Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony obiecuje więcej gier na PSP w przyszłym roku

18 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że spełnią swoje obietnice. Bo niestety w tym roku rzeczywiście mało hitów na PSP wyszło. Naprawdę szkoda, bo w końcu PlayStation Portable to - jak dla mnie - najlepsza przenośna konsola dostępna na rynku. I zasługuje na większe wsparcie tak od Sony jak i pozostałych wydawców. W końcu baza 31 mln użytkowników powinna być dosyć łakomym kąskiem dla developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to sprzeczne. Chodzi mi o to, że lepiej byłoby, gdyby casual games zostawili dla Nintendo i ich DeSki, a sami zajęli się poważniejszymi tytułami. Z drugiej strony jednak, te gry dla niedzielnych graczy sprzedają się jak nigdy...
Jest jeszcze kolejna strona medalu. Sony to przeca wielka firma i IMHO mogłaby sobie pozwolić na wydawanie tych lepszych gier, niekoniecznie genialnie się sprzedających, jednak wartościowych dla samych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:48, Szafir4 napisał:

Trochę to sprzeczne. Chodzi mi o to, że lepiej byłoby, gdyby casual games zostawili dla
Nintendo i ich DeSki,


Czyli że NDS = same gry casualowe? Suuupcio :)
Jednak teraz widzimy, że Sony chce pójść w stronę gier dla casuali, ojejku, co to będzie - SFB stracą swój główny argument , dlaczego to niby PSP jest lepsze od NDS ? :(

Nie no, jak dla mnie news wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci mają się uczyć czytać, liczyć a nie bawić na konsolce! Potem rosną debile... Mimo mej niepełnoletności w życiu nie kupiłbym takiemu szkrabowi PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


VolfPL -> A sobie byś już kupił ? ;> No tak najlepiej niech dzieci się tylko uczą, uczą i uczą...
A Ty co tutaj jeszcze robisz pisząc jakieś komentarze ? Do książek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pisałem, że wszystkie gry na DSa są casualowe ;p Może nie sprecyzowałem. Chodziło mi o to, że największe zyski - oprócz Mario, Finali i innych - dają Nintendo różne Cooking Mama i tym podobne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby, oby bo gdyby nie SW to PSP by mi zaroslo pajeczyna...;3 no w koncu lada dzien poczatek studiow wiec moze jakis film co jakis czas obejrze ale... zeby w cos pograc hmmm... w gry na psx''a nie za bardzo chce grac, wolalbym cos typowo zrobione pod PSP;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzanią i tyle . Obiecują i obiecują . PSP-3000 wychodzi i teraz bedzie chwilowy szał na nie, i na gry . A potem co ? Zapomną o nim tyle . Niech dają jakieś konkrety , a nie mgliste obietnice .

Gry dla dzieci młodych mam ...

MAMO !!!! Ja chce Gta: SAS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż prosi się o zgryźliwy komentarz. :)

Sony zauważyło poniewczasie, że to na casualach i gramasach trzepie się największą kasę. Popełnili błąd już w fazie projektu. Jeszcze dużo muszą się uczyć od Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co....co innego dziecko kilkuletnie, a 16 letni chłopak. W takim wieku nawet nie śniłem o żadnej konsolce(wtedy szczytem marzeń był tetris) i po prostu chodzilem do szkoly i nabywalem wiedze.Nie twierdze tez, ze tylko sie uczyc, ale na Boga! Toż to dziecko sie przyzwyczai i bedzie chcialo caly czas az do rozladowania baterii. Nie rzucam słow na wiatr, znam wiele miłych dzieci, których jednak rodzice popełnili podobny błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że spełnią swoje obietnice.

Niestety, mimo iż sam lubię PSP, to muszę stwierdzić, że w porównaniu do Nintendo DS, Sony jednak przegrywa co do ilości gier. DS dostaje naprawdę dużo produkcji - owszem, PSP też dostaje niezłe gry, takie jak Patapon, LocoRoco, ale jednak nadal jest to mniej. Mam nadzieję, że obietnice zostaną spełnione, a gdyby jeszcze cena konsoli spadła, to może zastanowiłbym się nad zakupem. Martwi mnie tylko jedno - ich badania, które pokazują że na PSP mają grać mamy w ciąży... no bez przesady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:28, master matrox napisał:

Niestety, mimo iż sam lubię PSP, to muszę stwierdzić, że w porównaniu do Nintendo DS,
Sony jednak przegrywa co do ilości gier. DS dostaje naprawdę dużo produkcji - owszem,
PSP też dostaje niezłe gry, takie jak Patapon, LocoRoco, ale jednak nadal jest to mniej.


Powiedz coś, czego nie wiemy. :)

Dnia 27.09.2008 o 09:28, master matrox napisał:

Mam nadzieję, że obietnice zostaną spełnione, a gdyby jeszcze cena konsoli spadła, to
może zastanowiłbym się nad zakupem. Martwi mnie tylko jedno - ich badania, które pokazują
że na PSP mają grać mamy w ciąży... no bez przesady :/


Młode mamy, a nie "w ciążY''. Poza tym - młodym mamom się nie należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PsP jest wbrew pozorom już dosyć starą konsolą.. nie lepiej pomyśleć już nad jego następcą niż ciągnąć na niego gry? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: obiecanki cacanki , a głupim radość. Sony w tum roku nie popisał się w kwestii gier i to nawet bardzo , a to może oznaczać że po prostu producentom gier znudziła się ta konsolka. Może i będzie w przyszłym roku więcej gier na PSP , ale czy będą to porządne tytuły to już zupełnie inna kwestia. Patrząc na klientów docelowych , czyli młode mamy to chyba jednak nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować