Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online z rekordem

35 postów w tym temacie

Szczerze? rozdmuchane jak Zeppelin i dlatego tyle ludzi. Najlepiej wydac bete pół roku przed premierą, przytrzymac pokrywkę niech wszystko zacznie wrzec (czyt. ludzka ciekawośc) a potem się chwalic ileż to ludzi się zebrało - przy Lotro też było wielkie halo a później fora/clany upadały z braku ludzi. z AOC inaczej? Twórcy się na błędach ucza i mają zamiar drugi szajs wydac ^.^ Cyrk i hańba - czekam aż na allegro pokażą się konta za przysłowiową "złotówkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół miliona to niezły wynik. Ale z zachwytami bym poczekał z miesiąc i zobaczył jaka część graczy zrezygnuje i przestanie płacić abonament, jaka pozostanie, a ilu nowych subskrybentów przybędzie. Jeśli ogólny bilans będzie dodatni, to wtedy już pojawią się powody do zadowolenia. Choć i tak tytuł najszybciej sprzedającej się gry MMO to nie byle co. Jednakże do WoW-a jeszcze baaardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:56, prof.robaczywek napisał:

Szczerze? rozdmuchane jak Zeppelin i dlatego tyle ludzi. Najlepiej wydac bete pół roku
przed premierą, przytrzymac pokrywkę niech wszystko zacznie wrzec (czyt. ludzka ciekawośc)
a potem się chwalic ileż to ludzi się zebrało - przy Lotro też było wielkie halo a później
fora/clany upadały z braku ludzi. z AOC inaczej? Twórcy się na błędach ucza i mają zamiar
drugi szajs wydac ^.^ Cyrk i hańba - czekam aż na allegro pokażą się konta za przysłowiową
"złotówkę".


Chcesz przykład, że nie masz racji? Proszę bardzo: Stargate Worlds. Beta (closed) blisko 9 miesięcy (sic!) przed premierą,a o grze nie jest za głośno.

A w WAR gram i gra jest znakomita na RvR, w związku z czym nie dziwię się popularności. Do tego należy dodać popularność samego Starego Świata.

BTW: Ktoś jeszcze na Karak Dron siedzi? xD

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie WoW przez jakieś 2, 3 lata dalej będzie rządzić. Age of Conan nie ma szans, na wybicie się nad WAR i WoW. WAR już wkrótce będzie deptał dziełu Blizzarda po piętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na Karag Dron...

Dwarf Engineer Rifleman

I dobrze, niech się sprzedaje, niech rośnie niech przegoni co chce, nareszcie jakiś dobry MMORPG, na bazie dobrego RPG...

Tylko żeby trochę bardziej dark było...

I Żeby skaveny dali i do Dwarf''ów Slayerów...

Marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko, że spora w tym zasługa WoWa :P Gdyby nie on, MMO nie byłoby tym, czym jest teraz. No i spora część graczy WARa to właśnie "uciekinierzy" z obozu Blizzarda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców którzy napisali że zobaczymy za miech dwa jak WAR się trzyma bo to tak jak z AoC wielkie bum na dzień dobry a potem klapa.
Sam kupiłem AoC i po jakimś czasie stwierdziłem że gierka powinna być single player .
WARa tyż kupiłem i powiem tak jest to tym czym był kiedyś WoW na dzień dobry jak wyszedł, mocną betą bo w obu przypadkach gierka była nie dopracowana . Teraz czekam aż WAR się rozwinie i w jakim kierunku .
Dużą bolączką będzie fakt że grafika ani muzyka nie powala jak na aktualne czasy do tego za mało szczegółów i strasznie dużo bagów . WoW tyż może grafą nie powala ale jej cukierkowaty urok załatwia ten problem w WAR grafa musi stać na wyższym poziomie bo jest mroczna i musi być tam więcej szczegółów, do tego dochodzi fakt że świat narazie zdaje się być pusty a obszary monotonne.

Suma sumarum zobaczę za parę miechów co się zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:16, CH1CKEN napisał:

Ja dodam tylko, że spora w tym zasługa WoWa :P Gdyby nie on, MMO nie byłoby tym, czym
jest teraz. No i spora część graczy WARa to właśnie "uciekinierzy" z obozu Blizzarda
xD


Ja dodam tylko, ze gdyby nie Ultima Online, to nie bylo by WoWa a co za tym idzie rowniez WAR ;>

Jesli WAR utrzyma liczbe miliona graczy to juz bedzie wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:27, MisioKGB napisał:

To już teraz nikt nie napisze, że rynek PC umiera ?... brak chętnych -.- ?


Z całym szacunkiem - żadna to frajda być podłączonym do respiratora zwanego MMO + Sims -;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam warhammera, AoC, i WoWa :D w wowa rok gram i gra calkiem fajna w AoC gralem miesiac i gra sie mi znudzila :/ monotonne robienie questow i zje**ne pvp a warhammer jest calkiem ciekawy mam go az 3 dni :D i gra naprawde fajna jak na poczatek i mam nadzieje ze pozniej bedzie jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:51, MateoKiszlo napisał:

> To już teraz nikt nie napisze, że rynek PC umiera ?... brak chętnych -.- ?

Z całym szacunkiem - żadna to frajda być podłączonym do respiratora zwanego MMO + Sims
-;-


Diablo 3 i Starcraft 2 :)


Co do sukcesu WARa. Mam nadzieje, ze liczba graczy jeszcze sporo urosnie :) Wtedy mielibysmy ładną konkurencję pomiędzy Mythic i Blizzard ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:22, MisiekPL napisał:

Dużą bolączką będzie fakt że grafika ani muzyka nie powala jak na aktualne czasy do tego
za mało szczegółów i strasznie dużo bagów .


No dostaje się jednego dodatkowego BAGA co 10 rang...

Co do grafiki to nie musi powalać, gdzie te czasy gdzie gry to nie był konkurs która gra zeżre efetkami więcej twojego CPU...
A muzyka ? Chyba ty tej muzyki w ogóle nie słyszałeś, jest klimatyczna, zrobiona z rozmachem i po prostu jest genialna, koniec :P

A dla twórców kolejne WAAGH. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:22, MisiekPL napisał:

Popieram przedmówców którzy napisali że zobaczymy za miech dwa jak WAR się trzyma bo
to tak jak z AoC wielkie bum na dzień dobry a potem klapa.


W AoC w ogóle nie grałem, ale odnośnie WARa, to mogę z całym przekonaniem powiedzieć już teraz, że gra jest genialna. ;-) Nie trzeba czekać miesiącami, aby to stwierdzić. Po prostu za ten czas będzie jeszcze genialniejsza, bo pozbawiona pewnych bugów, na które ja osobiście teraz i tak nie zwracam większej uwagi, bo przy tak zawrotnej grywalności nawet nie ma na to czasu. ;-)

Dnia 26.09.2008 o 15:22, MisiekPL napisał:

WARa tyż kupiłem i powiem tak jest to tym czym był kiedyś WoW na dzień dobry jak wyszedł,
mocną betą bo w obu przypadkach gierka była nie dopracowana . Teraz czekam aż WAR się
rozwinie i w jakim kierunku .


Kierunek w którym rozwija się WoW dla mnie jest nie do przyjęcia, dlatego zrezygnowałem. Co do WARa, to fakt, nie wiadomo jak będzie, ale za to wiadomo jak jest. A jest naprawdę świetnie. ;-)

Dnia 26.09.2008 o 15:22, MisiekPL napisał:

Dużą bolączką będzie fakt że grafika ani muzyka nie powala jak na aktualne czasy do tego
za mało szczegółów i strasznie dużo bagów . WoW tyż może grafą nie powala ale jej cukierkowaty
urok załatwia ten problem w WAR grafa musi stać na wyższym poziomie bo jest mroczna i
musi być tam więcej szczegółów,


Grafika jest taka jaka jest i mi osobiście zupełnie nie przeszkadza. I tak nie zwraca się na nią zbyt dużej uwagi. Zresztą kto by zwracał w grze uwagę na grafikę ? Ups ... ;-P
Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do cukierkowatości WoWa.
Natomiast muzyka jest taka jak i w WoWie, gra sobie gdzieś tam w tle i mało się na nią zwraca uwagę. Ot urok MMO. Muzyka jak widać jest tam niczym sztuka dla sztuki.

Dnia 26.09.2008 o 15:22, MisiekPL napisał:

do tego dochodzi fakt że świat narazie zdaje się być
pusty a obszary monotonne.


Chyba sobie żartujesz. Brak mi słów by to skomentować ale spróbuję ;-).
Jeśli wczorajszego dnia na Karaz-a-Karak przez cały wieczór była w strefie PvP ludzi totalna rzeźnia praktycznie bez przerwy, a invity do scenariuszy ukazywały się co 5-10 minut, to sorry ale niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. ;-)
Obszary monotonne ? Może dla Ciebie. Ja tam nigdy nie odczuwałem, aby jakiekolwiek lokacje specjalnie się powtarzały. Natomiast w WoWie prawie bez przerwy co inn albo jakieś miasto czy zamek, to identyczne wnętrza. A i np. lasy też zawsze takie same, tylko kolory mniej lub bardziej nasycone.
Natomiast ja podam swój argument, jak wszedłem do Altdorfu, to po prostu nie mogłem pozbierać się z wrażenia kiedy np. patrzysz się WYSOKO do góry na szczyt jakiejś wieży. ;-) Takich stolic w WoWie próżno by szukać.

Generalnie jestem zdania, że takiej koncepcji zepsuć się chyba nie da ... no właśnie chyba. ;-) Ale jestem dobrej myśli, a na chwilę obecną grę polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawi mnie to dlaczego piszą że to najszybciej sprzedające się MMO w historii skoro TBC sprzedało się w pierwsze 24 godziny od premiery w ilości 2.4mln sztuk więc o co chodzi? Niestety chociaż WoW już się nudzi to wątpie żeby w ciągu najbliższych 3-5 lat jakaś gra zdołała go pobić. Myślę że pobije go dopiero nowe MMO Blizzarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować