Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na Steamie pojawią się mody

42 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 12:22, Mr. Cin napisał:

albo mi się zdaje albo mody na stemie są od bardzo dawna...


Są, ale to jest tylko info o tym modzie i odnośnik do jego strony głównej. A teraz te mody mają mieć support Steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Już wszystko jest do pobrania, szkoda tylko że Steam odsyła do strony autorów modyfikacji, przez co trzeba się męczyć z ich serwerami. Fajnie że za darmo, ale założę się że już niedługo będzie tak jak z GMOD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham tą najlepszą na świecie stronę gram.pl! Jest po prostu najlepsza i koniec! Same dobre wiadomości. Oczywiście że jestem użytkownikiem Steam''a i jestem z niego bardzo zadowolony. Gry w jakie mam na Steam to:
Dark Messiah Might and Magic, Half Life 2, HF2 Episode One i Episode Two, HF2 Deathmatch,Portal i Team Fortress 2 - te gry są zarąbiste tak samo jak i Steam - już nie moge sie doczekać tych modów! :P Xd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam zawsze był i będzie świetnym systemem. Osobiście codziennie gram w Team Fortress 2 i w wiele modów do HL2 typu właśnie Insurgency, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 12:54, PolmonellPL napisał:

@Mr. Cin

Tak, są od dawna ale przeczytaj tekst ze zrozumieniem... Teraz nie trzeba mieć HL2 a
wystarczy byle jaka gra na silniku Source czyt. np CS:S DoD:S itp.

Bull bla.
Aby grać w mody wystarczy posiadać Source SDK BASE, który jest w każdej grze na silniku Source od Valve. I tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze tak pozno o tym mowicie ;/ Juz wczoraj oficjalnie bylo o tym wiadomo.
A fortress forever nie polecam. Chyba ze ktos nie ma Ani TFC ani TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja się cieszę, że jest info, nawet jeżeli jest "AŻ" dzień później....
Trochę powagi, jak się nie czyta innych stron z newsami to nie ma żadnego problemu, że gdzieś była informacja parę minut wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ale co do modów jestem szczegolnie zaintersowany Zombie Panic Source i Synergy - czyli wykonywaniem misji z HL2 przez sieć.
Dziwię się, że ZPS znalazł się na tej liście, niedługo przed premierą L4 Dead. To taka darmowa przeróbka. No ok, trochę się różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to zupełnie niepotrzebny bajer , wszystkie możliwe mody można sobie bez najmniejszego problemu ściągnąć z 1001 innych miejsc i to nieraz w znacznie lepszych warunkach. Ludzie odpowiedzialni za Steam zamiast zajmować się takimi dla wielu użytkowników , zupełnie niepotrzebnymi drobnostkami , powinni usprawnić działanie tego programu bo u mnie działa jak... a tak właściwie to prawie w ogóle nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:04, Sebat1 napisał:

Jak dla mnie jest to zupełnie niepotrzebny bajer , wszystkie możliwe mody można sobie
bez najmniejszego problemu ściągnąć z 1001 innych miejsc i to nieraz w znacznie lepszych
warunkach. Ludzie odpowiedzialni za Steam zamiast zajmować się takimi dla wielu użytkowników
, zupełnie niepotrzebnymi drobnostkami , powinni usprawnić działanie tego programu bo
u mnie działa jak... a tak właściwie to prawie w ogóle nie działa...

I tak zostanie dopóki jest uzależniony od Internet explorera. A sam pomysł z modami jest trafiony w dziesiatkę. Koniec z pilnowaniem newsów na stronkach o aktualizacjach. Teraz z automata - oczywiście pod przymusem, czego też nie lubię ale jednak z automata. No i wszystkie będą w jednym miejscu i nadal za darmo (tzn. jak wiadomo niektóre dorobiły się już wersji płatnych i na pewno co jakiś czas bedą sie zdarzały kolejne takie perełki, ale to są wyjątki). Prawie same zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować