Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę znów nawiedził sieć

44 postów w tym temacie

Tempo pracy nad Duke Nuken Forever można określić jako Speed Niebezpieczna szybkość.:D Z tych screen-ów jak dla mnie nic nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie są screeny... to zdjęcia zrobione aparatem przez idiotę który nawet flesza nie wyłączył :/.

A poza tym "i dont give a shit about this game" od... od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej trochę większa rozdzielczość w porównaniu z poprzednią "grafiką", którą podarowało nam 3D Realms. Chociaż tutaj znowu jakość jest koszmarna, więc praktycznie nic nie można o tych obrazkach powiedzieć. Może za parę lat pokażą jakieś normalne screeny... A za paręnaście 2 sekundowy gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oni jeszcze go robią? Minimum już drugi raz zaczynają tą grę, bo ostatni screen jaki widziałem był z całkowicie innej gry, podobny do series sama, trochę brzydszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heterko, a nie pamietasz jakim szokiem byl zaprezentowany niemal rok temu teaser? przede wszystkim dlatego, ze w ogole sie pojawil:P a po drugie, oni od dluzszego czasu korzystaja z silnika Dooma 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak lata temu twórcy mówili, że "Duke Nukem Forever" nie ukaże się dopóki nie będą mieli pewności, że będzie najlepszą grą jaka powstała. Jestem ciekaw jak teraz chcieliby tego dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tego nie ma komentarza. Niech twórcy idą spać i przestaną pie****ć, bo to już kompletnie nie ma sensu. Zresztą komu w dzisiejszych czasach podobać się będzie Unreal Engine 3? Żarty normalnie... Może ci twórcy mają nierówno pod sufitem? :P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą komu w dzisiejszych czasach podobać się będzie Unreal Engine 3?

Dnia 27.09.2008 o 12:51, szeretucha napisał:

Żarty normalnie... Może ci twórcy mają nierówno pod sufitem? :P pozdr


Dla mnie... i zapewne dla wielu ludzi którzy nie patrzą na "uberhiperduper" grafikę z kisielem w majtach.
Jak dla mnie poziom grafiki który osiągnięto już dobre ze 4 lata temu jest całkowicie satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 12:51, szeretucha napisał:

Dla tego nie ma komentarza.


To co jest poniżej?

Dnia 27.09.2008 o 12:51, szeretucha napisał:

Niech twórcy idą spać i przestaną pie****ć, bo to już kompletnie
nie ma sensu.


Stalker powstawał w bólach przez lata, a mimo to zdołal wyjść na światło dzienne i zdobył rzesze oddanych fanów. Poza tym - po co przeklinać? To budzi, aż tak skrajne emocje?

>Zresztą komu w dzisiejszych czasach podobać się będzie Unreal Engine 3?

Mi i wielu innym? To wciąż doskonałe tworzywo. Zresztą spójrzmy na silnik, który debiutuował pierwotnie przy okazji premiery HL2 - do dziś jest wykorzystywany, a nikt nie psioczy. Po prostu można go M-O-D-Y-F-I-K-O-W-A-Ć.

Dnia 27.09.2008 o 12:51, szeretucha napisał:

Żarty normalnie... Może ci twórcy mają nierówno pod sufitem? :P pozdr


Haha. Ha. Ha. Zabawne. Z pewnością jakieś 60-70% obecnego składu 3D Realms stanowią czubki. Niewątpliwie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla tego nie ma komentarza. Niech twórcy idą spać i przestaną pie****ć, bo to już kompletnie
> nie ma sensu. Zresztą komu w dzisiejszych czasach podobać się będzie Unreal Engine 3?
> Żarty normalnie... Może ci twórcy mają nierówno pod sufitem? :P pozdr

.....

> Heterko, a nie pamietasz jakim szokiem byl zaprezentowany niemal rok temu teaser? przede
> wszystkim dlatego, ze w ogole sie pojawil:P a po drugie, oni od dluzszego czasu korzystaja
> z silnika Dooma 3.



Badz co badz mnie bedzie się podobać to i to.

Atak ogolem chcialem napisać, że grę nie robią dlugo, tylko pare lat temu zapomnieli napisać "Wstrzymano prace na DKF" no i tak oto powstala, legenda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no:D Jeżeli to w końcu wyjdzie i będzie miało klimat DN3D to może zostać i grafika DN3D:D Co mi po grafika jak klimatu i humoru nie będzie...
A te poprawione screeny całkiem okazale się prezentują:) Mi więcej do szczęścia nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, wszystko fajnie, ale powiedzcie: czy ktoś jeszcze na to czeka? Nie sądzę. Znudziłem się już tematem Duke Nukem: Forever. Nawet jeżeli nowy Duke w końcu wyjdzie, to nie sądzę, żebym go kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować