę... Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo nowa gra z Riddickiem, nawet niemyślałem że wyjdzie a tu taka miła niespodzianka :) Oby szybko znalezli tego wydawcę i puszczali grę do sklepów bo się doczekać niemogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie firma Starbreeze mogła by w ogóle nie znaleźć tego wydawcy i problem byłby z głowy , gra Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena nigdy nie ukazała by się na rynku i gitara. Mam też nadzieję że gra The Darkness 2 absolutnie nigdy nie powstanie to było by najlepsze rozwiązanie. Jedyny projekt tej firmy , który mnie jako tako interesuje to Project Redlime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze żaden wydawca nawet nie zaproponował, żeby wydać ten tytuł.

Remake świetnej gry, jaką okazały się być Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay zapowiada się bardzo dobrze i ma spore szanse, by być równie dobry, jak podstawowa wersja. Osobiście cieszę się, że taki remake został zapowiedziany i z niecierpliwością czekam na jego ukazanie się. Moim zdaniem Starbreeze powinno zaproponować jakimś wydawcom wydanie tejże produkcji - na przykład Atari. Wtedy w Polsce wydało by ją CD Projekt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozbudowany remake" jakoś to strasznie brzmi w moim odczuciu, wyglada to jakby wrzucili escape from butcher bay i jakies pare nowych poziomow w nowa szate graficzna i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować