Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online z rekordem

35 postów w tym temacie

WAR sie zapowiada ciekawie , z checia bym sobie pograł , ale niestety trza zbierac kase na wotlka bo król lisz az sie prosi o lekcje pokory :P Ktos wie czy ea/mythic ma zamiar zrobic jakiegos free traila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:15, M@tek napisał:

Hmmm ciekawi mnie to dlaczego piszą że to najszybciej sprzedające się MMO w historii
skoro TBC sprzedało się w pierwsze 24 godziny od premiery w ilości 2.4mln sztuk więc
o co chodzi? Niestety chociaż WoW już się nudzi to wątpie żeby w ciągu najbliższych 3-5
lat jakaś gra zdołała go pobić. Myślę że pobije go dopiero nowe MMO Blizzarda :P


BC to był dodatek, wydany rok po premierze gry-matki. Więc jasne, że fani WoWa się na niego z miejsca rzucili. To nie było MMO startujące od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:02, Dann napisał:

Grafika jest taka jaka jest i mi osobiście zupełnie nie przeszkadza. I tak nie zwraca
się na nią zbyt dużej uwagi. Zresztą kto by zwracał w grze uwagę na grafikę ? Ups ...
;-P


Dokładnie. To tak samo jak z WoWem. Z początku grafika może odrzucać, ale potem całkowicie przestaje Ci na niej zależeć. Do tego dochodzi jeszcze dziwacznie zoptymalizowany silnik, przez który na swoim "w miarę dobrym komputerze" musiałem obniżyć jakość grafiki. Ale nie ma to znaczenia, bo gra oferuje świetną zabawę, która przebija podziwianie widoczków :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie grafika nie odrzucala, po paru latach z basniowym Azeroth i przeslodzonych Outlandach, styl graficzny Warhammera powitalem z otwartymi rekoma. Oczywiscie sa pewne niedorobki modeli i animacji, a silnik jest dosc srednio zpotymalizowany... Niemniej jakos to nie przeszkadza szturmowac twierdzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Kierunek w którym rozwija się WoW dla mnie jest nie do przyjęcia, dlatego zrezygnowałem.
> Co do WARa, to fakt, nie wiadomo jak będzie, ale za to wiadomo jak jest. A jest naprawdę
> świetnie. ;-)

Moglbys rozwinac watek o kierunku WoWa?

Co do Warhammera - zasadniczo powinien byc o niebo lepszy od WoWa poniewaz mijaja 4 lata od jego premiery. I nie mowie tylko o grafice (wszak 4 lata w grafice komputerowej to wiecej niz epoka), ale przede wszystkim jest to kolejne juz MMoRPG w zwiazkuz tym jego autorzy powinni nauczyc sie wiele rzeczy na bledach innych a wziac z nich to co najlepsze.

Jezeli po pol roku beda mieli milion placacych abonament to bedzie oznaczalo ze gra jest udana, jezeli nie to podzieli los Tabuli, Lotro i AoC - duzo gadania i przechwalania sie a gra co najwyzej srednio udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:07, temist napisał:

Moglbys rozwinac watek o kierunku WoWa?


Wybacz, ale wałkowałem ten temat już tyle razy, że więcej nie mam ochoty.

Dnia 26.09.2008 o 19:07, temist napisał:

Co do Warhammera - zasadniczo powinien byc o niebo lepszy od WoWa poniewaz mijaja 4 lata
od jego premiery. I nie mowie tylko o grafice (wszak 4 lata w grafice komputerowej to
wiecej niz epoka), ale przede wszystkim jest to kolejne juz MMoRPG w zwiazkuz tym jego
autorzy powinni nauczyc sie wiele rzeczy na bledach innych a wziac z nich to co najlepsze.


To nie działa na takiej zasadzie. WAR, wbrew pozorom, jest czymś zupełnie innym niż WoW i nie ma tu mowy o żadnym ściganiu się. IMO jest czymś znacznie lepszym, choć lubujący się w masowym farmowaniu wcale nie muszą tak uważać. Niemniej na szczęście ludzi mających w tej materii takie samo zdanie jak ja jest wystarczająco dużo, aby WAR mógł zaistnieć i stać się naprawdę grywalnym MMO. I to się liczy przede wszystkim.

Dnia 26.09.2008 o 19:07, temist napisał:

Jezeli po pol roku beda mieli milion placacych abonament to bedzie oznaczalo ze gra jest
udana, jezeli nie to podzieli los Tabuli, Lotro i AoC - duzo gadania i przechwalania
sie a gra co najwyzej srednio udana


A ja TBH mam to gdzieś, czy będzie 1.000.000 czy 100.000.000 aktywnych kont. Dopóki mam z kim grać (i przeciw komu ma się rozumieć też ;-)) na moim serwerze, to reszta nie ma znaczenia. A raczej nie zanosi się na to, aby Mythic został zmuszony do zamknięcia projektu z powodu zbyt niskich przychodów z gry. ;-)
Dla mnie jest ona piekielnie grywalna już w chwili obecnej.
A całość niech uzupełni fakt, że ja, wielki antyfan PvP (w WoWie grający tylko PvE), tutaj po prostu nie mogę się oderwać od stref PvP i to w dodatku jako healer. ;-)
Ta gra ma w sobie to coś, czego w PvP WoWa brakowało: masowe starcia, właściwie skonstruowana mechanika i niesamowity klimat walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:51, MateoKiszlo napisał:

> To już teraz nikt nie napisze, że rynek PC umiera ?... brak chętnych -.- ?

Z całym szacunkiem - żadna to frajda być podłączonym do respiratora zwanego MMO + Sims
-;-


Jesteś pewien, że na PC są tylko MMO i Simsy?

Sins of the Solar Empire, Spore, Jagged Alliance 3, Hinterland, Battleforge, Multiwinia, The Immortals of Terra: A Perry Rhodan Adventure, Penumbra: Black Plague, Experience 112 (The Experiment), Penumbra: Requiem, Avencast: Rise of the Mage, King''s Bounty the Legend, Drakensang: The Dark Eye, Dropship, Mount and Blade, Deathspank, City of Abandoned Ships, Obulis, Audiosurf, Subversion, Guitar Rising, Crysis Warhead, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Battlefield Heroes, Zeno Clash, Alien Swarm: Infested, Cryostasis, They Hunger: Lost Souls, Dark Horizons, Live for Speed S3... To tylko wybrane tytuły na PC z samego 2008 roku (EXCLUSIVE), a do tego dodać należy najlepsze wersje multiplatformowców oraz masę innych świetnych gier, których nie wymieniłem ;).

Jeżeli to jest respirator, to czym oddychają konsole? Może jakieś powalające przykłady z 2008 roku? ;)

Co do samego tematu newsa, to jak widać War ma spore szanse na namieszanie na rynku MMO, sam pewnie jak będę miał trochę czasu to go wypróbuję, ale i tak czekam najbardziej na GW2 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 11:26, ROTFL napisał:

> > To już teraz nikt nie napisze, że rynek PC umiera ?... brak chętnych -.- ?

>
> Z całym szacunkiem - żadna to frajda być podłączonym do respiratora zwanego MMO
+ Sims
> -;-

Jesteś pewien, że na PC są tylko MMO i Simsy?


Jesteś pewien, że poprawnie odczytałeś moją wypowiedź?

Dnia 28.09.2008 o 11:26, ROTFL napisał:

Sins of the Solar Empire, Spore, Jagged Alliance 3, Hinterland, Battleforge, Multiwinia,
The Immortals of Terra: A Perry Rhodan Adventure, Penumbra: Black Plague, Experience
112 (The Experiment), Penumbra: Requiem, Avencast: Rise of the Mage, King''s Bounty the
Legend, Drakensang: The Dark Eye, Dropship, Mount and Blade, Deathspank, City of Abandoned
Ships, Obulis, Audiosurf, Subversion, Guitar Rising, Crysis Warhead, S.T.A.L.K.E.R.:
Clear Sky, Battlefield Heroes, Zeno Clash, Alien Swarm: Infested, Cryostasis, They Hunger:
Lost Souls, Dark Horizons, Live for Speed S3... To tylko wybrane tytuły na PC z samego
2008 roku (EXCLUSIVE), a do tego dodać należy najlepsze wersje multiplatformowców oraz
masę innych świetnych gier, których nie wymieniłem ;).


Tytuły niezgorsze, owszem. Ale jak to się przekłada na sprzedaż? ^^

Dnia 28.09.2008 o 11:26, ROTFL napisał:

Jeżeli to jest respirator, to czym oddychają konsole? Może jakieś powalające przykłady
z 2008 roku? ;)


Nie gram na konsolach od dobrych kilku lat - do tego (i nie tylko) mam PC, więc niesłusznie próbujesz zarzucać mi fanboizm. Po prostu przytaczam znane dla dużego grona użytkowników tej platformy, fakty ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:13, MateoKiszlo napisał:

Jesteś pewien, że poprawnie odczytałeś moją wypowiedź?


Na jednoznaczną ironię to nie wyglądało, zwłaszcza że podobnych postów już się sporo naczytałem (oczywiście pisanych na serio), więc nie do mnie pretensje o odczytanie wypowiedzi, a do siebie o zapis ;).

Dnia 28.09.2008 o 16:13, MateoKiszlo napisał:

Tytuły niezgorsze, owszem. Ale jak to się przekłada na sprzedaż? ^^


Jak widać bardzo dobrze, zwłaszcza że rynek PCowy notuje z roku na rok spory wzrost ;), a producenci tych gier pracują nad kolejnymi projektami i nie myślą nawet o konwertowaniu swoich gier na konsole, więc pewnie na zyski nie narzekają.

Dnia 28.09.2008 o 16:13, MateoKiszlo napisał:

Nie gram na konsolach od dobrych kilku lat - do tego (i nie tylko) mam PC, więc niesłusznie
próbujesz zarzucać mi fanboizm. Po prostu przytaczam znane dla dużego grona użytkowników
tej platformy, fakty ;]


Odnoszę wrażenie, że to ty niesłusznie zarzucasz mi zarzucanie Ci fanboizmu ;), ja po prostu podałem kilka przykładów świetnych lub świetnie się zapowiadających gier, bo uznałem że jesteś trochę niedoinformowany w kwestii tytułów na PC. Daleki byłem od stwierdzenia, że jesteś fanboyem, ale jeżeli cię uraziłem to przepraszam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:19, ROTFL napisał:

> Jesteś pewien, że poprawnie odczytałeś moją wypowiedź?

Na jednoznaczną ironię to nie wyglądało, zwłaszcza że podobnych postów już się sporo
naczytałem (oczywiście pisanych na serio), więc nie do mnie pretensje o odczytanie wypowiedzi,
a do siebie o zapis ;).

> Tytuły niezgorsze, owszem. Ale jak to się przekłada na sprzedaż? ^^

Jak widać bardzo dobrze, zwłaszcza że rynek PCowy notuje z roku na rok spory wzrost ;),
a producenci tych gier pracują nad kolejnymi projektami i nie myślą nawet o konwertowaniu
swoich gier na konsole, więc pewnie na zyski nie narzekają.

> Nie gram na konsolach od dobrych kilku lat - do tego (i nie tylko) mam PC, więc
niesłusznie
> próbujesz zarzucać mi fanboizm. Po prostu przytaczam znane dla dużego grona użytkowników

> tej platformy, fakty ;]

Odnoszę wrażenie, że to ty niesłusznie zarzucasz mi zarzucanie Ci fanboizmu ;), ja po
prostu podałem kilka przykładów świetnych lub świetnie się zapowiadających gier, bo uznałem
że jesteś trochę niedoinformowany w kwestii tytułów na PC. Daleki byłem od stwierdzenia,
że jesteś fanboyem, ale jeżeli cię uraziłem to przepraszam ;).


Jako, że jestem w dobrym humorze, a temat zboczył nieco z toru - przyznam ci rację. Wirtualny żółwik na zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:11, Pablo09 napisał:

i bardzo dobrze... niech rozwalą wow


Popieram z dość egoistycznych pobudek - po prostu nawet najlepsze danie serwowane codzień potrafi zbrzydnąć. Parafrazując - nudzi mi się oglądanie tego zlepku trzech literek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężko uwierzyć żeby ta gra sprzedawała się aż tak dobrze i to w tak krótkim czasie , ale w sumie nie jestem na bieżąco z wszystkimi nowinkami , więc może rzeczywiście tak być. Nie zdziwię się jeśli okaże się , że nadchodzący wielkim krokami World of Warcraft: Wrath of the Lich King w pierwszym tygodniu baz problemu pobije ten rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować