Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O ogromnym świecie gry Fuel

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Codemasters twierdzi, że świat planowanej na przyszły rok samochodówki Fuel zająłby cztery płyty Blu-ray, gdyby opracowywano go standardowymi metodami. Na szczęście twórcy mają w zanadrzu autorską technologię, która znacznie ograniczy jego rozmiar.

Przeczytaj cały tekst "O ogromnym świecie gry Fuel" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, codemasters wie jak robic scigalki ;> ale 4 plyty bd to jakas pomylka ;> a co wtedy z xem :D na 20 plytach DVD9 ?:D no trzeba zbierac na kółko do xa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiem tysięcy metrów kwadratowych :) full = fuel ;) ale będzie jazdy po wielkim terenie, teraz coraz więcej zaczyna być gier, gdzie tereny są baaaardzo duże, i swawola w poruszaniu się po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:37, Tom_pl napisał:

Osiem tysięcy metrów kwadratowych :) full = fuel ;) ale będzie jazdy po wielkim terenie,
teraz coraz więcej zaczyna być gier, gdzie tereny są baaaardzo duże, i swawola w poruszaniu
się po nich.


Już strach pomyśleć co nam zaprezentuje Rockstar w GTA 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 tysięcy metrów kwadratowych? Przecież to ledwie prostokącik o rozmiarach 20x400 metow, czyli nie aż tak dużo. Czytałem w pewnym polskim piśmie, że Fuel ma mieć teren o powierzchni 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. Teraz pojawia się pytanie, która informacja jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:42, Kusti napisał:

8 tysięcy metrów kwadratowych? Przecież to ledwie prostokącik o rozmiarach 20x400 metow,
czyli nie aż tak dużo. Czytałem w pewnym polskim piśmie, że Fuel ma mieć teren o powierzchni
14 tysięcy kilometrów kwadratowych. Teraz pojawia się pytanie, która informacja jest
prawdziwa?


Matematyka się kłania, 8 tys metrów kwadratowych to skrawek 100m x 80m. Pewnie literowka i chodzilo i kilometry kwadratowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mnie troche przeraza - ze dojezdzanie miedzy kolejnymi wyscigami z pkt a do b bedzie zajmowac duzo czasu. bo niestety takie cos moze zepsuc skutecznie zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wielkie przestrzenie! Mnie to nie przeraża, chciałbym się w końcu móc zgubić w wirtualnym świecie. Tyle tylko, żeby ten świat był na tyle zróżnicowany, żeby chciało się po nim błądzić i były takie miejsca, że czasami bez walki człowiek sobie przystanie na dłuższą chwilę, podziwiając widoki. Pokładam w tym względzie też duże nadzieje w Fallout 3, choć jeśli ten świat będzie tak "ogromny" jak w Oblivion i przy tym tak powtarzalny i monotonny, to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu. imo lepiej zrobić grę mniejszą ale zróżnicowaną a nei oglomna ale w 104848 lokacjach będą te same rzeczy i nie bedziemy w sumie wiedzieli gdzie jestesmy bo wszystko wyglada tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:47, Piger napisał:

Matematyka się kłania, 8 tys metrów kwadratowych to skrawek 100m x 80m.


Haha :D To ja Ci powiem ze nie, 8 tysiecy metrow kwadratowych to 60m x 133(3)m
Gwoli scislosci 40 x 200 = 10 x 800

A i zeby nie bylo nie na temat to rozmiar imponuje ( jesli faktycznie chodzilo o km bo jak nie to nie bardzo ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Fuel zająłby cztery płyty Blu-ray>
No ale jak to możliwe!? Jeżeli to prawda to ta gra musi być odjechana na maxa! Przecież aż 4 płyty :P ja w to nie moge uwierzyć. No generalnie to nie przepadam za samochodówkami ale na tą chętnie poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 tyś. m^2 hehehe to ja mam działkę większą :) Zapewne chodziło o km. Co do tych 4 płyt to przecież aż 100GB danych (albo 200GB, DB-DL) samego terenu więc jestem ciekaw jak oni to upchają na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować