Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Call of Duty: World at War!

68 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 19:30, jaco-zewa napisał:

A od kiedy to EA wydaje CoD?


Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Nowego CoD''a kupię na pewno, jednak nie za taką sumę. Z pewnością po miesiącu na allegro będą nówki za 60-70zł. W takim sam sposób zdobyłem CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 16:34, Moras1990 napisał:

> A od kiedy to EA wydaje CoD?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Nowego CoD''a kupię na pewno, jednak nie za taką sumę. Z pewnością po miesiącu na allegro
będą nówki za 60-70zł. W takim sam sposób zdobyłem CoD4.


Nie dostaniesz tego po miesiacu za 60-70zł bo po 1 call of duty IV kosztuje do tej pory na allegro ile kosztowało w dniu premiery czyli 79.90zł (Cena sugerowana to 99zł ale na allegro i w lepszych sklepach typu saturn takie gry mozna miec za 79.90zł) a po 2 ta część zdrozała o prawie 50% więc miała by nagle potanieć w tak krótkim czasie o 50%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:55, Darkstar181 napisał:

119 zł za PC ?
Sporo. Zawsze to było jakieś 80-100 zł za poprzednie części. Ale nigdy 120-140.


Activision i Vivendi Games się połączyło, więc są teras najwięksi. To zobowiązuje. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że juz jest chociaż pre-order, szkoda że dopiero gra bedzie 7 listopada a to sie jeszcze prawie na pewno przesunie, no ale cóż warto czekać jestem wilkim fanem CoD''a i mam nadziej, że WaW dorówna a może nawer przewyższy MW
a no i pudełko gry też zajebiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś pre-order który mnie bardzo interesuje. Tylko czemu cena musi być aż tak nieprzyjemna , chyba jednak będę musiał poczekać z zakupem , bo cena 130 złotych za grę to akurat dla mnie nie jest to mała suma. Gra jak najbardziej powinna być przebojem , ale w obliczu takiej ceny wole najpierw przeczytać recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zniżce i opłacie za przesyłkę 128 złotych. Przyznaję, że pierwszy raz anulowałem zamówienie i wybrałem konkurencyjny sklep. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować