Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - recenzja

117 postów w tym temacie

Jak dla mnie, kiepsko. Ladowania niewiele krotsze, tylko nowe kolorki zamiast nowych modeli, jedynie nowe animacje podczas dialogow daja rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:37, Sheloi napisał:

Niestety link do recenzji przekierowuje na główną stronę...


CTRL + F5 ;) U mnie wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:39, lordfett napisał:

> Niestety link do recenzji przekierowuje na główną stronę...

CTRL + F5 ;) U mnie wszystko działa :)

U mnie jakoś nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:39, lordfett napisał:

CTRL + F5 ;) U mnie wszystko działa :)


U mnie niestety nie :P. Po najechaniu na odnośnik widać link " http://www.gram.pl/art_8A7hHu1_Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona_recenzja.html" jednak przekierowuje on na stronę główną.

[Edit]
Po zresetowaniu przeglądarki wszystko działa :). Zabieram się do czytania ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:41, Marcinos07 napisał:

> > Niestety link do recenzji przekierowuje na główną stronę...
>
> CTRL + F5 ;) U mnie wszystko działa :)



EDIT: Oki, już w porządku. :)

Kurczę, zamiast edit zrobiło mi odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 18:41, Marcinos07 napisał:

> > Niestety link do recenzji przekierowuje na główną stronę...
>
> CTRL + F5 ;) U mnie wszystko działa :)
U mnie jakoś nie ;P


Przywilej "zielonego" - widziałem, choć był ukryty ;P Już powinno być okej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również link prowadzi do strony głównej gram.pl

Natomiast recenzja sama w sobie mnie nie dziwi. Wiele zagranicznych serwisów recenzowało Wiedźmina:ER, więc dlaczego w Polsce miałoby być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam pytanie do twórców tego patcha.... myślałem, że to się zmieni po wprowadzeniu tego rozszerzenia, ale nadal mam ten sam objaw. A dokładnie chodzi o scenki z dialogami... dlaczego są one pixelowate?? Dopiero jak zmienię Jakość oświetlenia z wysokiego na niskie to filmiki są wtedy ładne. I o co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to link nie działa, CTRL+F5 nic nie daje.
A po drugie.... ten patch to żadna rewelacja...
zamiast całkiem nowych modli postaci dostajemy jedynie te same postacie w ubraniach w innych kolorach... nikt się nawet nie pokusił o całkiem nowe stroje... przypadkowe osoby na ulicy mają teraz różne kolory ubrań i nic poza tym... tak to są takie same.
Co z tego że zmieniono kolory szat skoro np. wszyscy grubi kupcy dalej wyglądają jak Luivarden ( nie wiem czy dobrze napisałem )... taka sama twarz, postura, tylko szaty w innym kolorze żeby tak chociaż inne były to ja rozumiem...
Nowe animacje? OK ale to wciąż za mało...

Wcześniejsze zapowiedzi narobiły mi smaku na ten update bo sporo obiecywano, update okazał się rozczarowaniem jak dla mnie...

Podsumowując : gdyby twórcy pokusili się o dodanie kilku CAŁKIEM NOWYCH MODELI POSTACI byłoby lepiej, animacja tego jak Geralt chodzi i biega dalej jest jakaś taka dziwna, można się było także pokusić o dodanie kilku dodatkowych zadań pobocznych... ale po co?

Gdybym miał oceniać ten update w skali do 10 to moja ocena będzie.... 4!

edit:
link już działa
Camelowaty a sprawdzałeś w ultima.pl ? widzę że tam mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REDzi wywiązali się ze swojej obietnicy, mieli poprawić grę i poprawili, zawsze trafi się ktoś komu coś nie będzie pasowało, Wiedźmin nie jest grą sieciową, jakimś MMO by go poprawiać w nieskończoność,... jeżeli dla kogoś poprawki są nie wystarczające, niech po prostu nie gra w tą grę, nikt tu nikogo nie zmusza,albo sam spróbuje coś z nią zrobić,... jeżeli ktoś czuje się oszukany, żałuje swoich wydanych pieniędzy, niech idzie do sądu i tam się wyżala i żąda zwrotu...

Proponuję REDom by w końcu wzięli się za nowy projekt, jeżeli chcą wykorzystać sukces Wiedźmina i pójść za ciosem. Niech zrobią drugą część, pełnoprawny dodatek, lub coś z innej bajki (na PC i konsole :D). NP. na polskiej licencji, będzie taniej, może coś osadzone w świecie Dzikich Pól (tylko niech w tym przypadku targetem będą osoby po wyżej 18+),..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na oficjalne forum wiedźmina, gdzie ludzie zgłaszają problemy z wolnym działaniem gry i z licznymi błędami.

1) Dlaczego autor nie wspomniał o mega wkurzającym błędzie, który pojawia się po dialogach lub cutscenach? W wersji 1.3 tego nie było ...Mianowicie obraz staje sie zamazany i niewyraźny, nieda się grać, albo można wczytac jeszcze raz save, albo rozwiązaniem problemu jest ustawienie w "jakość oswietlenia" jeżeli mnie pamiec nie myli na MINIMUM , wtedy gra się praktycznie bez swiatła ale błędu niema, jak można takie coś pominąć ?

2)Dlaczego autor nie wspomniał o tym, (mnie to nie tyczy) jak fatalnie gra działa w trybie SLI? Chwila na oficjalnym forum i już można znaleźć pare wątków, nadal błądy wynikajace z trybu SLI nie zostały poprawione, mimo to że gra ma Logo nvidi przy starcie, BA , nawet nie udaje ze współpracuje z tym trybem - przenikania swiatła przez obiekty czy tez artefakty...

3)Po zainstalowaniu patcha 1.4 dużo ludzi zwraca uwage na bardzo duży spadek wydajności, w Patchu 1.3 gra im śmigała "w miare dobrze", a po zainstalowaniu tego super wiedźmina rozszerzonego , gra im chodzi skokowo - tragicznie (nadal zapraszam na oficjalne forum)

4)Problem z EAX , którego nieda się włączyć!! Po włączeniu gra wychodzi do pulpitu ,oczywiscie odrazu po zainstalowaniu 1.4, jest już na to rozwiązanie na oficjalnym forum, lecz autor także o tym nie wspomniał

5)Pomijam , że gra potrafi tak od siebie wyjść do pulpitu , mi już się to pare razy zdarzyło...

To chyba największe problemy jakie występują w wersji rozszerzonej, lub po jej zainstalowaniu...

Szkoda że autor o nich nie wspomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować