Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niekonwencjonalnie o konkurencji WAR-a z WoW-em

69 postów w tym temacie

Teraz nagle sobie ktoś przypomniał o tym tekście, który Drescger powiedział na targasch Games Convention, nawet na filmiku reklamowym z targów to było, na długo przed premierą. Powiedziałbym, że to bardzo stary news i na dodatek nie do końca dobrze przetłumaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:39, Tadzioo11 napisał:

Zaiste, odgrzewany kotlet :P
Slyszalem to juz dawno temu.


Także miałem to rzec, tylko próbowałem przypomnieć sobie źródło. Cóż, nie będę robił tu kryptoreklamy, ale to z niewątpliwie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie dobrze tu ujęli, zgadzam się bo WoW jest grą dla młodszych, nie stanowiącą takich wyzwań jak inne MMO typu WAR czy AoC, i do tego ta grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to facet powinien za to porównanie jakąś nagrodędostać :)
Grałem chwilkę w WoW''a i odpadłem bo w zabawe szybko wkradła się nuda. Teraz gram w Warhammera i jest ok...jak dla mnie ciut trudniejsza no i mroczniejsza - lecz zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, szkoda że nijak się to ma do samych gier, które obie trafiają do kategorii zabaweczek, a nie produktów mrocznych, złożonych i bardziej wymagających. Wystarczy spojrzeć na kwestię death penalty w WAR i właściwie sprawa się wyjaśnia - nie ma czegoś takiego, nie ma absolutnie żadnych istotnych konsekwencji śmierci postaci. Od strony graficznej może i jest mroczniej, ale w mechanice dalej jest to Hello Kitty Online. No i do tego jest to theme park MMO, czyli siłą rzeczy jest skazane na konkurencje z WoWem nazasadach, które wyznacza WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i WoWa i WARa, oba aktywne. W WoWie posiadam juz 4 postacie na 70 lvl, i niestety ale WoW znudzil mi sie, czasem na jakis raid sie skoczy ale tylko tyle. Bo pvp jest nudny w WoW bo ile mozna robic te same BG w liczbie 5 - areny? No dajcie spokoj, to totalna glupota. Do WoWa wroce zapewne 13 listopada, dobije postacie do 80 lvl, pobawie sie nowa klasa, miodnosci bedzie znowu na jakies 3 miesiace, a pozniej wroce do WARa - czemu? Bo tam caly czas co sie dzieje, quest, public questy, battlegroundy, odbijanie punktow na glownej mapie, kiedys WAR tez sie znudzi, ale w tym momencie, dla kogos kto z WoWem jest dluuugo, WAR to swietna alternatywa, tym bardziej jesli uwielbia sie PVP. Jesli Blizz nie zrobi cos dla postaci po 70 badz juz 80 poziomie i nadal jedyne co bedzie mogl zaoferowac, to 5 bg, raidy na ktore nie ma chetnych czy heroici - a wszystko, to sprowadza sie do zaberania uber ekwipunku, ktory i tak od nowego dodatku bedzie mozna wywalic, to od WoWa ludzie zaczna masowo uciekac, bo nowi gracze de fakto przybywaja, ale starzy sa juz znudzeni. A gram w WoW od europejskiej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować