Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Call of Duty: World at War!

68 postów w tym temacie

Tyle za parę godzin? No W!
@jaco-zewa : czytaj uważniej - chodziło o następnego po EA który wydaje gry po wysokich cenach.

Nie wiem jak będzie z multiplayerem, nawet dzisiaj jest mnóstwo grających w CoDa2.

@barteq05: Call of Duty jako seria wydawana taśmowo, co roku, nie doczeka się edycji kolekcjonerskiej.

Z przykrością muszę stwierdzić że jeśli cena nie będzie niższa niż 80zł(aukcje i sklepy internetowe wyłączając gram.pl) to o przeznaczeniu gry na prezent gwiazdkowy nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już nieczaję tego Calla, raz piszą że prace nad wersją PS2 są wstrzymane, teraz widze Pre-Order, na gram.pl pisze że gra jest dostępna na 5 platform ja widze w tym DSa 0_o, ocb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zasade że nie kupuje gier za więcej niż 89zl max 99. cana na PC to przeginka. W MM bedzie po 90 zapewne a i na takiej jednej stronie z aukcjami z hurtu za 80 ;) narazie sie wstrzymuje. a ceny na Koncole jak zwykle powalają i jest to chore przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, kolejne windowanie ceny bez sensu, po co mi pre-order, jak przejde sie w dniu premiery do MM albo Empiku i kupie za 89zl, tak jak kazdą inna część, max 99zl ,ale takiej ceny nie bylo jeszcze na CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale cena dość wysoka. Ja nie kupię od razu po premierze. I to ze względu na cenę i nie tylko. FIFA 09 i GTA IV wciągną mnie pewnie na tyle, że o CoD-zie zapomnę i mogę sobie o nim przypomnieć dopiero w I kwartale 2009 :] Problem (problem? hm, takie problemy to ja lubię xD), że na początku 09 r. wychodzi Mafia 2 i prawdopodobnie Prototype, a to zachęca mnie bardziej niż CoD. Dlatego poczekam. Tylko nie myślcie sobie, że ja CoD-y mało lubię. Uwielbiam tę serię gier. Zdecydowanie jedna z najlepszych jakie powstały i w jakie grałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ceny rodem ze sklepu sram pl to w wirtusie jest za 99zl a w empiku za te 120zl jak wiadomo empik jest w kazdym wiekszym miescie wiec nie trzeba doplacac za wysylke. gorszej oferty niz tu (jezeli chodzi o World At War) jeszcze nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo, poza tym to nie produkt Infinty Ward, co mnie trochę sceptycznie do niego nastawia, chociaż kicha to z pewnością nie jest. Poczekam do recenzji w CDA, poza tym z funduszami krucho, a będzie co w tym okresie kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:24, OriginalGangsta napisał:

> bez sensu trochę. Dziwne też jest to, że wyjdzie na ps2
A w czym Ci to przeszkadza niby...? -.-



Bo Taka gra jeszcze na konsole starej generacji (ps2)... a na wii call of duty? Czemu mi to przeszkadza? Mnie to nie przeszkadza ale to jest tak słaba konsola, że nawet sobie nie wyobrażam jak będzie wygladac cod... pomijając już fakt sterowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 09:13, crash807 napisał:

Bo Taka gra jeszcze na konsole starej generacji (ps2)... a na wii call of duty? Czemu
mi to przeszkadza? Mnie to nie przeszkadza ale to jest tak słaba konsola, że nawet sobie
nie wyobrażam jak będzie wygladac cod... pomijając już fakt sterowania...

Jak ktoś ma słabego kompa, a akurat ma którąś z tych konsol, to na pewno dobrze na niego że WaW na nie wychodzi... A grałeś w ogóle w jakiegoś FPS''a na konsoli? -.- Ja przeszedłem Black i Killzone na PS2, i sterowanie jest super wygodne, więc gadać o złym sterowaniu w FPS''ach na konsoli raczej nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekaliśmy się pre-orderów - na takim Game.co.uk czy Gamestopie były już dawno.

Co jak co, ale niestety cenowo w tym wypadku Gram nie wypada za dobrze. Ceny są zbyt duże, mimo że są obniżone w stosunku do sugerowanych. 239 zł w wersji na Playstation 3? Oj, na Allegro nie będzie kłopotu dostać za 190 zł pre-ordera, oczywiście pochodzącego ze sklepu, a nie od prywatnej osoby. No niestety, ja osobiście nie skorzystam z oferty na Gram.

A i jeszcze jedna, kluczowa rzecz. Czemu sprzedajecie wersje przewidziane na rynek Amerykański? Oznaczenia wiekowe to te stosowane w USA. Czyżby po prostu zły dobór grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:16, OriginalGangsta napisał:


> Bo Taka gra jeszcze na konsole starej generacji (ps2)... a na wii call of duty?
Czemu
> mi to przeszkadza? Mnie to nie przeszkadza ale to jest tak słaba konsola, że nawet
sobie
> nie wyobrażam jak będzie wygladac cod... pomijając już fakt sterowania...
Jak ktoś ma słabego kompa, a akurat ma którąś z tych konsol, to na pewno dobrze na niego
że WaW na nie wychodzi... A grałeś w ogóle w jakiegoś FPS''a na konsoli? -.- Ja przeszedłem
Black i Killzone na PS2, i sterowanie jest super wygodne, więc gadać o złym sterowaniu
w FPS''ach na konsoli raczej nie możesz.



Grałem... a o sterowaniu pisałem na temat wii. Do ps2 było tylko 1 zdanie, że nie wyobrażam sobie tej gry na konsoli starej generacji. Nie pisze, że zle zrobili wydając ją na ps2 ale poprostu tak dziwnie widziec tą część call of duty z napisem u góry playstation 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:15, MC Black napisał:

I bardzo dobrze , że będzie też na PS2. Przynajmniej widać, że o starej "czarnulce" nie
zapominają


Raczej trudno o niej zapomnieć, skoro to jest najbardziej udana konsola na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:17, rybisiu napisał:

> I bardzo dobrze , że będzie też na PS2. Przynajmniej widać, że o starej "czarnulce"
nie
> zapominają

Raczej trudno o niej zapomnieć, skoro to jest najbardziej udana konsola na świecie :)


No taa, tylko że czasy świetności tej konsoli już minęły, a mimo to możemy się spodziewać nowego CoD''a na nią ;]
Teraz tylko , żeby grafika była gdzieś na poziomie God of War''a 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 11:09, crash807 napisał:

Grałem... a o sterowaniu pisałem na temat wii. Do ps2 było tylko 1 zdanie, że nie wyobrażam
sobie tej gry na konsoli starej generacji. Nie pisze, że zle zrobili wydając ją na ps2
ale poprostu tak dziwnie widziec tą część call of duty z napisem u góry playstation 2.

A ja się jeszcze raz pytam, co Ci to do cholery przeszkadza? Na next genach i PC grafika będzie lepsza niż na PS2, to dlaczego tak płaczesz nad tym że to wychodzi na PS2...? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że mnie to przeszkadza? Napisałem chyba, ze nie sadze, ze zle zrobili wydajac ja na ps2! Dobrze, z ewychodzi, tylko ja pisze, ze troche tak dziwnie co nie oznacza, ze zlei, ze jestem przeciwny temu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego się dzieje z tą serią. Ale może to tylko dziwne fanaberie, bo tym razem nie Infinity Ward podpisują się pod dziełem?

Cena wyższa niż zwykle w tej serii. Dziwne. Polski wydawca przecież ten sam. Płacimy za miotacz płomieni? :) Do tego dziwne pogłoski, jakoby zagraniczny wydawca chciał wyciągnąć łapy do graczy, po kasę za granie w sieci, tylko jeszcze nie wiadomo jak to bezboleśnie zrobić. I znowu: dziwne. A może nawet chore, ale co tam. Skoro miliony pompują miliony za takie MMO, to i miłośnicy FPSów powinni trochę groszem rzucić za przyjemność sparingów z innymi?

Dopóki cena nie spadnie, a idea płatności za multi się nie wyklaruje (szczególnie to) nie kupię tej produkcji. Za dużo tu "dziwnych" rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować